• Shenzhen Zidoo Technology Co, Ltd 2014 yılında kuruldu. Çalışanların %40'ından fazlasını yazılım ve donanım Ar-Ge profeyonelleri oluşturmaktadır. Çoklu alan teknolojisine sahip olan bir fabrika içerisinde üretim yapan Zidoo ARM çok çekirdekli mimari endüstriyel ve tüketici elektroniğinin lider üreticisidir.

    4K ev sineması medya oynatıcı ve Hi-Fi audiophile ürünleri gibi ev görsel-işitsel ekipmanlarına odaklanan şirket ürettiği ürünlerin %80'inden fazlası Avrupa, Amerika ve Güneydoğu Asya'ya ihraç etmektedir.

    Eylül 2016'da ilk 4K UHD oynatıcı Zidoo X9S'i piyasaya sürdü, yüksek performans ve iyi kalite nedeniyle geniş çapta tanındı ve övgü kazandı. 2018-2019'da bir dizi medya oynatıcı, AV Forumları, Çin Ev Aletleri Forumu vb. dahil olmak üzere yurtiçi ve yurtdışındaki ünlü profesyonel medya forumlarının en iyi tavsiyesini kazandı. 2019-2020'de, amiral gemisi medya oynatıcıları UHD2000/UHD3000/NEO X, en iyi SOC ve profesyonel HiFi ses kod çözme çipi ile piyasaya sürüldü, bu da Zidoo'nun çok yönlü ve üst düzey HiFi medya oynatıcıları alanına girdiği anlamına geliyordu.

    Zidoo'nun nihai amacı kullanıcı deneyimine ve geri bildirimlere odaklanmak, daha iyi çözümler ve teknik destek sağlamak, kullanıcıları için daha fazla değer yaratmak..