YENİ ÜRÜN

Zappiti

Zappiti Neo

Zappiti Neo, en yeni Realtek RTD1619DR yonga seti tarafından desteklenen Dolby Vision ve HDR10+ özelliğine sahip yeni Zappiti serisinin ilk modelidir!

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

Zappiti Neo, aynı zamanda üst düzey bir medya oynatıcı ve özel Zappiti Share gelişmiş akış protokolü aracılığıyla bir ağdaki diğer Zappiti cihazlarına içerik akışı yapabilen bir ortam sunucusudur.

Zappiti Neo, 20 TB'a kadar film, TV şovu ve müzik dosyası barındırabilen dahili bir sabit sürücü yuvası, çift HDMI çıkışı ile birlikte gelir ve en zorlu Ev sineması kullanıcılarının gereksinimlerini karşılamak için şaşırtıcı görüntü ve ses kalitesi sunar.

Zappiti Medya Oynatıcılar
Orijinal Filmin Ödün Vermeyen Görsel-İşitsel Kalitesi
Zappiti sadece profesyonel kalitede Video Yönetim Sistemleri tasarlar ve üretir; en yüksek kaliteyi, olağanüstü performansı ve mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmak.

Tüm Zappiti ürünleri, son kullanıcı müşterilerimize çarpıcı 4K Yüksek Çözünürlükte tüm film kitaplığı koleksiyonlarına kolay ve sezgisel erişim sağlamak için tasarlanmıştır. Film dosyalarınız, mevcut en yüksek video kalitesi ve orijinal hareketli görüntü film müziklerinin saf yüksek doğruluk, kayıpsız reprodüksiyonları ile özel sinemanıza teslim edilir. Zappiti Neo, üst düzey ev eğlencesi için mümkün olan en iyi performansı tamamen benzersiz bir tasarımla birleştiriyor.​

Ödüllü kullanıcı arayüzümüz Zappiti Video, film kitaplığınızı düzenlemek için piyasadaki en iyi yapay zekayı sağlar. Zappiti Video, özel film kategorileri veya grupları oluşturmanıza, arka planda filmlerinizin orijinal müziklerini dinlerken göz atmanıza, altyazıları indirmenize, ana sayfayı ve butonları, yönetmenin kurguları veya derecelendirilmemiş sürümleri gibi özel üst başlıklar dahil olmak üzere özelleştirmenize olanak tanıyan gelişmiş özellikler sunar. veya kendi kişisel film kapaklarınızı, arka planlarınızı veya film müziklerinizi ekleme. Ayrıca ebeveyn kontrol kodu, çocuklarınızı yetişkinlere uygun içerikten korur.

Zappiti Neo, Dolby Vision ve HDR10+ gibi en modern 4K HDR standartları, neredeyse tüm yeni video dosyası formatları, tam BD/UHD Menüleri, bir milyar renk (10-) içeren HEVC video codec bileşeni dahil olmak üzere dijital ses ve video formatlarının çoğunu destekler. Bit renk kodlaması), VP-9, 3D altyazılı 3D video standartları, DSD, FLAC, ALAC ve MQA gibi yüksek çözünürlüklü ses dosyaları ve geniş bir sağlam kasa, çift HDMI çıkışı, 4K 60p, Dolby Atmos ve DTS özellikleri: Mümkün olan en iyi ev sineması deneyimi

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Boyutlar 16,92 inç × 3,14 inç × 13,5 inç (G × Y × D) (43,0 cm × 8 cm × 28,5 cm)
Ağırlık 8,59 lb (3,9 Kg)
Sınırlı Garanti 2 yıl
Belgelendirme RoHS, CE, FCC
Menşe Ülkesi Fransa'da Tasarlandı, Çin'de Üretildi, Yazılım Fransa'da Üretildi
EAN 7421122798003
Çalışma Sıcaklığı
10~30°C
Çalışma Nemi %30~70%
Tüketim Maksimum tüketim: 42W
Tipik: 39W (HDD'siz)
Yüksek güçte bekleme: 9W
Düşük güçte bekleme: 0,02W
Harici Güç Kaynağı DC 12V (3A), AC 100-240V
Güç Kaynağı Konektör Boyutu ​7 mm harici / 2 mm dahili