YENİ ÜRÜN

Yamaha

Yamaha RX-A2A Black

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

A2A, güçlü tasarımıyla sağlam ve üstün bir ses sunmak için yapılmıştır. Bu sinemanızın AV alıcısı, profesyonel kalitede ve videoyla değiştirecek.

NEFES KESİCİ SES
Yükseklik Sanal* olmak için Dolby Atmos®

Tepeden de dahil olmak üzere, küçük odanızdaki gerçek konumlandırarak sizi aksiyonun içinde yerir. *Bu görevde gezdirileceklerdedir.

DTS:X®

ve kesin sinyal gönderimi için giriş adımlarına hızlı yanıt verirler.

Net Sesler İçin Tasarlandı

Ünitenin yemek ayağı olan Anti Rezonans Teknolojisi (ART), harici oyunculara karşı denge sağlar. Son derece net ve güçlü sesin keyfini çıkarın.

Dolby Atmos® Sanallaştırma teknolojisi olmayanlar, Yüksek teknoloji sistemleri içinde veya yukarı yönlü ilerler* Dolby Atmos®
tavan içi veya yukarı yönlü öğrenciler. Beş adede kadar konuşmacıyı sizin için kullanır.

Dolby Atmos'la her boyutta tısladı. Eski içerikler için Dolby upmixer gerçek anlamda kullanım için ses için platform tarafından sunulan iki Dolby Atmos bisiklet hoparlörü veya iki ek ana hoparlör ile 5.1 surround hoparlörün sizi sevin.

*Bu oyuncuyla birlikte gezdirilecektir.


DTS:X®
DTS: X çevreleyici ses formatını, sesi mükemmel bir şekilde tamamlayacağın yer çekimi yakın, çok boyutlu ses oluşturur. DTS Neural:X™ uzamsal yeniden haritalama motoru, en sevdiğiniz filmlerde gelişmiş çevreleyici ses ve daha yüksek söz sağlar.

Yamaha Receiver Amp CINEMA-DSP
Film, Müzik ve Oyun için CINEMA DSP 3D
Yamaha'ya özel bu benzersiz ses alanı oluşturma kavramı, ölçülen ses verilerinin dijital doğrulama ile birleştirilmesiyle ilgili. Yamaha, konser salonu tasarımı, sistemi ve miksaj seçmeki zengin tasarım seçeneklerinden bir seçim konserlerinden ve müziklerinden ses seçimlerini toplar. Bu taşıtın bilgi hazinesinin dijitalleştirme ve özel LSI aracına entegre ekonomik kullanımda, konser salonları ve müzik okullarındaki yaşam alanları etkin bir şekilde yetiştirilir. Kendinizi filmlerin içine çekmeye ve engin bir sinema seansına katılın.

Sıkıştırılmış Müzik Güçlendirici
Müzik MP3 gibi sayısallaştırılmış bir formatla şifrelendiğinde, tepkisisi olumsuz olarak sergileniyor. Yamaha'nın Sıkıştırılmış Müzik Güçlendiricisi, kullanımları için geliştirilmiş dijital sinyal işleme amaçlı kullanımlar. Müzik her zaman olması gerektiği gibi duyulur.

Yamaha Alıcı
Hızlı Amplifikatörün Avantajı Yüksek kaliteli
ses için uygundur. okula yetiştirme eğitim treni eğitimine neden eğitim, Yamaha'nın yeni eğitimli devresi eğitim yolunda eğitimle yüksek yetişme hızına ulaşır.

USTALIK
Yamaha RX-A2A A2A AVENTAGE Receiver Amp
Anti Rezonans Teknolojisi Takozu
Anti Rezonans Teknolojisi (ART) Takozu ünitenin temelinin geleceğiki ayaktır. Güç transformatörlerinden, güç transistörlerinden ve soğutuculardan gelen motorların yanı sıra sıralardan gelen seslerin hoş hoparlörleri de azaltarak dinamik bir ses ve odaklanmış doğru ses üretimi sağlar.

FİLMLER VE OYUNLAR DAHA ÖNCE HİÇ OLMADIĞI KADAR

GEL HDRnda videonun*
HDR10+ yalnızca sahne (aydınlık-karanlık yolu) alınabilmesi iletmekle, ulaşamıyorsanız, sonuçtan görünüşte olabileceği az miktarda meta veriyle parlak ve koyu10 için görüntü de olabilir. sağlar. Bu da kullanışlı, içeriğin amacına uygun olarak gösterimini sağlar. *Bu oyuncuyla birlikte gezdirilecektir.

4K/120 Hz*
4K/120 Hz, ultra hızlı UHD'nin canlı ve son bölümünde gelişmek için projelendirilir.

*Bu oyuncuyla birlikte gezdirilecektir.

Oyuna Özel İşlev (ALLM, VRR, QMS, QFT)*
Gelişmiş oyun ve medya özellikleri, oyun, film ve video için kendini daha iyi hissetme ve hareket ve geçiş süreci. Bu özelliklerden biri Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) ideal zaman aralığının otomatik olarak hazırlanır. Değişken Yenileme Hızı (VRR), daha iyi ve küçük bir oyun için gelme, katılma ve kare kırılmalarını azaltıp azaltmak. Filmler ve için Quick Media SwitchingQMS), içerikten boş karelere görüntülenmeden önce ziyaretlerde bulunmak. Hızlı Çerçeve Aktarımı), gecikmeden daha fazla bir QFT sanal olayda gerçek etkileşimli meydana gelmek için gecikmeyi azaltır.

*Bu oyuncuyla birlikte gezdirilecektir.

ALANINIZ TASARLANDI Yama
Alıcı Amp YPAO
YPAO™ - RSCYansıyan Sesha için
YPAO™ - RSC (Yansıtılan Ses), sisteminizi ayarlayarak odanıza en iyi muayene için birlikte verilen YPAO™ mikrofonla oda akustiğini analiz eder. Stüdyo için surround ses için erken yansımaları düzeltin RSC. YPAO 3D, CINEMA DSP HD3, Dolby Atmos® ve DTS:X®'in 3D ses potansiyelini en üst düzeyde çıkaran otomatik parametresi optimizasyonu sağlar. 64 bit yüksek hassasiyetli EQ hesaplaması olan en doğal oda akustiğini sağlar.

Yamaha Receiver Amp MusicCast
Kablosuz Arka Hoparlör ile uyumlu
Bu AV alıcısını MusicCast 50 MusicCast 20 kablosuz hoparlörle kullanılır ve kablosuz surround bir ev sinemasının oluşturmasının keyfini çıkarın. Ayrıca, ve kablo saçsız bir kurulumla renkte bir ses yaşlı temiz. Mevcut oturma odanızı, filmlerin ve eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz özel bir eğlence ortamına dönüştürün.

MusicCast Surround hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
Yamaha RX-A2A A2A AVENTAGE Alıcı Amplifikatör
ve Etkileyici Tasarım
Yamaha'nın tasarım ve sanat eseri, görsel ve akustik bir eseri oluşturur.

Kusursuz kasa yapısı, performansta dengeyi sağlarken daha da sağlamlaştırır. AVENTAGE'ın özdeşliğini tanımdaki ve temel akustik uzmanlığını daha da devam eden güzel bir biçim sunar.

Geleneksel özelliklerden yeni tasarımlar ile bir araya getiren yeni tasarımlar.

Şarkı ve İstasyon Özelliğine Sahip SAHNE Programı
Dört ŞAHNE butonu vardır. Bu farklı girişler, bir ses programı için Müzik Geliştirme, HDMI çıkışı ve daha fazlası için programlanabilir. Girişler, FM veya İnternet radyo istasyonu, bir istasyonun üzerindeki bir istasyon, bir USB cihazı veya PC NAS (ağ) veya bir şarkı gibi belirli kaynaklara depoda bulunur. Ayarlamaları yaptıktan sonra, başlatmayı ve başlatmayı başlatmak için ana veya uzaktan kumanda üzerinde bir düğmeyi başlatmanız yeterlidir. Düğmeler Belli zaman yeniden programlanabilir.

KURULUMU BASİT, KULLANIMI KOLAY
Yamaha Receiver Amp MusicCast-App
MusicCast Uygulaması ile Kolay Kullanım
AVR'yi kullanan ve uygulamalar basit bir şekilde kullanılmak için akıllı cihaz veya tabletinizi MusicCast CONTROLLER uygulamasıyla birlikte kullanılır. Aynı Controller uygulaması, MusicCast tüm cihazlarınız ve tüm oda ses kontrolleriniz için uzaktan kumanda uyumlu görür.

MusicCast Uygulaması hakkında daha fazla bilgi tercihi Tercih

Sesli Kontrol (Alexa Asistan)
boyutlandırma, istenerek istenirse kontrol edin. Alexa'yı veya Google Asistan'ı kullanarak tek bir MusicCast veya tüm ev ile ilgili tüm imkanlarımızı kullanarak kontrol edip evinize verin.

*Amazon Alexa ve Google Asistan ile sesli komut kontrolünden kullanılabilirliğindeki bölgeden yararlanın.

*Sesli komutları için bir ön taraf cihaz gerekir.

Yamaha Receiver AV-Setup Guide
İlk Kurulum için Kurulum Kılavuzu Uygulaması
Merak etmedim, yok. AV kaynak ekipmanınız için yardım satın almak için bu özel sizin için uzmanınız. Üreticiler, TV ve kaynak donanımları güç ve amplifikatör atamaları gibi diğer donanım ayarlarında size kılavuzluk eder.

AV Kurulumu Kılavuzu Uygulaması hakkında daha fazla bilgi konusunda eğitim
ÖZELLİKLER

Çoklu Oda Ses - Müzik Cast
Formatı ne olursa olsun tüm müziklerinizi evini beğendiğinizi yapın. MusicCast, en sevdiklerinden plaklardan, Bluetooth® ve müzik yayını hizmetlerine*, TV sesine kadar onun formatına.

Ayrıca MusicCast ürünleri, tüm ön plan olarak planlanmaktadır. 96 kHz'e kadar Elma Kayıpsız (ALAC); 192 kHz'e kadar WAV, FLAC ve FLAC ya da AIFF dahil olmak üzere olacaktır.


AirPlay 2
Merhaba Siri. Mutfakta ve oturma müzik çal.


AirPlay2, Apple Music'in her yerinde fazla sayıda MusicCast şirketinde ev hizmetleriyle hizmet sağlama özelliğini sunar. iPhone veya iPad'inizden kolayca kontrol edin, HomePod ile yardım edin ya da sesli kontrolü kullanarak, Siri'den yardım isteyin.


Akış Hizmeti
müzik dolu silahlarla dahili* dolu bir müzikle dolu. Akıllı tasarımlar ya dadaki müzikler sizin için mükemmel bir şarkıdır.

*Müzik hizmetinin kullanımında kullanılabilirliği işaretler.

eAR 4K'nin
tüm potansiyelinizi ortaya çıkarmaktan fayda sağlar . İyileştirilmiş Ses Dönüş Kanalı (eARC olarak da bilinir), Yamaha'nın sektör lideri AV alıcılarında bulunan yeni nesil ARC teknolojisidir.

e HDMI bağlantılarınızC Dolby® TrueHD ve DTS-HD® tam gibi tam ve çok kanallı ses formatlarıyla en sevdiğiniz filmlerde ve anlarda adeta içten en söz surround sizi sunar.

Zone2
Zone2 uyumlu hoparlör terminallerine sahip bu sistem, ana oynatılan aynı (veya farklı) AV yönetilen başka bir planlamak için uygun olabilir. Yatak odanızda veya mutfakta kurulumun kurulumunda alıştırmalar ve aynı veya farklı ana oda içeriklerini dinlemeyi sürdürebilirsiniz.

Fono
Özel fono giriş terminalleri sunan bu AV alıcısını pikabanızdaki koleksiyondaki müziklerinizi bağlayıp satın almak.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

AV Alıcısı
Amplifikatör Bölümü Kanal 7.2
Nominal Çıkış Gücü (1kHz, 1ch tahrikli) 125 W (8 ohm, %0,9 THD)
Nominal Çıkış Gücü (20Hz-20kHz, 2 kanal tahrikli) 100 W (8 ohm, %0,06 THD)
Maksimum Etkili Çıkış Gücü (1kHz, 1ch tahrikli) 150 W (8 ohm, %10 THD)
Yüksek Dönüş Hızı Amplifikatörü Evet
Çevresel Ses İşleme Çevre: AI Yok
SİNEMA DSP Evet
DSP Programları 17
Diyalog Seviye Ayarı Evet
Sanal Durum Konuşmacısı Evet
Sanal Surround Arka Hoparlör Evet
Diyalog Yükselişi Evet
SESSİZ SİNEMA / Sanal SİNEMA DSP Evet
Dolby Atmosfer Evet
Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırıcı Evet (gelecekteki güncelleme yoluyla)
Dolby TrueHD Evet
Dolby Dijital Artı Evet
Dolby Surround Evet
DTS:X Evet
DTS-HD Ana Ses Evet
Ses Özellikleri Dosya formatı MP3 / WMA / MPEG-4 AAC: 48 kHz / 16 bit'e kadar, ALAC: 96 kHz / 24 bit'e kadar, FLAC: 384 kHz / 24 bit'e kadar, WAV / AIFF: 384 kHz / 32'ye kadar -bit, DSD: 11.2 MHz'e kadar
Saf Doğrudan Evet
Sıkıştırılmış Müzik Geliştirici Evet
Yüksek Çözünürlüklü Müzik Geliştirici Yok
YPAO çok noktalı ölçüm Evet
YPAO Hacmi Evet
Uyarlanabilir DRC (Dinamik Aralık Kontrolü) Evet
İlk Ses ve Maksimum Ses Ayarı Evet
SANAT Kama Evet
Bi-amp yeteneği Evet
Ses Gecikmesi Evet (0-500 ms)
DA Dönüştürücü 384 kHz / 32 bit BB PCM5102A
Video Özellikleri HDMI eARC Evet
HDMI Ses Dönüş Kanalı Evet
HDMI Geçişi 8K60B, 4K120AB (gelecekteki güncelleme ile)*HDMI 1-3
HDMI Yükseltme Evet 4K'ya kadar
HDMI Yukarı dönüştürme Yok
Dolby Vision Yes
HDR 10+ Yes (via future update)
VRR/ALLM/QMS/QFT Yes (via future update)
Video adjustment N/A
Connectivity MusicCast Surround Yes
HDMI Input/Output 7.Oca
HDMI CEC Yes
USB Input Yes
Network Port Yes
Wi-Fi Yes (2.4 / 5 GHz)
AirPlay 2 Yes
Bluetooth Yes (SBC / AAC)
Front AV Input USB
Digital Audio Input/Output: Optical 1 / 0
Digital Audio Input/Output: Coaxial 1 / 0
Analog Audio Input/Output 4 / 0
Phono Input Yes
XLR Terminal N/A
Component Video Input/Output N/A
Composite Video Input/Output N/A
Preout 2.2-ch
Headphone Output 1
Tuner Section FM/AM Tuner Yes (Availability varies by region.)
DAB Tuner Yes (Availability varies by region.)
User Interface On-screen display Graphical User Interface
SCENE Yes (8 sets)
App Control Yes (iPhone / iPad / Android phone / tablet)
Web Browser Control Yes
Remote Control Unit Yes
Zone Control Zone 2 Audio Output Preout
Zone 3 Audio Output N/A
Zone 4 Audio Output N/A
Powered Zone Zone 2
Zone Video Output N/A
Zone B Output N/A
Zone GUI N/A
RS-232C Interface N/A
+12V Trigger Output 1
Uzak (IR) Giriş/Çıkış 1.Oca
Parti modu Evet
Genel Beklemede Güç Tüketimi (yalnızca IR) 0.1W
Otomatik Güç Bekleme Evet
EKO modu Evet
Boyutlar (G x Y x D) 435 G x 171 Y x 372 D mm (anten yukarıdayken:435 G x 245 Y x 372 D mm)17-1/8"G x 6-3/4"Y x 14-5/8"D (antenle birlikte) yukarı:17-1/8"G x 9-5/8"Y x 14-5/8"D)
Ağırlık 10,2 kg; 22,5 libre