• Vizyon
  İşte ve günlük hayatta, öğrenirken yenilikçi görsel çözümler sunarak sıradan ve sıra dışı arasındaki farkı göstermek için dünyaya ilham vermek.

  Misyon
  Müşterilerimizi dinleyerek görsel etkileşimi artıran ürünler, hizmetler ve sürdürülebilir ekosistemler yaratarak bir cihaz şirketinden görsel bir çözüm şirketine dönüşmek.

  Temel değerler
  MÜŞTERİ ODAKLILIK

  Sorunlarını aktif bir şekilde dinleyerek, sorunları çözmek için çözümler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunmak.

  Büyüme Zihniyeti
  En zorlu hedefleri belirleyerek, geri bildirimleri benimseyerek ve bunun öğrendiğimiz başarısızlıktan geldiğini fark ederek süreçleri iyileştirmek.

  Takım Ruhu
  İşbirliğini geliştirmek ve yenilikçiliği teşvik etmek için fikir çeşitliliğini benimsemek.

  Çeviklik
  Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına rakiplerimizden daha hızlı adapte olmak.

  Bütünlük
  Kapsayıcı, açık, dürüst ve şeffaf olarak müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın yararına hareket etmek.

  Kurumsal Vatandaşlık
  Çevresel ayak izimizi azaltarak teknolojilerimizi, fayda için bir güç olarak kullanarak hizmet verdiğimiz topluluklara katkıda bulunmak.

  Tepe Yöneticilerimizden Mesajlar                    

  James Chu
  Başkan ve CEO


  "Bu dijital çağda değer, özgünlük ve aşkınlık yoluyla görülüyor. ViewSonic'te, insanları bu değeri fark etmeleri ve farkı görmeleri için güçlendiriyoruz."


  Finches Kuşları Hakkında
  Kuşların Dönüşümü
  Bizim benzersiz marka logomuzda 3 adet Gouldian Finches kuşları, tüm dünyada tanınır ve bilinir oldu. Bu kuşlar ViewSonic 'in gerçek üstü renk performansı ve yüksek kalitesini, değerini ve dostluğunu simgelemektedir.

  Bu kuşlar ViewSonic ‘in sembolü olarak anılır oldu. ViewSonic olarak Lady gouldian.com sahip çıkma programına sponsor olduk. Eğer sizde bu kuşlardan birtanesine sahip olmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz..