Vienna Acoustics

Vienna Acoustics Waltz Grand Piano Black

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Viyana Valsi iki yüz yıldan beri popülerliğini korumaktadır ve bu melodiyi Viyana’nın her köşesinde halen duymak mümkündür. Aynı şekilde Waltz Grand de sıradışı bir popülerliğe sahip bir hoparlör olup arzu edilen her ortamda kullanılabilir.

Vienna Acoustics’e özel kabin yapısı bu incecik hoparlörlerin zengin bir tonal dengeyi şaşırtıcı dinamikler ve hayranlık uyandırıcı detaylarla sunmasını sağlayan bir teknoloji zenginliğini barındırmaktadır. Dual 6” X3P mid-bas sürücüler ve bir adet 1” ipek kubbeli tweetera sahip olan hoparlör, odyofilleri cezbedecek bir performansı yalnızca 3,5” kalınlığında, duvara montelenen bir muhafaza içinde sunabilmektedir.     

Bu hoparlörler, crossover ve sürücüleri birlikte tasarlamış olduğundan, kabinin boyutları fark etmeksizin, inanılmaz derecede zengin bir bas temelini verimli ve etkili bir şekilde sunabilirler.   

Bu özellikler bir de monteleme ve yerleştirme bakımında olağanüstü bir işlevsellikle birleştiğinde ortaya ister iki ister çok kanallı sistemlerle olsun, her türlü pozisyonda eşit şekilde iyi hizmet verebilen hoparlörler çıktı.

Özenle üretilmiş, köşeli kabininin göze çarpan açıları güzel bir görünümden fazlasını sunmakta ve ses alanının odaklanması aşamasında eşsiz bir yerleştirme esnekliğini sağlamaktadır. Ürünle birlikte gelen teçhizat ve aparatlar sekiz farklı monteleme opsiyonu sunar.  

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Impedance 4 Ohms
Frequency Response 70-22,000 Hz
Sensitivity 91 dB
Recommended Amplifiers  25 - 180 Watts
Drive Units 2x6” Bass/Midrange driver X3P Cone,Transparent  1” Dome-Tweeter Hand-coated VA Silk Dome
Bass System Acoustic Suspension (Closed Cabinet)
Crossover Components MKP Capacitors 1% tolerance Coils 0,7% tol., Air Coils Metal Film Resistors 1% tol., Inductance Free
Crossover System Two and a Half Way (lower driver tapers off
with rising frequency)
Crossover Function 2 way, 6 dB and 12 dB Bessel 
Weight per Pair 16 Ibs 7 kg
Dimension (Wx H x D) inches 7,9 x 18,9 x 3,7“
Dimension (W x H x D) mm 200 x 480 x 95 mm