YENİ ÜRÜN

Vienna Acoustics

Vienna Acoustics Haydn Grand SE Rosewood High Gloss

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 5-7 iş günü

PAYLAŞ

Haydn’ın müziği, canlı tonal renkler ve dahice armonik yapıları içermekle birlikte aldatıcı bir basitliğe sahip düzenlemelerden oluşması ve lirizmiyle tanınmış bir müziktir.  

Benzer bir şekilde Haydn Grand Symphony Edition’ın patenti firmamıza ait 6”x3P Spidercone mid-bas sürücüyü ve 1 inçlik üç kez istiflenmiş ipek kubbe tweeter’ı tamamlayan ve aldatıcı bir basitliğe sahip sürücüsü, port gürültüsünü neredeyse tamamen kesmeye yarayan çığır açacak nitelikte kama şekilli hava akımı kontrolü bass tepkisi portunun etrafında odaklanır, daha fazla yerleştirme esnekliği sağlar ve tweeteri kamanın ön kısmına yerleştirmek suretiyle sıradışı kompaklıkta bir sürücü konfigürasyonu sunar.   

Elektron akışı yönünde düzenlenmiş bakır devre kesitleri ile özel tahsis edilmiş düzlemsel crossover tasarımı, sürücülere da direkt ve verimli sinyal transferini sağlamak suretiyle daha fazla oranda detaylığı ve saflığı mümkün kılarken, crossover bileşenleri arasındaki sempatik ve parazitli etkileşimlere karışabilecek istenmeyen gürültü ve distorsiyonları da hesaba katar.

Güzel ve kompak bir kabinin içine yerleştirilmiş olan bu kombinasyon, ister bir rafa ya da bir hoparlör kaidesine kolay ve efektif şekilde yerleştirilebilir. Kompak bir 2 yollu monitör olan Haydn Grand Symphony Edition’ın özelliği en iyi yer tiplerinin performansına meydan okuyan sıradışı bir görüntüleme, çözünürlük ve doğrusallıktır.       

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Impedance 4 Ohms
Frequency Response 42 - 20000 Hz
Sensitivity 89 dB
Recommended Amplifiers  25 - 180 Watts
Drive Units 5” Bass/Midrange driver X3P Cone,Transparent  1” Dome-Tweeter Hand-coated VA Silk Dome
Bass System X3P Cone, Transparent
Bass Function Impulse Optimizing QB 3 (Quasi-Butterworth)
Crossover Components MKP Capacitors 1% tolerance Coils 0,7% tol., Air Coils Metal Film Resistors 1% tol., Inductance Free
Crossover System Two and a Half Way (lower driver tapers off
with rising frequency)
Crossover Function 2 way, 6 dB and 12 dB Bessel 
Weight per Pair 44 Ibs
Dimension (Wx H x D) inches  6,85 x 14,2 x 10,4“  
Dimension (W x H x D) mm 174 x 361 x 265 mm