YENİ ÜRÜN

Triangle

Triangle Magellan QUATUOR 40TH Zebrano

TRIANGLE hoparlörlerle konseri dinlemezsiniz, hissedersiniz.

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ


MAGELLAN 40TH

ANNIVERSARY EDITION

Magellan, TRIANGLE'ın bilgi birikiminin, mümkün olan en yüksek sonuçları elde etme çabasının, her unsurunun özenle seçildiği titiz bir çalışmanın özüdür.

Büyük bir özenle seçilen en iyi malzemelerden üretilen bu 40. yıldönümü edisyonu, TRIANGLE'ın temel felsefesini devam ettirmektedir. Şıklığı ve teknolojiyi bir araya getiren bu ürün, TRIANGLE'ın zevk ve duygu hedefine yaptığı yatırımın bir devamı niteliğindedir.

Sanki operadaymışsınız gibi bir müzik. Ses sahnesinin imajı burada yepyeni bir boyut kazanıyor ve mekanı sofistike bir şekilde dolduruyor. 135 cm yüksekliğinde 3 yollu bir floorstander olan Quatuor 40th, yeni MAGELLAN 40. yıldönümü sürümünün amiral gemisidir.

Magnezyum alaşımından yapılmış yeni kubbesi ile horn tweeter'ı, kayıtlarınızın en ince ayrıntılarını pürüzsüz ve doğru bir şekilde ortaya çıkarır. Quatuor 40th, hoparlörün enerjiyi iletim noktasının önüne ve arkasına yaymasını sağlayan bir arka tweeter'ın eklenmesiyle karakterize edilir. Ses seviyesi daha iyi ve daha homojen dağıtılır ve hoparlörün yerleştirilmesi basitleştirilir.

TRIANGLE hoparlörlerin ayırt edici bir özelliği olan kağıt diyaframlı ve küçük kıvrımlı süspansiyonlu 16 cm'lik sürücü, en ufak bir renklenme olmadan her türlü ses perdesini olağan üstü bir doğallıkla yeniden üretir.

Üç adet 16 cm sürücünün güçlü ve kapsamlı basları, modern müzik için olduğu kadar prestijli bir yaylı dörtlüsü veya bir çello süiti için de mükemmel şekilde uygundur. Tescilli SVA diyaframı ve soğutma sistemi, bas ve alt bas kayıtlarında olağanüstü performanslar sağlar.

Genişletilmiş bant genişliği ve önemli güç rezervi, 30m2'den daha büyük odaları kolayca müzikle doldurmayı mümkün kılar.

DPS2 DİNAMİK PULSE SİSTEMİ

Quatuor 40. yıldönümü modelinde, hoparlörün bir senfoni orkestrasında olduğu gibi enerjiyi iletim noktasının önüne ve arkasına yaymasını sağlayan bir arka tweeter eklenmiştir. Başlangıçta dinleme noktasının ekseni dışında kaybedilen bu enerji kazancı ile ses hacmi dinleyicinin önünde daha iyi sahnelenir. Bu, hoparlörün odaya daha kolay yerleştirilmesini ve orijinal sinyali bozmadan büyük bir açıklıkla istikrarlı ve derin bir ses sahnesi imajı elde edilmesini sağlar.

SVA MEMBRANE

Sürücümüz, tescilli bir SVA diyaframına sahiptir. Bilgisayarda modellenen bu kompozit diyafram, selüloz hamuru iç yapısına sahip çift cam elyafından oluşan 'sandviç' bir yapı ile karakterize edilir. Hareketli bobin için kütle sönümleme ve sertliğin ideal kombinasyonunu sağlar. Böylece sürücü güçlü darbeleri bozulma olmadan yönetir.


masif AHŞAP DOLAP

MAGELLAN 40. yıldönümü edisyonunun kabini, tam güvenilirlik sağlamak için özenle tasarlanmıştır. Gövdenin kavisli şekli, her biri 3 mm kalınlığında olan yüksek yoğunluklu mdf katmanlardan yapılmıştır ve böylece herhangi bir iç paralellik söz konusu değildir.

Bu kabin, gövdenin titreşimlerinin ve mikro deformasyonlarının kapsamlı bir şekilde incelenmesinden kaynaklanan özel bir mimari ile karakterize edilir. Kabinlerin yüksek ses seviyelerinde sürücüler tarafından üretilen güçlü titreşimlere dayanacak kadar sağlam olmasını sağlamak için takviyeli malzemeler stratejik olarak yerleştirilmiştir.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Tip Bas Refleks
yollar 3
Sürücü birimleri 6
Hassasiyet (dB/W/m) 91
Bant Genişliği (+/-3dB Hz-KHz) 33 - 30
Güç kullanımı (W) 50 - 400
Yüksek frekans azaltma (KHz) 2.6 (24dB/Ekim)
Nominal empedans (ohm)  8
Minimum empedans (ohm)   3
Boyutlar (mm) G x D x Y   250 x 340 x 1280
Kaideli boyutlar (mm) G x D x Y 425 x 370 x 1340
Birim net ağırlık (Lbs) 47