Triangle

Triangle Magellan Grand Concert Piano Black

TRIANGLE hoparlörlerle konseri dinlemezsiniz, hissedersiniz.

(KDV Dahil)

PAYLAŞ

SANCAK GEMİSİ;

Grand Concert’in yapısı durağan dalgaları ve titreşimi yok edecek şekilde, kesin çizgilerle ayrılmış üç ayrı bölmeden oluşuyor. Hoparlörün oldukça ağır oluşu (100 kg) dolayısıyla, üç bölmeyi 1,6 tonluk sıktırma basıncıyla birbirine sabitleyen özel bir kilitleme sistemi olan Fixocal sistemini geliştirmemiz gerekti.  

Grand Concert’in üstünlüğü yalnızca teknolojisine bağlı değil; o bünyesinde TRIANGLE’ın müzik tutkusunu da barındırıyor. Bu üründe kusursuzluğu yakalamak için sınırlarımızı sonuna dek zorladık.  

Basları dipsiz bir kuyu kadar karanlık, orta ve tiz tonları surları aşmakta ve onu dinlerken kendinizi bir konser salonunda hissediyor ve ambiyansın büyüsüne kapılıyorsunuz. En sonunda, hakikaten gerçekçi bir dinleme deneyimi yaşamanız mümkün. TRIANGLE’ın mühendisleri Grand Concert için görünüşte uyumsuz olan öğelerden mükemmel bir harman yapmayı başardı: Müzikal tınıların dokusu muhteşem bir ferahlık hissi ve feminenliğini koruyabilen bir güçle birleşti.

Hutchinson ile işbirliği yaparak T16PG midrange sürücü için özel bir kuplajlama işlemi geliştirdik. Sonuçta her tür titreşimi ortadan kaldırmış olmamız dolayısıyla ortaya tamamen saydam ve sıra dışı biçimde keskin bir ses görüntüsü çıktı. Bu mekanik kuplajlama prensibinden, ayrık ve izole olan, aynı zamanda her biri kendi bireysel modülünde benzersiz işlev gösteren filtrelerin konfigürasyonundan yararlanıldı.  


  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

NUMBER OF DRIVERS 8
NUMBER OF WAYS 3
TWEETER (2X) TZ2900 GC
MIDRANGE (2X) T16GMF100-THG06
WOOFER (4X) T21GM-MT10-THG06
SENSITIVITY 91 dB/W/m
FREQUENCY RANGE 28 Hz – 20 KHz (+/- 3 dB)
POWER HANDLING 400 W
REPETITIVE PEAK POWER 800 W
SPL MAX 116 dB
NOMINAL IMPEDANCE 4 Ω
MINIMUM IMPEDANCE 2,5 Ω
LOW FREQUENCY ROLL-OFF 300 Hz (12 dB/Oct)
HIGH FREQUENCY ROLL-OFF 2800 Hz (24 dB/Oct)
DIMENSIONS 2150 x 600 x 450 mm
WEIGHT 100 kg