YENİ ÜRÜN

Triangle

Triangle Magellan CELLO 40TH Zebrano

TRIANGLE hoparlörlerle konseri dinlemezsiniz, hissedersiniz.

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ


MAGELLAN 40TH

ANNIVERSARY EDITION

Magellan, TRIANGLE'ın bilgi birikiminin, mümkün olan en yüksek sonuçları elde etme çabasının, her unsurunun özenle seçildiği titiz bir çalışmanın özüdür.

Büyük bir özenle seçilen en iyi malzemelerden üretilen bu 40. yıldönümü edisyonumuz, TRIANGLE'ın temel felsefesini devam ettirmektedir. Şıklığı ve teknolojiyi bir araya getiren bu ürün, TRIANGLE'ın zevk ve duygu hedefine yaptığı yatırımın bir devamı niteliğindedir.

Müziğin tüm büyüsü 110 cm yüksekliğindeki bu kompakt 3 yollu floorstander'da ortaya çıkıyor. Asıl başarı MAGELLAN Grand Concert'in performansının mütevazı boyutlardaki bir hoparlöre aktarılmasında yatmaktadır.

TZ2900 horn tweeter, kayıtlarınızın en ince ayrıntılarını geliştiren magnezyum alaşımlı yeni nesil bir kubbeye sahiptir. Bu dönüştürücü, üst harmoniklerin tüm ayrıntılarını ortaya çıkarır.

Orta frekans aralığında uzmanlaşan Triangle, kağıt diyaframlı ve küçük pileli süspansiyonlara sahip 16 cm'lik bir sürücü ile geleneğini sürdürerek ses perdesini büyük bir tarafsızlıkla ve en ufak bir renklenme olmadan yeniden üretir.

Havacılık ve uzay endüstrisi tarafından geliştirilen sandviç teknolojisi, iki bas sürücünün son derece hafif ve aynı zamanda son derece sert olmasını sağlar.

Cello benzersiz bir yoğunluğa ulaşır. Dinleme deneyimi, müzik türü ne olursa olsun sınırsız bir zevktir, muhteşem bir skala ile sunulur ve asla yorucu değildir. Geniş bir müzikal beceri yelpazesine sahiptir. Yüksek ses seviyesinde olduğu kadar hassas dinleme için de mükemmeldir ve 25 ila 50 m2 büyüklüğündeki odalar için uygundur.

LHS2 SOĞUTMA SİSTEMİ

Yüksek sertlikteki döküm alüminyum sepet, manşonun arkasıyla temas halinde olan bir ısı emici halkaya sahiptir (ısı iletim halkası). Bu halka çekirdekten ve manşondan yayılan ısıyı toplar ve dış kapağa doğru getirir. Böylece her bir hoparlör için güç işleme kapasitesi 200 W RMS'yi aşabilir. Bu sistem aşırı ısınma riskini önler ve daha iyi hoparlör performansı sağlar. Örnek olarak, 100 watt'ta kaydedilen ve 80Hz'de yüksek geçişle filtrelenen bir pembe gürültü (pink noise) ile 120 dakika süresince 20°'lik bir değişim ölçülebilir.


SVA MEMBRANE

Sürücümüz, tescilli bir SVA diyaframına sahiptir. Bilgisayarda modellenen bu kompozit diyafram, selüloz hamuru iç yapısına sahip çift cam elyafından oluşan 'sandviç' bir yapı ile karakterize edilir. Hareketli bobin için kütle sönümleme ve sertliğin ideal kombinasyonunu sağlar. Böylece sürücü güçlü darbeleri bozulma olmadan yönetir.


MAGNEZYUMKUBBELİHORNYUVALITWEETER

TZ2900PM tweeter, tutarlılık açısından önemli bir gelişme sağlayan magnezyum alaşımlı yeni nesil bir kubbe ile donatılmıştır. Horn'un yönlülüğü, yani yüksek frekans seviyesindeki eksen dışı düşüşü sınırlayacak şekilde şekillendirilmiştir. Faz tapası ile birlikte bu eşleştirme, frekans tepkisinin doğrusallaştırılmasını sağlar. Ayrıca arka dalga yansımalarını azaltmak, bozulmayı sınırlamak ve ses spektrumunun üst ucunu kontrol etmek için motora bir karşı kapak ekledik. TZ2900PM-MG tweeter, doğru ses üretimi sağlarken son derece pürüzsüz ve akıcı bir müzikal kalite sunar.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Tip Bas Refleks
yollar 3
Sürücü birimleri 4
Hassasiyet (dB/W/m) 90
Bant Genişliği (+/-3dB Hz-KHz) 35 - 50
Güç kullanımı (W) 40 - 300
Düşük frekans düşüşü (Hz)   300 (12dB/Ekim)
Yüksek frekans azaltma (KHz) 2.6 (24dB/Ekim)
Nominal empedans (ohm)  8
Minimum empedans (ohm)   3
Boyutlar (mm) G x D x Y   425 x 370 x 1140
Kaideli boyutlar (mm) G x D x Y 425 x 370 x 1140
Birim net ağırlık (Lbs)
38.8

Data Sheet/ CELLO 40TH English