YENİ ÜRÜN

Triangle

Triangle BOREA BR10 Black Ash

BOREA serisinin en yüksek performanslı modeli

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

Amiral gemisi BR10 hoparlör, BOREA serisinin en yüksek performanslı modelidir. Bas bölümünde 8" sürücülerin kullanılması, TRIANGLE sonik niteliklerini korurken bant genişliğini ve güç kullanımını artırır.

BR10, 25mm EFS tweeter ve selüloz pulp membranlı 6" orta kademe sürücü ile üç yollu bir tasarıma sahiptir. Düşük frekans aralığında, yeni 8" bas sürücüler güçlü bir motorla birleştirilmiş fiberglas bir membran kullanır. Sonuç olarak, düşük frekans aralığı pürüzsüz, hızlı ve kontrollüdür.
Optimize Edilmiş Crossover
Bağımsız bir crossover sistemiyle bi-wiring veya bi-amping bağlantı yapmanıza imkan sağlar. BR10 hoparlör, çeşitli kablolama ve amplifikasyon seçenekleri sunan ayrı bir crossover sistemi ile BOREA serisine yeni bir mimari getiriyor. Düşük frekanslı crossover devresi orta-yüksek frekanstan tamamen izole edilmiştir. Bi-wiring veya bi-amping için jumperların çıkarılması yeterlidir.  

92dB'lik yüksek hassasiyete sahip BR10, piyasadaki bir çok amplifikatörlerle kombine edilebilir. Olağanüstü düşük frekans performansı ve 200W RMS'lik yüksek güç kullanımı ile bu hoparlörler 30m2 ve daha büyük odalar için uygundur. Çok yönlü olan bu hoparlörler hem Hi-Fi hem de ev sineması kurulumlarında kullanılabilir.

8" Sürücüler

Bu serideki diğer hoparlörlerden farklı olarak BR10, düşük frekanslar için 8" transdüsere sahiptir. Diğer 6" bas sürücülerle aynı temel prensipleri kullanır, fiberglastan bir membran ile kendi hacim yüküne uygun güçlü bir motorla birleştirilmiştir. 

DVAS* SYSTEM
* Sürücü Titreşim Emme Sistemi, TRIANGLE'a özgü tescilli bir sistemdir.
BOREA floorstander'lar, bas sürücülerine karşı konumlandırılmış ve bas sürücüsü/kabinet ünitesini sertleştiren MDF ve EVA köpükten iç panellere sahiptir. Bu yenilikçi konsept hoparlörün titreşim davranışını azaltır ve bas sürücülerinin hareketinden kaynaklanan titreşimleri emer. Membranın süspansiyonu tarafından üretilen titreşimler büyük ölçüde azaltılır ve bu titreşimler kabine düşük bir kalıntı titreşim iletir.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Type Floorstand speakers
Ways 3
Sensitivity (dB/W/m) 92
Bandwidth  30-22
Power Handling (W Rms)  200
Minimum Impedance (ohms)  3 Ω / 8 Ω
Cabinets Dimensions  with out Pedestal  9,64 x 43,7x 14,96 inches
Dimensions with Pedestal  111,8 x 43,7 x 14,96 inches
Packaging Dimensions  114,56 x 50,39 x 20,07 inches 
Net Weight  (Lbs)  59,52 lbs
Packaging Weight (Lbs/per piece)  73,41 lbs

Data Sheet/ BOREA BR10 English