YENİ ÜRÜN

Triangle

Triangle 40TH ANNIVERSARY ANTAL Santos Rosewood

TRIANGLE hoparlörlerle konseri dinlemezsiniz, hissedersiniz.

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

Antal ve Comète, Triangle markasının çeşitli inovasyonlar ve teknolojik ilerlemelerle yıllar içinde iyileştirdiği iki simge modeldir. Bu hoparlörler firmamızın felsefesini en iyi şekilde yansıtıyor: Sesi, mümkün olabildiğince en geniş müşteri kitlesine, duyguları beslemek üzere tasarlanmış basit süreçlerle ulaştırmak. Antal 40th kule hoparlörde bulunan roze altın anotlamalı magnezyum kubbe tweeter yüksek verimlilik ve kontrollü distorsiyon sunuyor. Magnezyum arzu edilen iki niteliğe birden sahiptir: Hafiflik ve sertlik.

Antal 40’th aynı zamanda iki yeni bas sürücüye de sahip. Ağaç hamurundan yapılmış olan kompozit membran (keten ve karbon fiber), cömert boyutlara sahip bir motor ile birleştirilerek düşük frekans dağıtımında mükemmel sonuç elde edildi.

Midrange sürücünün zengin ve net sesi, Triangle’a has bir teknikle doğal selüloz kağıdından yapılmıştır. Bu sürücü şaşırtıcı performanslar sergileyebilen akustik tasarımıyla mükemmel bir tamamlayıcı öğedir.

Hoparlörlere, zemine uygun olarak çeşitli şekillerde ayarlanabilir çivi ayakların bulunduğu bir aksesuar kiti eklendi. Bunlar, istenmeyen titreşimlerin ortadan kaldırılmasını ve böylece ses kalitesinin garanti altına alınmasını sağlayan dekuplajlamayı gerçekleştirmektedir.

40’ıncı yıl edisyonu, sizlere sıra dışı bir müzik deneyimi sunacak şekilde özenle tasarlandı ve geliştirildi.

Antal 40’th, 30 ila 50 metrekarelik odalara hoş bir estetik katacak.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.