Triangle

Triangle Magellan Duetto Walnut

(KDV Dahil)

PAYLAŞ

MAGELLAN’IN SAF ÖZÜ
Canlılık ve dinamikler TRIANGLE sesinin nitelikleridir ve bu niteliklerin hepsi çok az yer kaplayan bu mücevherin içinde mevcut.

Kompaktlığıyla 12 ila 30 metrekarelik mekânlara rahatça uyum sağlayan bu hoparlör şaşmaz doğrulukta basları ve derinliğiyle kolon hoparlörlere denk bir performans sergiliyor. Ses kayıtlarınızın en hassas detaylarını ortaya çıkartan tweeter’ıyla TRIANGLE’ın orta menzil sürücüsüyle mükemmel bir uyum yakalıyor.

Duetto öylesine net bir yeniden ses üretimi sağlıyor ki hoparlörler birdenbire gözden kayboluyor ve geriye sadece müzik kalıyor. Kâğıt konili, son derece hafif bas ve orta menzil sürücüsü ikiz havalandırma sistemiyle kombine edilmiş olması dolayısıyla zengin bir bas detayı sunmakta. Polipropilen kapasitörlere sahip sofistike filtresi bas ve tiz geçiş sürecini mükemmele taşıması dolayısıyla inanılmaz bir saydamlık ksağlıyor.  

Duetto, Meudon’daki kayıt stüdyoları tarafından kıstas olarak alınan bir hoparlör. Yalnızca iki sürücüden ibaret olan bir hoparlörin sahip olduğu teknolojik büyü TRIANGLE’ın alanında usta olduğunun bir kanıtı.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

NUMBER OF DRIVERS 2
NUMBER OF WAYS 2
TWEETER TZ2900 GC
MIDRANGE – WOOFER T16GM-MT10-GC1
SENSITIVITY 88 dB/W/m
FREQUENCY RANGE 38 Hz – 20 KHz (+/- 3 dB)
POWER HANDLING 80 W
REPETITIVE PEAK POWER 160 W
SPL MAX 107 dB
NOMINAL IMPEDANCE 8 Ω
MINIMUM IMPEDANCE 4 Ω
HIGH FREQUENCY ROLL-OFF 2800 Hz (24 dB/Oct)
DIMENSIONS 460 x 253 x 350 mm
WEIGHT 16 kg