Triangle

Triangle Genese TRIO Piano White

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Daha çok hoparlör sehpası üzerinde duracak şekilde tasarlanmış olan Genese TRIO, insanda kule hoparlör dinliyor hissi yaratsa da onun kadar çok yer kaplamıyor.

Kauçuktan, yarım tono süspansiyon sistemine sahip yeni bas sürücüsü yüksek bir hızın korunabilmesini sağlıyor. 15-30 metrekarelik alanlar için tavsiye edilmektedir.   

TWEETER’IN ÖZEL YETENEĞİ
TRIANGLE kapsüle monte tweeter’ı ilk kez 1981’de tasarladığı CX2 hoparlörde kullanmıştı. Bu konumlandırma özelliği hem kabinin önünden gelen rezonansın hem de kabin yapısındaki değişikliklerin sebep olduğu kırılımların dengeli bir şekilde kontrol edilmesini garantiliyor.   

Bu da daha saydam, açık ve zengin bir dinleme deneyimini mümkün kılıyor. Ses öğeleri daha detaylı, daha doğru oluyor ve sonuç olarak ortaya muhteşem bir üç boyutlu kombinasyon çıkıyor.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR MANYETİK IZGARALAR
ŞIK VE İŞLEVSEL  
Izgaranın arkasına, sürücü ünitesinin vidalarının çapıyla uyumlu ufak mıknatıslar yerleştirilmiştir. Bu mıknatıslar ünitenin vidalarına kolayca oturacak şekilde hassas işlemeden geçirilmiştir. Bu, hoparlör ızgarasının montaj sistemini görünmez kılabilmenin çok elverişli bir yoludur.  

İKİZ AĞIZ
SAĞLAM BAS
İKİZ AĞIZ (TWIN VENT) teknolojisini özgün kılan şey bas sürücüleri tarafında üretilen arka ses dalgalarının tek bir ağızdan boşaltması. Bu sistem her bir sürücünün tamamen izole olmasını sağlamaktadır. Bu şekilde ses volümünün arttırılması tonal dengeyi bozmuyor ve geriye kalan tek distorsiyon limiti sürücünün mekanik özellikleri oluyor.  

Böylece güç idaresi bakımından inanılmaz sonuçlar elde ediliyor. Dinleme deneyimi dinamik, sağlam ve uzantılı bir bas sunuyor.

SPEC TEKNOLOJİSİ
Spec (Single point energy conductor/Tek uçlu enerji iletkeni) fırçalanmış çelikten bir noktadır. Tıpkı çellolardaki gibi mekanik enerjinin bir kısmını yere yönlendirmek suretiyle ses kalitesini iyileştirir. Kabin titreşimi minimumda tutular ve yeniden ses üretimine etkisi çok azalır.

Fark yaratan şey TRIANGLE’ın en ufacık detaya bile gösterdiği özendir.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Type Bass Reflex
Ways 3
Sensitivity (db/w/m) 90 dB/m
Bandwidth (+/-3db hz-khz) 45 HZ - 20 KHz
Power handling (w rms) 90W
Minimum impedance (ohms) 4,4 ohms
Cabinet dimensions (mm) 465 x 233 x 372 mm
Net weight (kg) 10

Product Data Sheet/ Genese Serisi English

Teknik Detay/ Ses İmzamız Türkçe