YENİ ÜRÜN

Triangle

Triangle 40TH ANNIVERSARY COMETE Santos Rosewood

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Antal ve Comète, Triangle markasının çeşitli inovasyonlar ve teknolojik ilerlemelerle yıllar içinde iyileştirdiği iki simge modeldir. Bu hoparlörler firmamızın felsefesini en iyi şekilde yansıtıyor: Sesi, mümkün olabildiğince en geniş müşteri kitlesine, duyguları beslemek üzere tasarlanmış basit süreçlerle ulaştırmak. Antal 40th kule hoparlörde bulunan roze altın anotlamalı magnezyum kubbe tweeter yüksek verimlilik ve kontrollü distorsiyon sunuyor. Magnezyum arzu edilen iki niteliğe birden sahiptir: Hafiflik ve sertlik.

Comete raf tipi hoparlör geniş sesi ve inanılmaz düşük frekans dağıtımıyla birçok odyofil neslini baştan çıkartmış bir hoparlördür. 40’ıncı yıl edisyonu da aynı ilkeleri izlerken Antal modelindeki en son optimizasyonlardan da faydalanmaktadır.

Roze altın anotlamalı magnezyum kubbe tweeter yüksek verimlilik ve kontrollü distorsiyon sunuyor. Magnezyum arzu edilen iki niteliğe birden sahiptir: Hafiflik ve sertlik.

Normalde doğal selülozdan yapılmış olan midrange/bas sürücüsüne bu kez bir motor ve daha geniş ses spektrumuna adapte edilmiş süspansiyonlar da eklendi. Bu hoparlörün ana özellikleri berraklık, insan sesi menzilinin detayları ve inanılmazbir düşük frekans dağıtımıdır.

Hoparlörlere, zemine uygun olarak çeşitli şekillerde ayarlanabilir çivi ayakların bulunduğu bir aksesuar kiti eklendi. Bunlar, istenmeyen titreşimlerin ortadan kaldırılmasını ve böylece ses kalitesinin garanti altına alınmasını sağlayan dekuplajlamayı gerçekleştirmektedir.

40’ıncı yıl edisyonu, sizlere sıra dışı bir müzik deneyimi sunacak şekilde özenle tasarlandı ve geliştirildi.

Kendisine özel hazırlanmış olan S04 40’th hoparlör sehpasıyla 25 metrekare ve daha küçük odalar için idealdir.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

TİPİ Raf tipi
YOLLAR 2
KABİN BOYUTLARI (GxDxY) 7,8 x 12,7 x 15,7 inches
NET AĞIRLIK (ünite) 19,4 lbs
HASSASİYET (dB/W/m) 90
BANT GENİŞLİĞİ (+/- 3dB Hz-kHz) 49 - 22
GÜÇ İDARESİ (W Rms) 80
PAKETLEME AĞIRLIĞI 38,8 lbs / pair
MIN./MAX. EMPEDANS (ohms) 4,2 / 8Ω