YENİ ÜRÜN

Triangle

Triangle Elara LN05A Chestnut

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

Ses kalitesi ve gücü bir araya getiren üst düzey aktif hoparlörler olan LN05A, 20 ila 50m2 arasındaki geniş odalarda temiz, anlaşılır, müzikalitesi yüksek sesle doldurmak için tasarlanmış gerçek bir hepsi bir arada çözüm sunar. Yer (kule) tipi hoparlörler, yeni moda kaplamalar ve daha da cazip bir fiyatla yeni bir 2022 özel sürümüyle geri döndü.

Küçük ve güçlü: 25 mm kumaş kubbe tweeter ve iki adet 13 cm içbükey sürücü ile donatılmış bu kompakt hoparlör şaşırtıcı bir güç ve enerji sunar.

Çok Yönlülük Basitlikle Buluşuyor: LN05A, çok sayıda analog ve dijital girişe sahip 2x80 Watt D Sınıfı amplifikatör modülüne sahiptir.

Kablosuz akış: Olağanüstü ses kalitesi sağlamak için Bluetooth aptX bağlantısı ile kullanım kolaylığı.

Plak sevgisi: Bu hoparlörler, herhangi bir plak çalarınızı bağlamayı mümkün kılan fono preamplifikatörü ile 33 ve 45 rpm plak hayranlarının gönlünü fethedecektir.

Ev sineması deneyimi: Hoparlörleri TV setinize bağlayabilmeniz için optik/koaksiyel girişlere ve bir subwoofer ekleyip filmlerinizin ve dizilerinizin sesini zenginleştirmek için bir SUB çıkışına sahiptir.

Frekans ayarlarına sahip bir uzaktan kumanda, 5 m hoparlör kablosu ve dekuplaj sivri (spike) uçları ile birlikte verilir.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

ELARA ln05a
TYPE Actives, Bass reflex
WAYS 2.5 way
SENSITIVITY (DB/M) 90
BANDWIDTH 47-22 (+/-3DB HZ-KHZ)
POWER [W] 2x80
INPUTS RCA, AUX, Optical, Phono, Bluetooth 4.0 A2DP aptX
OUTPUTS Subwoofer
DIMENSIONS (MM) 165 x 263 x 900
NET WEIGHT (KG) 27,3

Data Sheet/ LN05A English

Katalog/ Triangle English