Triangle

Triangle Elara LN01A White

TRIANGLE'DAN AKTİF HOPARLÖR

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

HER ŞEY ESKİSİNDEN DAHA KOLAY
Yüksek sadakatle müzik çalabilmek daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hoparlörlerinizi bağlayın ve akıllı telefonunuzdan, pikaptan veya başka herhangi bir kaynaktan gelen müziğin keyfini çıkartın. 
LN01A sizlere 2x50 Watt'lık D Sınıfı amplifikasyon sağlıyor. Üstelik bunu TRIANGLE hoparlörlerine has tesirli baslar, pürüzsüz, sıcak ve detaylı ses özelliklerini koruyarak yapıyor. 
Alt ve üst frekansların EQ ile kontrol edilebilmesi LN01A'yı zevkinize ve odanızın akustiğine göre ayarlamanızı sağlıyor. 

ODAKTAKİ PLAKLAR 
Vinil plaklar çok moda çünkü mükemmel bir ses ve zamansız bir karakter ortaya koyabilmeleri dolayısıyla tutkulu dinleyicilere haz veriyorlar. LN01A'da pikabınızı bağlayabilmeniz ve vinil plakları yine spot ışığının altına çekebilmeniz için bir fono giriş bulunuyor.  

İSTEDİĞİNİZİ İSTEDİĞİNİZ YERDEN KOLAYCA DİNLEYİN 
AKILLI TELEFONLAR, TABLETLER VE BİLGİSAYARLAR 
Bluetooth vasıtasıyla akıllı telefonunuzu, tablet veya bilgisayarınızı bağlayarak müziğinizi özgür bırakın ve sesi CD kalitesinde (16 bit, 44.1kHz).geçiren aptX 4.0 codec'ten yüksek sadakate sahip bir ses elde edin. 

EV SİNEMASI 
Hoparlörlerinizi optik giriş vasıtasıyla televizyonunuza doğrudan bağlayarak filmleri yüksek sadakat sesle dinleyebilirsiniz. Daha da iyi bir deneyim için, subwoofer çıkışına ekstra bir subwoofer eklemeniz de mümkün.   

CD'LER, PLAKLAR 
LN01A'da ayrıca hoparlörlerinizi CD ve DVD çalarınıza bağlayabilmeniz için bir analog RCA giriş ve 3,5 mm'lik bir giriş bulunuyor. Her türlü ses cihazını hoparlör çıkışından bağlayabilirsiniz. Entegre fono girişi ise her türlü pikabı bağlamanıza imkan sağlıyor.
Elara LN01A'in minimalist bir tasarımı ve şık detayları var. Hoparlörleriniz ses üretmediklerinde bile dekorasyonunuza zarafet katıyor.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

ELARA LN01A
TYPE Active, Bass reflex
WAYS 2
SENSITIVITY (DB/M) 89
BANDWIDTH (+/-3DB HZ-KHZ) 56-22
POWER [W] 2x50
INPUTS RCA, AUX, Optical, Phono, Bluetooth 4.0 A2DP aptX
OUTPUT Subwoofer
DIMENSIONS (MM) 165 x 235 x 291 mm
NET WEIGHT (KG) 9,5 Kg