YENİ ÜRÜN

Triangle

Triangle BOREA CONNECT 03 Light Oak

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

Aktif BR03 CONNECT hoparlörler kompakt ve çok yönlü bir stereo sistem oluşturur. Piyasadaki en eksiksiz amplifikatörlerden birine sahip olan bu hoparlörler, 15 ila 40m2 arasında değişen odalar için idealdir.

Dahili MM fono preamplifikatörü ile pikabınızı doğrudan bağlayabilir, Bluetooth 5.0 APTX HD modülü yüksek çözünürlüklü akış (24 bit / 48 kHz) sağlayabilirsiniz. Yeni nesil ARC TV girişini kullanarak bir HDMI kablosuyla bağladığınızda hoparlörünüz, basitleştirilmiş kullanım için TV'nizin uzaktan kumandasıyla senkronize edilebilir. (ARC/ CEC teknolojisi).

Evden çalışıyor, oyun oynuyor veya stüdyo monitörü deneyiminin tadını çıkarıyorsanız, veri kaybı olmadan stüdyo kalitesinde ses elde etmek için bilgisayarınızı USB-B bağlantı noktasına bağlayabilirsiniz (384KHZ/32BIT, DSD 256).  Koaksiyel, optik ve RCA girişlerinin yanı sıra bir subwoofer çıkışı, tüm ses/video cihazlarınız için bağlanabilirlik sağlar.

2x60 Watt D Sınıfı amplifikatör, doğal selüloz kağıttan 16 cm TRIANGLE sürücüsü ve 25 mm ipek kubbe tweeter ile birlikte mükemmel kontrollü doğrusal bir frekans tepkisi sunar. 

Hoparlörler bir güç kablosu, iki hoparlör arasında 3 metrelik bir bağlantı kablosu ve uzun menzilli bir RF uzaktan kumanda (15 metreye kadar) ile birlikte gelir.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.