YENİ ÜRÜN

THORENS

THORENS TD 124 DD 140th Anniversary Mahogany

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

Böylesine zengin bir geçmişe sahip bir şirketimiz 140. yıldönümü için kendisine ve hayranlarına ne hediye eder? Açıkçası, 20, 30 veya 50 yıl sonra hala gurur duyulabilecek bir pikap. Sınırlı TD 124 DD 140th Anniversary'ye bunun için en iyi ön koşulları sağladık.

🎶

 2020: TD 124 geri dönüyor - TD 124 DD olarak Üreticiler olarak doğal olarak tamamen tarafsız değiliz. Ancak, Thorens TD 124'ü Hi-Fi tarihinin en büyük ikonik pikaplarından biri olarak kabul edersek, dünya çapında binlerce müzik meraklısı, hayranı ve profesyonel bizimle aynı fikirde olacaktır. 60'lı yılların pikabı yalnızca bilinen dayanıklılığı nedeniyle değil, aynı zamanda 60 yıl önce olduğu gibi hala büyüleyen sesi nedeniyle de ölümsüzdür.

🎶

 Bu klasiği yeniden piyasaya sürerken önemli bir zorlukla karşılaştık: Efsanevi selefin tasarım dilini zamansız ses kalitesiyle ve modern tasarım ve üretim yöntemlerinin avantajlarıyla birleştirmek. Acele etmedik. Ve 2020'de, yıllar süren geliştirme sürecinin ardından, ünlü atasının kıyafetlerini giymiş tamamen yeni bir pikap olan TD 124 DD'yi tanıttık. Yeni geliştirilen dünya standartlarında bir tonearm olan TP 124 ile birlikte aynı müzikaliteye ve geleceğe yönelik güvenceye sahip.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.