• Eğer müzik dinlemeyi seviyorsanız, işte şimdi en özgür şekilde müzik dinlemenin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. Soundcast ile dilediğiniz her yerde, istediğiniz her koşulda müzik dinleyebilirsiniz. 

  Hiç kablosuz müzik dinlediniz mi? Cevabınızın evet olduğunu duyuyor gibiyiz, ancak ne kadar memnun kaldığınız konusunda aklınızda soru işaretlerinin de olduğunu biliyoruz. İşte tüm bu tereddütleri ortadan kaldıran, ses kalitesinden ödün vermeyen bir kablosuz sistem: Soundacst!

  Kablosuz ses sisteminin geldiği son nokta, hatta dahiyane bir müzik sistemi…

  Dünya piyasasına çıkar çıkmaz aldığı ödüller ve adından övgü dolu sözlerle bahsedilen Soundcast; OutCast isimli hoparlörü ile pek çok fırsatı aynı anda sunuyor. Hem su geçirmeyen hemde kablosuz olan OutCast, çok yöne dağıttığı kusursuz stereo sesi ile kablosuz teknolojinin geldiği son nokta!

  OutCast’i ister evinizin içinde, ister bahçenizde hatta isterseniz teknenizde bile kullanabilirsiniz. 106 metrelik yayın alanı sayesinde, müziğiniz artık sınır tanımıyor. Duvarlarınızı, yer döşemelerinizi hatta tavanınızı aşıp size ulaşıyor.

  Eşsiz bir ses kalitesi sunan OutCast’iniz; MP3 çalıcınız, iPod’unuz, bilgisayarınız, hatta televizyonunuz ile organize olabiliyor. Uygun olduğunuz her noktadan kontrol sağlayabildiğiniz OutCast’i dilediğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Hatta üzerinde bulunan mavi ışığı ile dilediğiniz mekanda ekstra bir ambians ortamı yaratabilirsiniz…

  Oldukça kolay bir kuruluma sahip olan OutCast ile her yer sizin sevdiğiniz müzikler ile dolmaya hazır!

  iPod’unuzdaki tüm müzikler iCast kablosuz sistem ile şimdi her yerde ve her yönde... Üstelik yalnızca 1 adet alıcı ve 1 adet verici sayesinde...

  Bir iPod kullanıcısının tüm ihtiyaçlarına cevap veren iCast, 2.4 GHz’lik özgürlüğü ile hiçbir mikrodalgadan, cep telefonundan ve diğer kablosuz ürünlerden asla etkilenmiyor. iCast, tam olması gerektiği ölçüde küçük, hafif ve oldukçada kolay bir kullanıma sahip... Hatta siz kablosuz şeklide müzik dinlerken iPod’unuzu şarj ediyor. Üstelik icast’i istediğiniz amplifikatöre bağlayabiliyorsunuz, hatta evinizdeki tüm ses sistemleri ile onu tanıştırabilirsiniz; çünkü iCast tüm sistemleriniz ile arkadaş olup, onlarla çalışabiliyor.

  .