• 60 yılı aşkın bir zamandır ses kayıt, reprodüksüyon ve aktarımı konusunda Alman mühendisliğinin uç noktasını temsil eden Sennheiser profesyonel ve tüketici ürünleri ile odyofil müşterilerini bekliyor.

  DÜRÜSTLÜK
  Etik standartları en yüksek seviyede uygular, yaptığımız her işte dürüstlük ve eşitlik sergileriz. Taahhüt ettiklerimizi gerçekleştiririz. Faaliyetlerimizde kişisel sorumluluk alırız ve herkese tarafsız, dürüst ve saygılı davranırız.
  SAYGI
  Ekip üyelerimize, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve tedarikçilerimize saygı ve hassasiyet gösteririz. Çeşitliliklerin önemini fark ederiz. Tüm bireylere saygı duyar, katkılarına değer veririz.
  GİRİŞİMCİ RUH
  Her çalışanımızda işleri, projeleri ve görevleri doğrultusunda girişimci ruhlarını geliştirmeye inanırız. Hepimiz, Sennheiser firmasının işleriyle yakından ilgileniriz ve proaktif davranmak için elimizden geleni yaparız. Verimlilik, kalite ve maliyet kontrolünü iyileştirmek için sürekli çabalarız.
  EMPATİ
  Alacağımız kararlarda tüm görüşleri ve oluşabilecek sonuçları dikkatlice gözden geçirir ve yaptığımız işlerin sorumluluğunu üstleniriz. Paydaşlarımızın yorumlarını göz önünde bulundurarak şirketimiz için en uygun çözümler üzerinde çalışırız.
  MÜKEMMELLİK
  Yaptığımız her işte mükemmeli ararız. Bu anlayış; iç süreçlerimizi, çalışanlarımızı yönetmek ve finansal performansımıza odaklanmakla sınırlı olmamakla birlikte müşterilerimize mümkün olan iyi hizmet vermek için de geçerlidir.
  TUTKU
  Tüm enerjimizi ve kendimizi adayarak çalıştığımız bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Yaptığımız işten gurur duyuyor ve mükemmeliyetçilikten haz duyuyoruz.
  MERAK VE ŞEFFAFLIK
  Yaptığımız işlerde yenilikçi bir ortamı ve yeniliği destekler ve teşvik ederiz. Gerek ürünlerimiz ve hizmetlerimizde gerekse iş yapış şeklimizde, yenilik başarımız en temel unsurudur.

  .