• HAKKIMIZDA

  Remote Technologies A.Ş. (RTI) profesyonel kurulumlu elektronik sistemleri için inovatif, sofistike ve kullanıcı dostu birinci sınıf kumanda sistemleri üreten bir firmadır. Firmanın ödüllü envai çeşit elde taşınır ve duvar içine monte edilen kumandaları, merkezi işlemcileri, ses dağıtım sistemleri ve aksesuarları dünya çapında bir profesyonel sistem bütünleştiricileri ağı vasıtasıyla pazarlanmaktadır. RTI dünyanın neredeyse her yerinde elektronik sistemler üzerinden tam kontrol ve izleme sağlayabilir. iPhone®, iPod touch®, iPad® ve Android™ cihazlar için RTIPanel uygulaması mevcuttur. Aynı şekilde ödüllü RTI Virtual Panel programı Microsoft® Windows® ile işletilen herhangi bir PC vasıtasıyla erişim ve kumanda edebilme olanağı sağlamaktadır. Tüm RTI çözümleri firmanın dünyaca ünlü Intergration Designer® yazılımıyla programlanmıştır. Bu yazılım bayilerimizin tamamen kişiye özel hale getirilebilir bir kullanıcı arayüzü sunmalarını böylelikle kullanıcılara tüm elektronik sistem üzerinde sezgisel bir kumanda etme zemini yaratmalarını kolaylaştırmaktadır.  

  Özel enstolasyon üzerine odaklı bir şirket olarak 1992 yılında kurulmuş olan RTI, bayilerine Advanced Control University (ACU ve çok popüler olan Control Bucks ve Dealer Accommodation programları da dahil olmak üzere çok sayıda ödüllü destek ve teşvik programları sunmaktadır. Ayrıca RTI ürünlerinin çok çeşitli bileşen ve sistemle pürüzsüz bir şekilde işlemesini sağlayabilmek için firmamız Integration Partner Programı vasıtasıyla endüstrideki imalatçılarla temas kurmuştur.  

  FELSEFEMİZ

  RTI, kullandıkları her gün kullanıcı deneyimini daha da iyileştirecek ürünler yaratma tutkusuyla hareket ediyor. Bu sonucun elde edilebilmesi için çok fazla sayıda inovasyon ortaya konulması ve ürün tasarımının her detayına sıradışı bir bağlılık sergilenmesi gerekiyor. Bizler için bir ürünün sezgisel, dayanıklı ve güvenilir olması yeterli değil. Ürün deneyiminin yalnızca işlevselliği kapsayan bir şey değil aynı zamanda keyif verici de olması gerekir. İşte RTI’ı rakiplerinden ayıran şey tam olarak bu felsefedir.   

  Bizler yalnızca ürünlerimizin değil, yaptığımız her şeyin de mükemmel olması için çalışıyoruz. Ödüllü yazılım araçlarımızın bu işin profesyonellerine sistemin yapabileceği şeyleri ve kullanıcı deneyimini en üst düzeye taşıyabilme fırsatı sunduğuna inanıyoruz. Teknik destek departmanımızın bilgili ve deneyimli personellerden oluşması gerektiğine inanıyoruz. Hizmet departmanımızın müşterilerin taleplerini karşılamak için elinden gelen her şeyi yapması gerektiğine inanıyoruz. Yaptığımız her şeyin sürekli bir gelişim göstermesi gerektiğine inanıyoruz.

  PAZARIMIZ

  RTI ürünlerinin kurulumu, meskenlere ve ticari amaçlı mekânlara otomasyon çözümleri sunmakta uzmanlaşmış kişilerce yapılmaktadır. Özelleştirilmiş elektronik sistem enstolasyonları yapmak, nihai kullanıcıyla yakın bir çalışma içine girerek her şeyiyle tam bir eğlence ve otomasyon çözümü tasarlamayı ve kurmayı gerektirir. Bu, çok bölgeli ses/görüntü bileşenlerini, aydınlatmaları, ısıtma ve soğutma sistemlerini, güvenliği ve daha birçok şeyi kapsamaktadır. Sonuç olarak enstolasyonun başarısı kontrol sisteminin ve kullanıcı arayüzünü rahat kullanımına ve güvenilirliğine bakılarak değerlendirilmektedir.    

  Son birkaç yıl içinde özel enstolasyon pazarı küçük çaplı bir niş pazardan tüketici elektronikleri endüstrisinin en hızlı büyüyen segmentlerinden biri haline geldi. İlk muhatap olduğumuz müşterilerimizin, mekânın sahipleri değil de özel enstolasyonlar yapan kişiler olması dolayısıyla bu oldukça kendine has bir pazardır. Mekânın gerçek sahipleri belirli bir markayı talep ederler – yani bayileri onlara neyi öneriyorsa onu satın alırlar. Dolayısıyla özel kurulum yapan firmalar, profesyonel uzmanlıklarını kullanarak müşterilere sadece iyi işlediğini bildikleri ürünleri tavsiye ederek kötü ürünlere karşı bir “filtre” işlevi görmektedir. Tüm RTI ürünlerinin yalnızca sahiplerini değil, özel kurulumlar yapan firmaların da kendilerine has gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmasının sebebi de budur.    

  .