• Tekneniz ne olursa olsun, deniz de yaşamın keyfini çıkarırken, Rockford Fosgate ses kalitesi ile müziği yeniden keşfedin.

  Hayatınızın sadece aracınızla sınırlı olmadığını bilen Rockford, yepyeni “Element Ready” ürünleri serisini tanıttı. Bu ürünler yüksek dereceli malzemelerden üretilmiştir ve ağır çevresel testlerden geçirilmiştir. İster motosikletinizle gezerken asfaltı seyredin, ister UTV’nizle gezerken parkurlarda zorlayın ya da teknenizden gelen melodilerin keyfini çıkarırken bir kumsalda dinlenin, Rockford Fosgate’in Element Ready ™ ürünleri, müziğinizin devamlı ve iyi olmasını sağlar.

  Yaratıcı Çözümler ve
  İlham Veren Sonuçlar.

  Ürünler’e bir fırsat verin, kendisini size anlatacaktır. Her ayrıntıya olan dikkat ve sevgimizle üretilmiştir.

  Marin Amplifikatörler

  Güçle dolu Rockford Fosgate deniz amplifikatörleri, performans gösterecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Büyük mono blok modellerinden kompakt çok kanallı seçeneklere kadar, tüm Element Ready ™ amplifikatörleri, ses deneyiminizi kontrol etmenizi sağlayan özelliklerle donatılmıştır.

  Marin Hoparlörler

  Açık hava deniz ortamları serttir ve bir hoparlör için oldukça yıpratıcı olabilir. Bu nedenle Rockford Fosgate, deniz hoparlörlerini özel malzemelerle üretir ve tuz, deniz buharı, sis ve UV’ye dayanacak teknikler geliştirir. Denize her açıldığınızda yüksek kaliteli ses almanız için kaliteli hoparlörler üretir.

  Marin Subwooferlar

  Rockford, woofer’larını, çok alçak frekanslara maruz kaldığında parçalanmadan yüksek çıkışlı bas üretmek için tasarlanmıştır. Üretilmiş çeşitli boyutlar ve stillerle, herhangi bir teknenin tasarımını tamamlayacak bir sistemi kolayca oluşturabilirsiniz..