• Yüksek kaliteli tasarım ve üretimleri ile dikkat çeken İngiliz firması REL Acoustics, pek çok ödülün sahibi olan sub-woofer’larını iki kanal ve çok kanallı müzik ve yine çok kanallı ev sinema sistemleri için üretmektedir.

    Pek çoğumuzun bildiği üzere ‘full-range’ olarak tabir edilen hoparlörler, müzik ve sinema disklerinde var olan derin bas frekansların tümünü üretemezler. Oysa bu derin bas frekanslar doğru ve düzgün bir şekilde sistemimizde var olduğunda, orijinal kayıtlarda olan doğal ambiyansı hisseder ve gerçeğe daha da yakınlaşırız.

    REL’in üretmiş olduğu sub-woofer cihazları bizi olması gereken sadakat noktasına taşımaktadır. Daha geniş bant aralığındaki sesler sayesi, tüm sistemimiz çok daha gerçeğe yakın, çok daha hissi ve daha tahrik edici bir kıvama gelmektedir.

    En iyi yol, hatta tek yol; hepimizin kritik olarak adlandırdığı bu bas frekansları sistemimize dahil etmektir. Çok derin bas frekansları sistemimizden almaya başladığımızda hoparlörlerimizden gelen ses çok daha doğal olacaktır.

    REL Acoustics’in tasarlayıp ürettiği özel sub-woofer’lar, müzik ya da ev sinema sistemimizden daha iyi performans almamız için en doğru cihazlar arasında yer almakadır.

    REL Acoustics; 10 yılı aşkın süredir, yalnızca bu konu üzerinde uzmanlaşarak, el yapımı olarak ürettiği sub-woofer’ları ile tüm dünyada odyofillerin ve sinefillerin övgülerini kazanarak çalışmalarına devam etmektedir..