Rega

Rega Planar 6 Siyah

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Planar 6’nın tek hedefi plaklarınızın olabildiğince doğru çalınmasını sağlamak. Planar 6, her yönüyle, vinil yüzeyinden mümkün olabilecek en fazla detayı okuyabilmek için tasarlandı. Performans seviyesini yükseklere taşıyabilmek için en gelişmiş malzeme ve mühendislik çözümleri kullanıldı. NEO PSU (Güç Besleme Devresi), elektronik hız değişimi, çok gelişmiş bir titreşim engelleyici kontrol devresi ve bugüne kadar yalnızca Rega’nın RP10 pikabında mevcut olan ince hız ayarının kullanıcı tarafından yapılabilme özelliğini sunuyor.


Planar 6, Rega’nın en başarılı iki pikabı, RP8 ile RP10’dan esinlenilerek tasarlandı. Planar 6, ultra hafif bir malzeme olan Tancast 8 (havacılık endüstrisi için geliştirilmiş bir ürün) poliüretan köpük gövdeli ilk yeni Rega pikabı. Bu hafif köpük, yeni HPL (Yüksek Basınçlı Laminat) yüzeylerin arasını dolduruyor. HPL, çok ince olduğu kadar çok da sağlam bir malzeme ve mat Polaris gri finişte geliyor. Kenar yüzeyler ise parlak siyah polimer şeritlerle kaplı.

Planar 6’nın yekpare alüminyumdan plato taşıyıcı tablası, kendi NEO güç besleme devresine eşleştirilmiş yeni 24V motoru ve iyileştirilmiş kayışla standart olarak gelen özel bir kasnağı var.

Neo PSU güç besleme devresinin, RP10 pikapta da kullanılan, stabilitesi yüksek bir kristal üzerine inşa edilmiş dijital bir sinyal işlemcisi (DSP) var. Kristalin sağladığı hassas sinyal, hedeflenen frekans elde edilecek şekilde DSP tarafından bölünüp platonun arzu edilen hızda dönmesi sağlanıyor. Motor, DSP jeneratörünün ürettiği mükemmele yakın bir sinüs dalgasıyla sürülüyor. Bu özelliğe ek olarak besleme voltajının dalgalanmalarından etkilenmeden, %0.15’ten düşük bir distorsiyon seviyesiyle çalışan ampli, 24 V AC dengeli sinyal üretiyor. Bu 24V sinyal de pikabın altına yerleştirilmiş olan titreşim engelleyici devreyi sürüyor.


Ana Özellikler:

NEO Güç Besleme ünitesi
Ultra hafif köpük dolgulu gövde
Gövde laminat kaplaması: Yeni Polaris HPL (yüksek basınçlı laminat). İz bırakmayan, çizilmeye dayanıklı ve çok sağlam.
İyileştirici beyaz kayış standard olarak geliyor.
Çift katmanlı füme/transparan özel cam plato
Yekpare alüminyum plato taşıyıcı tabla
Yüksek hassasiyette özel kasnak
Patent bekleyen, çok düşük sürtünmeli ana pirinç yatak
Rega’nın çift kuşak teknolojisine ek olarak maksimum rijidite ve hassasiyet sağlamak için eşleştirilmiş yatak takviyeleri.
El yapımı hassas RB330 kol özel paslanmaz çelik ağırlıkla birlikte geliyor.
Teknik özellikleri yüksek seviyedeki yeni 24V düşük gürültülü senkron motor -her motor, elle, tek tek kendi NEO güç besleme ünitesiyle eşleştiriliyor ve böylece optimum titreşim kontrolü sağlanıyor.
Yeni füme toz kapağı.
Yeni alüminyum ayak finişleri ve Planar stili ayaklar


Planar 6’nın ebatları

En: 448mm
Derinlik: 365mm
Yükseklik: 120mm (Toz kapağı kapalı)
Ağırlık: 5.2kg

Neo PSU Güç Besleme Devresinin Ebatları

En: 180mm
Derinlik: 155m
Yükseklik: 50mm
Ağırlık: 0.6Kg

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Tonearm Hand assembled precision RB330 tonearm
Motor 24 V low noise motor
Platter Dual layer smoked / clear glass platter
Connectivity RCA / Phono
Power (additional) Mini DIN ​for connection to Neo PSU 
Dimensions (lid closed) (W x H x D) 447 x 120 x 360 mm
Weight 5.2 kg

Tam teknik özellikler için, kullanım dokümanı sekmesinden Planar 8 Kullanım Kılavuzunu (çok dilli) indirin .

Kullanım Kılavuzu/ Planar 6 English