• 1973'teki mütevazı başlangıcından bu yana Rega'nın ilk başarısı ödüllü tonearm ve pikaplar üzerine inşa edilmiş olsa da Rega seksenli yıllardan bu yana komple hi-fi sistemleri üretmektedir.

    Rega Research'ün kalbinin attığı yer her zaman için mühendislik olmuştur; şirketimiz özel malzemeler, toleranslar ve doğruluk konusunda takıntılıdır.

    İlk günden itibaren her Rega ürünü en iyi müzikal performansı elde etmek ve uygun fiyat karşılığında ömür boyu müzik keyfi sunmak üzere tasarlanmıştır.

    Rega bugüne kadar kendini adamış bir İngiliz üretici olarak kalmaya devam etti ve şu anda 46 farklı ülkeye satış yapan 140'tan fazla kişiyi istihdam ediyor.

    Amplifikatörler, fono stage'ler, kartuşlar, CD çalarlar, hoparlörler ve geniş bir aksesuar yelpazesi de dahil olmak üzere çok çeşitli hi-fi ürünleri üretiyoruz. Rega, yaptıkları işten büyük gurur duyan, yüksek eğitimli ve son derece yetenekli mühendis ve teknisyenlerden oluşan bir ekiple, İngiltere'nin güneydoğusundaki özel olarak inşa edilmiş 38.000 metrekarelik tesisimizde her ürünü elle tasarlıyor ve üretiyor.

    Yeteneklerimize o kadar güveniyoruz ki, Rega ürettiğimiz her bir ürün için üretim hatalarına karşı ömür boyu garanti sunuyor..