• Milestone AV Technologies, her tür ses ve görüntü teknolojilerine uygun inovatif montaj ve sergileme çözümleri sunan küresel çapta önde giden bir firmadır.  

  İnovatif ürünlerimizi Chief, Da-Lite, Projecta, Sanus ve Vaddio marka isimleriyle, profesyonel ses ve görüntü cihazları bayileri, ev sinema sistemleri satan firmalar, tüketici elektroniği perakendecileri, büyük teknoloji mağazaları ve orijinal cihaz üreticileri dâhil olmak üzere çok çeşitli kanallardan satmaktayız. Milestone’un çatısı altında yer alan markalar, birbirlerinden bağımsız kurulmuş olmakla birlikte, bir araya geldiklerinde piyasada ses ve görüntü teknolojilerine yönelik en geniş kapsamlı çözümleri sunmaktadırlar. Hâlihazırda ana merkezi ABD’nin Minnesota eyaletinde, Minneapolis’in hemen dışında yer alan firmamız, bu merkezden küresel olarak yaklaşık 6000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir.  


  Değerlerimiz

  Doğruluk

  Dürüstlük, açıklık ve çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize saygı.

  İyi Hizmet ve Hızlı Çözüm

  Müşterimizin soru ve taleplerini en kısa sürede yanıtlamaya, hemen çözüm bulmaya çalışıyoruz.

  İnovasyon

  İnovasyon bizim için her alanda geçerlidir: Ürünlerimizde, müşteri hizmetlerimizde ve iç süreçlerimizde.

  Tutkulu Katılım ve Sorumluluk Alma

  Çalışanlarımızın işlerine tutkuyla sarılmaları, sorumluluk almaları bizim için önde gelir, çünkü herkesin, hatta tek bir kişinin bir yaptığı katkı önemlidir.

  Sürekli İlerleme

  Bu bizim için bir alışkanlık – biz daima kalite standartlarımızı iyileştirmeye ve ilerlemeye odaklıyız.


  Amacımız

  ·         İnovasyon

  ·         Üstün nitelikli müşteri hizmetleri

  ·         Müşterilerin özel taleplerine yaratıcı çözümler

  İşte biz bu üç maddeyi amaç edinerek, müşterilerimizin olağan taleplerinin yanında o güne dek hiç kimsenin aklına gelmemiş gereksinimlerini eşsiz çözümlerle karşılamaya çalışıyoruz.


  Misyonumuz

  Teknolojiyi daha da işlevsel hale getirmek

  .