Polk Audio

Polk Audio Atrium8 SDI White

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Her mevsimin hoparlörü

Atrium serisi içinde öne çıkan bir ürün olan Atrium®8SDI’nın eşsiz, patentli tek/çift giriş anahtarı, dahiyane çift tweeter düzeniyle birlikte, onu ya tekli bir yüksek performans stereo hopalör ya da yüksek performanslı bir stereo çiftinde sol veya sağ hoparlör olarak kullanmanızı mümkün kılmaktadır. Üstelik onu neredeyse her yerde kullanabilirsiniz, çünkü Atrium8SDI’nın aynı zamanda askeri teknik şartnamelere uygun, su geçirmez özellikleri ve ayrıca firmamıza patentli PowerPort® suya dayanıklı bas havalandırması bulunmaktadır.  

Atrium8 SDI’nın Özellikleri:

6 ½ inç (16.51cm) uzun atımlı, havalandırılmış, polipropilen, bütil kauçukla sarılmış koni sürücü böylesine kompak bir tasarım için şaşırtıcı bir bas cevabı verir.

Kauçukla sarılı ve neodim mıknatısı bulunan 1 inçlik (25.4mm) anotlanmış alüminyum kubbe tweeter daha iyi güç idaresi ve daha pürüzsüz bir cevap sağlar.  Çift tweeter düzeni, stereo tweeter hedeflemesi ile, ister tekli bir stereo hoparlör olarak ya da ister stereo çiftinin diğer yarısı olarak kullanılsın, mükemmel bir görüntüleme yaratır.

Patentli, suya dayanıklı PowerPort bas havalandırması 3 dB’lik büyük, gerçekçi, müzikal bir bas çıkışını bunların üzerine etkili biçimde ekler. Tabii ki tüm bunlar her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı, su geçirmez cihazlardır yani nemin performansı etkileyeceğinden endişe duymadan onları her yere götürebilirsiniz.   

Çift ses bobini, Dynamic Balance® havalandırılmış polipropilen koni, kauçuk muhafazası ile daha iyi güç idaresi ve daha iyi verim sağlar.  

Tek/çift giriş anahtarı: Bu anahtar, dahiyane özellikteki çift tweeter düzeniyle birlikte Atrium8SDI’nın tekli bir yüksek performans stereo hoparlörü ya da bir yüksek performans stereo çiftinde sol ya da sağ hoparlör olarak kullanılmasını mümkün kılar.  

Geniş kapsamlı hoparlör ekranı tasarımı yakın zamanda çıkarttığımız Atrium tasarımına adapte edilmiş ve uygulanmış olup, yeni Atrium serisinde birtakım ufak tefek iyileştirmeler de yapılmıştır. Detaylardan ödün vermeden, geniş bir alanda, kritik orta ve yüksek frekans yayılımını azami seviyeye çıkartan, çok dik bir açıyla tasarlanmış olan bir hoparlör ekranıdır bu.  

Dayanıklı, mineral doldurulmuş polipropilen kabin tasarımı, kalıpla dökülmüş destekleriyle gerçek bir hoparlör gibi ses verir (yani bir “dış mekan hoparlörü gibi” değil) ve mevsim değişikliklerine yıllarca dayanır. Havalar nasıl olursa olsun, o hakikaten muhteşem bir ses üretmeye devam eder.   

Patentli Dynamic Balance ve Klippel optimizasyonu teknolojileri kusursuz malzeme performansını garantileyerek, alçak ve yüksek volüm seviyelerinde çok daha gerçekçi bir yeniden ses üretimi için sürücü ve tweeter’daki tüm yapaylıkları ortadan kaldırır.  

Tüm hava koşullarına uygun olarak sertifikalandırılmış olan Polk Atrium Serisi hoparlörleri çevreye dayanıklılık bakımından referans alınan temel endüstriyel ve askeri teknik özelliklerin ötesine geçmektedir (ASTM D5-UV Tuz Sisi deneyi, Mil Standard 810 Suya batırma testi, Mil Standard 883 Yöntem 1009.8 tuz ve paslanma testi). Atrium hoparlörlerinin sertifikalandırılmış olması, onların Tabiat Ananın üstlerine salabileceği en kötü koşullara ki bunlar ister aşırı sıcaklar veya şiddetli yağmur olsun, dayanabilecekleri anlamına gelmektedir.     

Alüminyum ızgaralar ve bağlantı parçaları, paslanmaz çelik ve pirinç donanım: Asla pas yok. Asla.

Emniyetli ve verimli bağlantılar için altın kaplama 5 yollu bağlantı uçları

Sağlam, hava koşullarına dayanıklı siyah veya beyaz boyanabilir kaplamaları mevcuttur. 

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Amplifier Specs - 220V Availability No
Dimensions - Mounting Options 180-degree Speed-Lock mounting system
Dimensions - Product Weight (each) 9.70 pounds
Dimensions Cabinet Dimensions - Depth 9 3/16 (23.34cm) "
Dimensions Cabinet Dimensions - Height 12 7/8 (32.70cm) "
Dimensions Cabinet Dimensions - Width 8 1/2 (21.59cm) "
Driver Complement Mid / Woofer - Diameter 6 1/2 (16.51cm) "
Driver Complement Mid / Woofer - Quantity 1
Driver Complement Mid / Woofer - Type Dual voice coil driver with Dynamic Balance aerated polypropylene cone with rubber surround
Driver Complement Tweeter - Diameter 1 (2.54cm) "
Driver Complement Tweeter - Quantity 2
Driver Complement Tweeter - Type Anodized aluminum dome tweeter with neodymium motor structure
Electrical - Efficiency 91 dB
Electrical - Inputs Gold-plated 5-way binding posts
Electrical - Nominal Impedance 8 ohms
Electrical - Recommended Amplifier Power 10-125 x 2 watts per channel
Electrical - Total Frequency Response 45Hz-27kHz
Shipping - Total Shipping Weight 13.50 pounds
Shipping - Unit of Measure each
Warranty - Speaker Warranty 5 years parts and labor (original purchaser)