Polk Audio

Polk Audio Atrium 6 White

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Atrium6, dış mekanda müzik keyfi yaşayabilmeniz için, büyük alanları, yine aynı oranda büyük, gerçekçi ve yüksek kalite bir sesle doldurmak gerektiğinde aynen bir beygir gibi çalışır.Tüm dış mekan modellerimiz gibi Atrium6 da her türlü hava koşuluna dayanıklı olarak üretilmiştir ki bu da gelecek uzun yıllar boyunca mükemmel bir performansının keyfini sürebileceğiniz anlamına gelmektedir.  

Atrium6’nın Özellikleri:
5 ¼ inç (13.34 cm) uzun atımlı, havalandırılmış, polipropilen, bütil kauçukla sarılmış koni sürücü böylesine kompak bir tasarım için şaşırtıcı bir bas cevabı verir.

Kauçukla sarılı ve neodim mıknatısı bulunan 1 inçlik (25.4mm) anotlanmış alüminyum kubbe tweeter daha iyi güç idaresi ve daha pürüzsüz bir cevap sağlar.  

Patentli, suya dayanıklı PowerPort bas havalandırması 3 dB’lik büyük, gerçekçi, müzikal bir bas çıkışını bunların üzerine etkili biçimde ekler. Yerden hissedebildiğiniz kopkoyu baslar üretmek konusunda Atrium Serisine yanaşabilecek başka bir dış mekan hoparlörü bulunmamaktadır. Tabii ki tüm bunlar her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı, su geçirmez cihazlardır yani nemin performansı etkileyeceğinden endişe duymadan onları her yere götürebilirsiniz.   

Geniş kapsamlı hoparlör ekranı tasarımı yakın zamanda çıkarttığımız Atrium tasarımına adapte edilmiş ve uygulanmış olup, yeni Atrium serisinde birtakım ufak tefek iyileştirmeler de yapılmıştır. Detaylardan ödün vermeden, geniş bir alanda, kritik orta ve yüksek frekans yayılımını azami seviyeye çıkartan, çok dik bir açıyla tasarlanmış olan bir hoparlör ekranıdır bu.  

Dayanıklı, mineral doldurulmuş polipropilen kabin tasarımı, kalıpla dökülmüş destekleriyle gerçek bir hoparlör gibi ses verir (yani bir “dış mekan hoparlörü gibi” değil) ve mevsim değişikliklerine yıllarca dayanır. Havalar nasıl olursa olsun, o hakikaten muhteşem bir ses üretmeye devam eder.   

Patentli Dynamic Balance ve Klippel optimizasyonu teknolojileri kusursuz malzeme performansını garantileyerek, alçak ve yüksek volüm seviyelerinde çok daha gerçekçi bir yeniden ses üretimi için sürücü ve tweeter’daki tüm yapaylıkları ortadan kaldırır.  

Tüm hava koşullarına uygun olarak sertifikalandırılmış olan Polk Atrium Serisi hoparlörleri çevreye dayanıklılık bakımından referans alınan temel endüstriyel ve askeri teknik özelliklerin ötesine geçmektedir (ASTM D5-UV Tuz Sisi deneyi, Mil Standard 810 Suya batırma testi, Mil Standard 883 Yöntem 1009.8 tuz ve paslanma testi). Atrium hoparlörlerinin sertifikalandırılmış olması, onların Tabiat Ananın üstlerine salabileceği en kötü koşullara ki bunlar ister aşırı sıcaklar veya şiddetli yağmur olsun, dayanabilecekleri anlamına gelmektedir.     

Alüminyum ızgaralar ve bağlantı parçaları, paslanmaz çelik ve pirinç donanım: Asla pas yok. Asla.

Emniyetli ve verimli bağlantılar için altın kaplama 5 yollu bağlantı uçları

Sağlam, hava koşullarına dayanıklı siyah veya beyaz boyanabilir kaplamaları mevcuttur. 

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

   
Amplifier Specs - 220V Availability No
Dimensions - Mounting Options 180-degree Speed-Lock mounting system
Dimensions - Product Weight (each) 5.40 pounds
Dimensions Cabinet Dimensions - Depth 8 3/4 (22.23cm) "
Dimensions Cabinet Dimensions - Height 11 11/16 (29.69cm) "
Dimensions Cabinet Dimensions - Width 7 11/16 (19.53cm) "
Driver Complement Mid / Woofer - Diameter 5 1/4 (13.34cm) "
Driver Complement Mid / Woofer - Quantity 1
Driver Complement Mid / Woofer - Type Dynamic Balance aerated polypropylene cone with rubber surround
Driver Complement Tweeter - Diameter 1 (2.54cm) "
Driver Complement Tweeter - Quantity 1
Driver Complement Tweeter - Type Anodized aluminum dome tweeter with neodymium motor structure
Electrical - Efficiency 90 dB
Electrical - Inputs Gold-Plated 5-way binding posts
Electrical - Nominal Impedance 8 ohms
Electrical - Recommended Amplifier Power 10-100 watts per channel
Electrical - Total Frequency Response 50Hz-27kHz
Shipping - Total Shipping Weight 16.00 pounds
Shipping - Unit of Measure pair
Warranty - Speaker Warranty 5 years parts and labor (original purchaser)