• Silikon Vadisi’nin kalbinde kurulan OPPO Dijital; ürettiği yüksek kalitedeki cihazlarıyla ses ve görüntü dünyasına pek çok yeniliği de beraberinde getirdi. Ürettiği cihazların kalitesine ve yüksek müşteri memnuniyetine dayanan felsefesi ile neredeyse dünyadaki en önemli ödüllerin sahibi oldu. İnternet çağında oldukça geniş olan görüntü formatı ve yaşanan karmaşık durumu adeta temize çeken OPPO; ürettiği cihazlarıyla pek çok formatı en mükemmel haliyle sunuyor.

    Blu-Ray diskler ile 3 boyutlu Blu-Ray diskleri okuyan OPPO; DVD ve Blu-Ray diskleri 3 boyutlu hale dönüştüren özelliğe de sahip, aynı zamanda SACD, DVD-Audio’ları da okuyor. Kusursuz streaming özelliği ile dünyanın önemli kanallarına ve internet radyolarına bağlanabiliyor. BD-Live & BonusVIEW özelliğine sahip olan OPPO cihazları ayrıca; DVD, CD, HDCD, Kodak Picture CD, AVCHD, MP4, AVI, MKV ve diğer formatları da destekliyor, USB sürücülerinize bağlanabiliyor.

    Dolby® TrueHD, DTS-HD Master Audio™ özelliklerine de sahip olan cihazlar; 7.1 analog çıkışlarıyla mükemmel surround imkanı da sunarken, dijital ve koaksiyel çıkışları sayesinde geleneksel A/V receiver’lara da bağlanabiliyor. Dual HDMI çıkış ve girişleri, MHL girişleri ile akıllı telefon ve tabletlere bağlantı yapabilmesi de diğer olumlu özellikleri arasında yer alıyor. Kablosuz & Ethernet bağlantısına da sahip olan OPPO cihazlarının, sayamadığımız diğer mükemmel özellikleri için sizleri Show Room’umuza bekliyoruz.

    .

INSTAGRAM

#CANHIFI