NAD

NAD T 758 V3i

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Ödüllü T 758 A/V Surround Ses Alıcımızın performans güncellemesi olan T 758 V3i, akıcı ve kullanıcı dostu bir deneyim sunarak NAD'nin 'basit daha iyidir' tasarım felsefesini sürdürüyor. Gerçekçi surround ses performansından kalp atışlarını hızlandıran güce kadar, T 758 V3i duyular için gerçek bir zevktir. NAD'nin tescilli MDC teknolojisini kullanan T 758 V3i, gelecekteki yükseltmeler ve özellikler için hazırdır. 4K UltraHD video ile T 758 V3i, en son dijital video teknolojisi söz konusu olduğunda canlı ve ilgi çekici bir sunum sunar. Kişiselleştirebileceğiniz AV ön ayarlarıyla tamamlanan T 758 V3i, ne duyacağınız ve nasıl göreceğiniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Akıllı telefonunuzu uzaktan kumanda haline getirmek için NAD AV Remote iOS uygulaması ücretsiz olarak indirilebilirsiniz.

MDC-En Ayırt Edici Özellik
NAD'de, AV teknolojisinin sürekli değişen dünyasının bir adım önünde gidebilmek adına, yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. RedDot Tasarım Ödüllü Modüler Tasarım Yapısı, eskimeye karşı cevabımız oldu. MDC ile, dijital ses ve video devreleri değiştirilebilir modüller üzerindedir ve T 758 V3i'yi gelecekteki dijital formatları içerecek şekilde sorunsuz bir şekilde yükseltme yeteneği benzersiz ve benzeri görülmemiş bir özelliktir.

Önce Müzik
HD formatları Dolby Atmos®, DTS:X ve DTS Master Audio dahil olmak üzere popüler surround ses formatları, en yeni nesil yüksek hızlı çok çekirdekli DSP kullanılarak çözülür. BluOS® Player'da bulunan Master Quality Authenticated (MQA) gibi Yüksek Çözünürlüklü Ses formatları için tam destek ile T 758 V3i harika ve benzersizdir. Buna, ev sinema sisteminiz için seçebileceğiniz herhangi bir hoparlörde en iyisini ortaya çıkarmak için yüksek Dinamik Güç ile birleştirilmiş yüksek akım içeren NAD'nin özel PowerDrive ™ amplifikatörünü ekleyebilirsiniz. Hem müzik hem de filmlerde, T 758 V3i'nin ödüllü mirası gücünü muazzam derinlik, netlik ve inanılmaz detaylarla ortaya çıkarır.


Saf ve Basit Video
T 758 V3i, 4:4:4 renk gamı ve Yüksek Dinamik Aralık desteği ile saniyede 60 kare hızında 3840 x 2160 piksele kadar çözünürlüklerde UltraHD video dahil olmak üzere en son dijital video teknolojisi ile üstün performans sunar. Analog video kaynakları da düz ekranınıza veya projektörünüze basit 'tek kabloyla' bağlantı için HDMI'a dönüştürülür. Video işlemeyi ait olduğu yerde, ekranınızda bırakıyoruz ve diğer AVR'leri etkileyen çoklu format dönüşümlerinden kaçınıyoruz.

Kolay Esneklik
İnanılmaz derecede esnek ancak kullanımı basit olan çok basit bir kullanıcı arayüzü oluşturduk. Her kaynak bileşeni, görüntüleme için her seçildiğinde aynı özel ayarları korur ve dağınıklık veya kafa karışıklığı yaratacak 'boş girişler' yoktur. Buna ek olarak, güçlü AV Ön Ayarları, performansı zevkinize göre uyarlayan farklı program materyalleri (drama, aksiyon, müzikal vb.) için özel kurulumlara izin verir. Girişler bileşenlerinize uyacak şekilde yeniden adlandırılabilir. İkinci bir bağımsız bölge de dahildir ve dahili arka kanal amplifikatörleri tarafından desteklenebilir. Ev otomasyon sistemleri için eksiksiz bağlantı paketi sayesinde gelişmiş çok odalı sistemlerde kolayca kullanılabilir.

Son Teknoloji Oda Düzeltme*
Dirac Live® günümüzde mevcut olan en gelişmiş dijital oda akustiği düzeltme sistemidir ve genellikle T 758 V3i'den birkaç kat daha pahalı olan ultra yüksek kaliteli bileşenlerde kullanılmak üzere ayrılmıştır Dirac Live® ile birlikte verilen kalibre edilmiş mikrofonu ve güçlü yazılımını kullanarak sesteki hem zamanlamayı hem de renklendirmeleri düzelten mükemmel bir dinleme ortamı oluşturabilirsiniz. Dirac Live hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

BluOS Akış Yüksek Çözünürlüklü Ses Dahil
T 758 V3i, yerel kütüphanelerden ev sinema sisteminize kayıpsız müzik akışı yapmanızı, İnternet radyo istasyonlarını ayarlamanızı ve popüler müzik akışı hizmetlerine erişmenizi sağlayan dahili BluOS kablosuz akış teknolojisine sahiptir. Mobil cihazlar için BluOS Controller uygulamasını kullanarak müziği evin her yerinden kontrol edebilir, diğer BluOS uyumlu kablosuz hoparlörleri ve müzik çalarları T 758 V3i ile gruplayarak her odayı müzikle doldurabilirsiniz.

Daha Fazla Müzik Alın
Sıradan AVR'lerin aksine T 758 V3i, piyasadaki en müzikal bileşenlerden bazılarını üreten 45 yıllık mirasımızdan yararlanır. Bu gelişmişlik, her müzik dinlediğinizde veya en sevdiğiniz video programlarını izlediğinizde kendini belli eder. T 758 V3i, kompakt ve kullanımı kolay bir pakette olağanüstü performans ve esneklik sunar. Bu çok kanallı güç merkezi, en sevdiğiniz müzik ve filmleri minimum zahmet ve maksimum eğlence ile hayata geçirecek.

Master Kalite Onaylı
Master Quality Authenticated (MQA), MQA müziğini yakalamak ve hoparlörlerinize en saf kalitede sunmak için her BluOS Etkin amplifikatörde yerleşik olarak bulunan devrim niteliğinde uçtan uca bir teknolojidir. Tüm BluOS Etkin oynatıcılar ve sistemler, milyonlarca MQA kodlu şarkı için güçlü bir kod çözücü ve ses işlemcisi içerir, BluOS uygulamasında gösterilen MQA logosu, ünitenin bir MQA akışını veya dosyasını çözdüğünü ve çaldığını gösterir bu da sanatçının stüdyoda kaydettiği ve onayladığı şeyi tam olarak duyduğunuzu bilmenizi sağlar.

*Not: T 758 V3i, ileri düzey kullanıcılar için tam özellikli bir sürüme yükseltme seçeneğiyle birlikte Dirac Live için bir lisans içerir. Dirac Live'ı etkinleştirmek için ürün yazılımı sürümü 2.12.9 veya üstü gereklidir. Cihazınızın aygıt yazılımını nasıl yükselteceğiniz hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


Dirac Live hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Amplifier
Power output Stereo Mode 110W (8Ω within rated distortion)
Full Disclosure Power (all channels driven simultaneously) 7 x 60W (0.05% THD, 20-20kHz)
8 Ohms 137W
4 Ohms 243W
Total Harmonic Distortion at rated power <0.08%
IM distortion at rated power <0.08%
Damping Factor, 8 ohms >60
Input Sensitivity and Impedance 750mV/50 kilohms
Frequency Response ±0.8dB (ref. 1kHz, 20Hz-20kHz)
Signal/Noise Ratio >100dB (ref. rated power at 8 Ohms, A-Weighted)
>90dB (ref. 1W at 8 Ohms, A-Weighted
General Specifications
Idle Power 53W
Standby power <0.5W
Unit Dimension (WxHxD) 
Gross (includes feet, knobs and terminals)
435 x 172 x 397mm
Net weight 15.4kg
Shipping weight 18.0kg
MDC Upgrade Modules included in this unit
Video VM130 (With BluOS)
Audio AM230
Accessories
Power Cord
AA Batteries
3V CR2025 batteries
Quick start guide
AVR 4 Remote
ZR 7 Second Zone Remote