YENİ ÜRÜN

Musical Fidelity

Musical Fidelity M6 Encore Connect Black

Sektörümüzde, önümüzdeki on yılda ortaya konulabilecek işlerin dayandırıldığı bir kaide o.

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

Encore Connect tüm müzik kayıtlarınızı tek bir yerde saklamaya imkan tanıyan bir ses pre-amplisi/kaynak bileşendir. Akla gelebilecek her tür analog ve dijital ses kaynağıyla olduğu gibi bir çok Sonos gibi birçok network hoparlörüyle de uyumludur. Olan biteni rahatça görebilmenizi sağlayan çok net, geniş, yüksek çözünürlüklü, tam renkli bir ekranı bulunmaktadır.  


Kısaca Encore Connect

 • Rahat ve sezgisel kullanım
 • Geniş bağlantı olanakları
 • 2500 CD’yi alabilen, sürümü yükseltilebilir 1 TB’lık iç bellek (CD sürücüden veri kopyalayan BitPerfect)
 • Sabit ve değişken çıkış sunan analog pre-ampli
 • Sonos gibi birçok network hoparlörüyle uyumludur
 • Geniş, yüksek çözünürlüklü, tam renkli ekran
 • Kızılötesi kumandayla veya  Apple ve Android uygulamalarıyla kontrol edilebilir
 • Çift çekirdekli 64 bit Intel CPU – gelecekte gerçekleşebilecek yeniliklerden mümkün olabildiğince etkilenmeyecek şekilde yapılmıştır
 • 32 Bit 384k DAC

Pazara ne zaman yeni ve yenilikçi bir ürün çıksa, akıllarda kaçınılmaz olarak bazı sorular beliriyor. Acaba bu ürünün üzerine hemen atlayayım mı, yoksa bir sonraki versiyonun çıkmasını mı bekleyeyim? Acaba bu ürün piyasada uzun zaman varlığını sürdürebilecek mi, yoksa bir mayıs sineği gibi sabah oldu mu yitip gider mi?  

Encore, Musical Fidelity’nin piyasaya sürdüğü herhangi bir ürün olmanın ötesinde bazı başka niteliklere sahip. Sektörümüzde, önümüzdeki on yılda ortaya konulabilecek işlerin dayandırıldığı bir kaide o.

M6 Encore Connect ve M6 Encore 225 hem maliyet bilincine hem de “üstün de üstü” bir teknolojiye sahip ürünlere dek uzanan uzun bir yolda atılmış ilk adımlardır.

Söz konusu M6 Encore ürünlerinin gelecekteki versiyonlarıysa eğer, bunlara donanım bakımından herhangi bir değişiklik yapılmasının planlanmadığını söyleyebiliriz. Bundan 3 ya da 4 yıl sonra satın alacağınız M6 Encore, fiziksel bakımdan bugün almış olduğunuz ürünle birebir aynı olacak. Zira ürünlerimizin kritik öneme sahip tüm bileşenlerinin tedariği 5 yıl ya da daha uzun süreyle garanti altındadır. 

Öte yandan yazılım tamamen başka bir hikâye…

M6 Encore’daki ana işlemci olağanüstü derecede güçlü bir ünite. Sahip olduğu yazılımı, gelecek yıllar boyunca gitgide iyiye taşıyabilmemiz bakımından bize çok büyük olanaklar sunuyor. Bugün sahip olduğu özellikler onun yapabileceği şeylere bir sınır koyamıyor.  

Gelecekte ekleyeceğimiz özelliklerle ilgili aklımızda birçok plan var. Önemli olan şu ki, bugün satılan her bir M6 Encore internet üzerinden otomatik olarak güncellenebilecek, eklenen her yeni özellik sahip olduğunuz cihaza eklenebilecek.

Burada işleyen mantık, Apple’ın iOS’un yeni sürümünü oluşturması ve insanlara para harcamadan yeni bir cep telefonuna sahip olma şansını sunmasıyla birebir aynı.

Tıpkı Apple gibi, M6 Encore’a eklenen yeni özellikler de ücretsiz olarak sunulacak*.

Henüz resmi bir duyuruda bulunulmamış olsa da, geleceğe baktığımızda, hem M3 Encore hem de Nu-Vista ürünleri için firma bünyesinde görüşmeler yürütüldüğünü söyleyebiliriz†. Bu ürünler elbette birçok açıdan farklı ürünler olacaklar. Ancak M6 Encore’da var olan ve diğer ürünlerde var olması mantıklı olacak tüm özellikleri onlara da eklemeyi düşünüyoruz. 

Mobil uygulama desteği Encore ailesindeki her ürünü kapsayacak. Bugün M6 Encore’unuz için kullandığınız uygulama, Encore ailesine gelecekte katılacak tüm ürünleri kumanda edebilir olacak. Bu uygulamalar ayrıca güncellenmeye devam edecek ve en az 5 yıl süreyle ürünleri destekleyecek.

Encore, Musical Fidelity’nin geleceğidir. Ancak ve ancak ileriye, daha iyiye doğru yol kat edecek bir üründür.

* Streaming müzik hizmetleri gibi dışarıdan alınan hizmetlerin kullanım ücretleri buna dâhil değildir. Ayrıca nadir de olsa bazı durumlarda, 3’üncü şahıs lisans veya patent ücretlerini nihai müşteriye yansıtmamız gerekebilir. 

Burada adı geçen potansiyel ürünlerin gelecekte piyasaya sürüleceği garanti edilmemektedir. 

 • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
 • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.


Inputs
3 x Line Level RCA 300mV nominal 2V typical up to 7V rms
2 x optical S/PDIF 24 bit inputs up to 192kHz
2 x coax S/PDIF 24 bit inputs up to 192kHz
1 x USB 3.0 type ‘A’ connector
1 xUSB 3.0 type “B” connector (for future expansion)
3 x USB2.0 type ‘A’ connector (1 front, 2 rear)
10/100/1000 Base-T Ethernet connector
Outputs
1x line level PREAMP variable outputs (>6V rms max)
1x line level FIXED 2.0V @ 0dBFS (300mV rms nominal, >6V rms max) - Preamp gain, line input to PREAMP outputs is 4.5x (13dB) at maximum volume
Headphone output suitable for headphones impedance 8 ohms to ∞ - Headphone output features independent volume setting
Speaker outputs 1 pair 4mm banana plugs per channel
1x optical S/PDIF 24-bit output up to 192kHz
1x coax S/PDIF 24-bit output up to 192kHz
Internal storage 2.5” 1 TB SATA II hard disk (included) or SSD (future upgradeable)
General
Dimensions - WxHxD (mm): 440 x 125 x 400
Weight (unpacked / packed): 16.6 kg/ 21.3 k

Presentation/ M6 Encore Türkçe

Kullanım Kılavuzu/ M6 Encore Connect Türkçe