YOLDA

Musical Fidelity

Musical Fidelity M6S DAC Silver

Yeni M6 SDAC 32/768 kHz’le üst örnekleme/yeniden eşzamanlama yapan çok kaliteli bir DAC

(KDV Dahil)

PAYLAŞ

Yeni M6 SDAC 32/768 kHz’le üst örnekleme/yeniden eşzamanlama yapan çok kaliteli bir DAC’tır. 7 girişi bulunmaktadır: 3x koaksiyel, 3 x optik ve 1 x USB. 32 bit 768 kHz’e ve DSD olarak 64/128’e kadar her türlü veri hızıyla baş edebilir.  Girişlerinin hepsi 32/768’e üst örneklenmiştir.


Teknik Özellikler

M6SDAC’nin 20kHz’de %0.0004 olarak ölçümlenen distorsiyonu insanı şaşkınlığa uğratıp nefesini kesecek kadar düşük bir distorsiyon. Stereo ayrımı 120dB’den daha iyi. Gürültü oranı en az 119dB daha iyi… Böylece müzik simsiyah kadife bir geri planla sunulabiliyor. Doğrusallığı 110dB’den daha iyi. Teknik anlamda her bakımdan üstün özelliklere sahip.

Sabit/değişken, tek uçlu/dengelenmiş çıkış katında, hem teknik hem de ses olarak üstün bir performans ve olağanüstü yük sürme karakteristikleri sunan son teknoloji ürünü bileşenler ve devreler kullanıldığından, M6SDAC her tür kablo/uzunluk/elektronik bileşimini kusursuz şekilde sürebilir.

Kulaklık amplisinde de aynı tasarım ve uygulama felsefesine sadık kalınmıştır.


En Önemli Konu: Ses

M6SDAC daha ilk andan itibaren hiç zahmetsizce bir zarafet ve saydamlık hissi yaratıyor. Sanatçıların karşılıklı iletişiminin yaşattığı his hipnotize edici ve büyüleyici.  Cihaz ayrıca müzikal bir bütünlüğe de sahip: Tatlı ve berrak. Tizler tamamen kazançsız ve genişletilmiş. Alt uç, elle tutulur cinsten bas dinamikleri ve ışık hızında bir darbe/sönümle sonsuza dek uzayıp gidiyormuş hissi yaratıyor. 120dB’lik ayrımdan daha iyi olmak gibi bir teknik özelliğinin olması göz önünde bulundurulduğunda, görüntüleme beklenebileceği üzere mükemmel: Sanatçılar sanki yanınzdaymış gibi bir his, imgelerin yerleştirilmesi, sanatçıları gerçek zamanlı bir hologramsal alana yerleştiren kayıt stüdyosunun net bir şekilde zihinde canlanması…    


Kısaca M6s DAC

  • 32bit 768kHz
  • DSD formatını destekleyen hakiki üst örnekleme/yeniden zamanlama
  • 7 adet giriş
  • Performansı Çok Yüksek Kulaklık Amplisi
  • Tek Uçlu ve Dengelenmiş Sabit/Değişken Çıkışlar 

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Kullanım Kılavuzu/ Musical Fidelity M6S DAC English