Morel

Morel SOUNDSPOT™ SP-2 Piano Black

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Küresel, güçlü, hafif, 1 mm kalınlığında dış yüzey tasarımı. Mükemmel kurulum esnekliği ile akustik açıdan idealdir.

Küçük, Özgün Uydu Hoparlör Tasarımı

Uydu olmak, çok küçük ve özgün olmak demektir. Öte yandan, ses spektrumunun mümkün olduğunca çoğunu yeniden üretmek için de nispeten büyük bir muhafaza gerekir. Gelişmiş metal işlemeyle güçlü ancak hafif ve yalnızca 1 mm kalınlığında bir küre oluşturarak hem büyük hem de kullanışlı bir iç hacim elde edilmesini sağladık. 

Kolay Kurulum

SP-2'nin bazası herhangi bir ek aksesuar eklemeden duvar, tavan ve raf üstü yerleştirmeye olanak tanıyarak büyük bir kurulum esnekliği sunar.
 
  Benzersiz Tasarım

2010 CEA Tasarım ve Mühendislik Yenilikleri ödülünü kazanan SoundSpot™ SP-2 (MT-2 sisteminin bir parçası olarak) ince çelik muhafaza özellikle sönümleme yapılmadan boş bırakılmıştır. Bu alışılmadık konsept, mid/woofer ünitesi için 1,2" (32mm) yüksek sıcaklıklı ses bobinine sahip 4″ (100mm) koaksiyel sürücüyü ve ferrit mıknatıs sistemini barındıran bir parça olarak muhafazanın müzikle birlikte titreşmesini sağlar. Tweeter yumuşak kubbe, ¾" (19mm) sıvı soğutmalı ses bobini, neodimyum mıknatıslı motordur.

SoundSpot™ SP-2 küresel tasarımı akustik açıdan ideal olmakla birlikte, duvarlara ve tavanlara takıldığında yeni bir ayarlama yöntemine de uygundur. Küreler yatay olarak 270 derece ve dikey olarak 90 derece dönebilirken, konumlandırıldıklarında küreleri kilitlemek için tek bir vida kullanılır. Her türlü yaşam alanında ses alanının tam kontrolü sağlanır ve kolayca kontrol edilebilir.

*Çift olarak satılır 

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Construction
Steel half-sphere enclosure
Enclosure Diameter 5.5" (140 mm)
Woofer 4" (100 mm) woofer with 1.2" (32mm) high temperature voice coil, ferrite magnet motor.
Tweeter
Soft dome ¾" (19 mm) liquid-cooled voice coil, neodymium magnet motor.
Nominal impedance 6 ohm
Power handling 80W
Operating power 15-100W
Crossover  2,200Hz 12dB / octave
Frequency response 120-22,000Hz (-5dB)
Sensitivity 2.83V/1M  86dB
Net weight  2.3 lbs (1,5 Kg)