Morel

Morel Morel SOUNDSPOT™ SP-3 Piano Black

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Mini Hoparlörden Mükemmel Stereo Performans

Morel'in Ar-Ge ekibine bir zorluk sunulduğunda çözümü bir adım öteye taşımayı severler. Subwoofer olmadan bile tam stereo performans üreten ve bir subwoofer ile eşleştirildiğinde kolayca üst düzey bir yer tipi hoparlörle karıştırılabilecek mini bir hoparlör yapmak, küçük hoparlörlerin sahip olduğu sınırlı iç hacim nedeniyle gerçek bir cesaretti. 
 
  Akustik ve Tasarım

Gelişmiş metal işleme ve tasarım SP-3'ün hem güçlü hem de hafif olmasını sağladı. İç hacmi en üst düzeye çıkarmak için sadece 1 mm kalınlığında çelikten bir muhafaza kullanıldı. Bas frekanslarını genişletmek için uydu hoparlörün önünde bir çıkış noktası oluşturuldu. Özel olarak tasarlanan sürücü ünitesi, bu küçük muhafaza içinde çalışmak üzere özenle ayarlandı.

SP-3, derin ve sağlam bir mid/bas frekansı üretebiliyor. 1,7 L'lik bir kabin için inanılmaz bir başarı. SP-3'ün bazası 270 derecelik yanal ve 80 derecelik dikey ayarlamaya izin vererek tam ses alanı kontrolü sağlarken, farklı şekillerde montaj seçeneklerini sunar ve tek bir vidayla istenen konuma kilitlenir. 

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.