MJ Acoustics

MJ Acoustics Reference 800 MkII Black

High End Referans Kalite Kompakt Hifi ve Sinema İçin Aktif Subwoofer

(KDV Dahil)

PAYLAŞ


Usta işi bir ses mühendisliği şaheseri!

Evinizdeki talepkar ses ve görüntü sisteminiz için çok yetenekli, hem kompakt hem de büyük bir subwoofera sahip olmak istediğinizde, ihtiyacınıza en uygun düşen ürün nefes kesici özellikteki Reference 800 Mk II aktif sub-bas sistemdir.  

400 mm ultra uzun fırlatmalı süper sertlikteki radyal dökme alaşımlı sub-bas sürücü, savaş gemisine benzer bir yapı, mükemmel bir cila ve en ama en ufak detaya bile önem verilmiş olması, Reference 800 MkII’nin 10 Hz’e kadar düşebilen, ustalıklı ve sert darbeler indirmesini sağlamaktadır, hem de hep korkulduğu gibi aşırıya kaçmadan…

Son teknoloji ürünü elektronik cihazlarımızın ve elde ayarlanmış yalıtımlı kabinimizin bu benzersiz birleşimi, kullanıcılara sub-bas kontrolünde en uç noktayı sunuyor. En zorlu film müzikleri için bile derin ve güçlü ama aynı zamanda müziği en yüksek doğrulukta dinleyebilmeniz için zeki, kıvrak ve hatasızdır. Sanki orada olmak gibi bir şeydir!      

Reference 800 MkII, en geniş kapsamlı ev ses ve sinema sistemlerine uyabilecek güç ve esnekliğe sahiptir. Maksimum seviyede kontrol edilebilir ve tüm ayarlarınızı koruyan dijital ekranı sayesinde kolayca kullanılabilir. 460 mm ultra uzun fırlatmalı süper sertlikteki radyal dökme alaşımlı bir sub-bas sürücüyle, Reference 800 MkII ses meraklılarının hemen ilgisini çekecek, çok ciddi bir ses basıncı düzeyi sunar. Reference 800 MkII harika bir donanıma sahip olup en zorlu filmler ve en detaylı bas sesleri için bile hazırdır. Çok uzaktan kontrol edebilme özelliğine sahip kumanda ve bir uzaktan alıcı göz ile 4 adet kullanıcı ön ayarından herhangi birini seçmek tam bir çocuk oyuncağıdır. MJ Acoustics’in her biri özel sipariş üzerine yapılmış gibi özenle ve detayların üzerine düşerek yarattığı ürünlerden biri olan bu subwoofer, sizler için yaratılmış mükemmel bir ses abidesidir!     

Daha hoş bir ses üretmek üzere yeniden tasarlanmış olan bir amplifikatör ile bu subwoofer gereken her şeye sahip. İkiz geçişler, 600 watt güç, çok gelişkin 18 inç sürücü ve tüm bunları içine alan sadece 520 mm küp boyutunda bir küçültücü kabin. Orta boyutta uydulardan, üst teknolojiye sahip yer tiplerine kadar tüm hoparlörlerle uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. 10 hz’e kadar düşebilen bas çıkışı ve oda içinde 19 hz’de güç veren -3db ile, en pes oktavları ses sahnenizin içine dek uzatır. Mükemmel bir ses ve sinema sistemini tamamlamak üzere yaratılmıştır! 600 watt gücündeki MOSFET ampli, pürüzlü tasarım ve yüzeyli ultra uzun boyutlu süper SERT 10” sub-bas sürücüyü beslemektedir. Buna ilave olarak yansıma yapmayan birinci sınıf gerçek ağaç kaplama yüzey kullanılmış ve en ince ve en küçük ayrıntıya özen gösterilmiştir. Reference 800 MkII 10 Hz’e kadar sönümlü, ta içinizde hissedeceğiniz, ustalıklı ve sert darbeler indirir, hem de her zaman korkulduğu gibi fazla abartıya kaçmadan…       

Bir subwoofer bu kadar güzel görünüp bu kadar iyi ses verdiğinde, gerçekten de başka alternatif kalmaz. %100 Britanyalı en iyi subwooferlar sizleri bekliyor.   

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.


MODEL ÖZELLİKLERİ
Hoparlör Tipi
Aktif Subwoofer 
Kabinet Yapısı
Bass Reflex 
Kabinet Materyali

30mm MDF

Kaplama Tipi
Gerçek Ağaç 
Hi Level Crossover
Evet 
Low Level Crossover
Evet
Yüksek Geçiren Filtre
Evet
YAPISAL ÖZELLİKLER
İç Duvar Destekleri
Evet 
Kırılım Önleyici Ön Duvar
Akustik Şeffaf Kapaklar
Evet 
İsteğe Bağlı Kaplama ve Renk Opsiyonları
-
Zemin Yalıtım Mahmuzları
Evet
TEKNİK ÖZELLİKLER
Sürücüler
1x18'Radial Driver with Heavy Duty cast Radial Alloy chassis & High intensity Magnet with Triple suspension
Frekans Bandı
10Hz-200Hz
Bas Sönüm Frekansı (-6dB)
Crossover Kesim Frekans Aralığı
20Hz-120Hz
Maksimum Ses Basıncı
99db
Ampli Gücü (8 Ohm)
800 Watt DIGITAL Amplifier
Giriş Empedansı
Sinyal/Gürültü Oranı
Faz Ayarı
0°-180°
Otomatik Uyku Modu
Evet
Giriş/Çıkışlar
LFE,Balanced XLR,High Level İn/Loop Out,12V Trigger,Remote Control Out
GENEL
Renk ve Kaplama Seçenekleri
Siyah,Rosewood,Cherry
Güç Tüketimi

Boyutlar GxYxD (mm)

520x520x558

Ağırlık

42.5Kg


 

Teknik Detay/ Smart Remote Türkçe