MJ Acoustics

MJ Acoustics Reference 210 MkI

Aktif Sub Bass Sistemi

(KDV Dahil)

PAYLAŞUsta işi bir ses mühendisliği şaheseri!

Reference 210 MkII, en geniş kapsamlı ev ses ve sinema sistemlerine uyabilecek güç ve esnekliğe sahiptir. Maksimum seviyede kontrol edilebilir ve tüm ayarlarınızı koruyan dijital ekranı sayesinde kolayca kullanılabilir. 250 mm ultra uzun fırlatmalı süper sertlikteki radyal dökme alaşımlı bir sub-bas sürücü ve sönümlü ABR (Yedek Bas Radyatörü) ile Reference 210 MkII ses meraklılarının hemen ilgisini çekecek, çok ciddi bir ses basıncı düzeyi sunar. Reference 210 MkII harika bir donanıma sahip olup en zorlu filmler ve en detaylı bas sesleri için bile hazırdır. Çok uzaktan kontrol edebilme özelliğine sahip kumanda ve bir uzaktan alıcı göz ile 4 adet kullanıcı ön ayarından herhangi birini seçmek tam bir çocuk oyuncağıdır. Hemen en yakınınızdaki satış mağazasından ürün tanıtım talebinde bulunun ve evinizdeki sistemin kayıp halkasını siz de bulun!  

Sizi tamamen sarıp samalayan ve hiç unutulmayacak bir ses sahnesi için Reference 210 MkI müzik sisteminize eklemek için sabırsızlıkla bekleyeceğiniz bir ürün!

Tepeden tırnağa mükemmel tasarlanmış bu subwoofer istenen her şeye sahip. İkiz geçişler, 250 watt güç, yeni geliştirilmiş 10 inç sürücü, sönümlü 10” ABR ve tüm bunları içine alan, yalnızca 280mmx280mmx605mm boyutlarında küçültücü kabin. Küçük uydulardan, üst teknolojiye sahip yer tiplerine kadar tüm hoparlörlerle uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. 10 hz’e kadar düşebilen bas çıkışı ve oda içinde 19 hz’de güç veren -3db ile, en pes oktavları ses sahnenizin içine dek uzatır. Mükemmel bir ses ve sinema sistemini tamamlamak üzere yaratılmıştır! 250 watt MOSFET amplifikatör pürüzlü tasarım ve yüzeyli ultra uzun fırlatmalı süper sert 10 inç sub-bas sürücüyü ve bununla eşleşen, güzelce ayarlanmış ve sönümlü ABR’yi beslemektedir. Buna ilave olarak yansıma yapmayan brinci sınıf gerçek ağaç kaplama yüzey kullanılmış ve en ince ve en küçük ayrıntıya özen gösterilmiştir. Reference 210 MkI 10 Hz’e kadar sönümlü, ta içinizde hissedeceğiniz, ustalıklı ve sert darbeler indirir, hem de her zaman korkulduğu gibi fazla abartıya kaçmadan…      

Son teknoloji ürünü elektronik cihazlarımızın ve elde ayarlanmış yalıtımlı kabinimizin bu benzersiz birleşimi, kullanıcılara sub-bas kontrolünde en uç noktayı sunuyor. En zorlu film müzikleri için bile derin ve güçlü ama aynı zamanda müziği en yüksek doğrulukta dinleyebilmeniz için zeki, kıvrak ve hatasızdır. Sanki orada olmak gibi bir şeydir!     

HİÇ UNUTAMAYACAĞINIZ BİR SESLE hoparlörlerinizin en iyi özelliklerini daha da ileri taşıyacak ve ses sahnenizin gerçekliğini doğruca frekans spektrumundan başlayarak çok büyük oranda arttıracak bir ürün. Halen emin değilseniz, o zaman en yakınınızdaki satış mağazasında hemen bir deneyin. Bizler, sub woofer üretiminde uzman kişiler olarak böyle sözler edersek boşa etmeyiz. Bu sahip olabileceğiniz en müzikal nitelikli üründür! Çok fazla niteliği vardır! Tüm ürünler içinde en iyisidir!

Bir subwoofer bu kadar güzel görünüp bu kadar iyi ses verdiğinde, gerçekten de başka alternatif kalmaz. %100 Britanyalı en iyi subwooferlar sizleri bekliyor.  

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.


MODEL ÖZELLİKLERİ
Hoparlör Tipi
Aktif Subwoofer 
Kabinet Yapısı
Bass Reflex 
Kabinet Materyali

18 & 25mm MDF

Kaplama Tipi
Gerçek Ağaç 
Hi Level Crossover
Evet 
Low Level Crossover
Evet
Yüksek Geçiren Filtre
Evet
YAPISAL ÖZELLİKLER
İç Duvar Destekleri
Evet 
Kırılım Önleyici Ön Duvar
Akustik Şeffaf Kapaklar
Evet 
İsteğe Bağlı Kaplama ve Renk Opsiyonları
-
Zemin Yalıtım Mahmuzları
Evet
TEKNİK ÖZELLİKLER
Sürücüler
Single 250mm (10”) Ultra Long-Throw Driver with Heavy Duty steel chassis & Double Magnets Single front firing 250mm (10”) Ultra Long-throw Critically shaped ABR with tuned damping
Frekans Bandı
13Hz-200Hz
Bas Sönüm Frekansı (-6dB)
Crossover Kesim Frekans Aralığı
Twin Sophisticated crossover circuits - variable increments between 20Hz and 120Hz
Maksimum Ses Basıncı
99db
Ampli Gücü (8 Ohm)
250watt MOSFET Amplifier 
Giriş Empedansı
Sinyal/Gürültü Oranı
Faz Ayarı
0°-180°
Otomatik Uyku Modu
Evet
Giriş/Çıkışlar
Neutrik Speakon connector (High level 100k ohm)Unbalanced RCA (phono) connectors (Gold Plated)12V Trigger,Remote Control Out
GENEL
Renk ve Kaplama Seçenekleri
Black Ash finish as standard with other Real Wood Veneer finishes available.
Güç Tüketimi

Boyutlar GxYxD (mm)

280mm X 605mm X 280mm

Ağırlık

22.1kg


 

Teknik Detay/ Smart Remote Türkçe