McIntosh

McIntosh C52 Black

2-Kanallı Solid State Preampli

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

  • DSD64, DSD128 ve DSD256 dosyalarını desteklemektedir
  • 8 bantlı analog ekolayzır
  • 16 adet giriş

C52, bugüne dek ürettiğimiz en ileri düzey, solid state tek şasili preampli. Türlü özelliklerle dolu bir stereo ampli her türlü analog bileşenle ve dijital müzik kaynağıyla bağlantıyı son derece kolaylaştırıyor. Hatta DSD dosyaları gibi en son çıkan yüksek çözünürlüklü formatları bile çalabiliyor. Kısacası dilediğiniz her şeyi çalabileceğiniz, kullanımı kolay bir cihaz.  

 

C52’ye analog cihazlarınızı 3 adet dengelenmiş ve 4 adet dengelenmemiş, tam atanabilir girişleri vasıtasıyla bağlayabilirsiniz, ayrıca pikap bağlantısı ve plak dinleme keyfi için de 1 adet MC (Döner Bobin) ve 1 adet MM (Devingen Mıknatıslı) girişi bulunmaktadır. Dijital tarafta ise 3 adet optik, 2 adet koaksiyel ve 1 adet USB girişi bulunuyor. Optik ve koaksiyel girişler, 24bit/192hKz’e kadar kod çözümü yaparak yüksek çözünürlüklü geri çalımı mümkün kılar. C52 ayrıca Hi-Fi DSD dosyalarını USB girişi vasıtasıyla çözüp çalabilir. USB girişi 32bit/384kHz’e kadar olan sinyalleri kabul edebilir ve DSD64, DSD128 ve DSD256 formatlarını desteklediği gibi DXD 352.8kHz ve DXD384kHz’i de destekler. SACD’lerde bulunan yüksek tanımlı sesin keyfini çıkartabilmek için C52’yi, MCT girişi vasıtasıyla MCT500 SACD/CD Transport’a bağlayarak güvenli ve özel bir DSD bağlantısı yaratabilirsiniz.  C52’de ayrıca 24bit-192kHz’lik bir DSD dijital-analog dönüştürücü de bulunmaktadır (DAC).     

Bazı girişler belli cihazlara atanmış olsa bile C52’nin diğer girişlerinin hepsi her an kullanıma hazır olduğundan bu size sisteminizi dilediğiniz şekilde yapılandırma özgürlüğü tanımaktadır. Cihazın çıkışları, bi-amping ya da tri-amping yapılan durumlarda tizlerin ve peslerin yanlışlıkla kapanmaması için kolay kullanıma yönelik olarak yeniden tasarlanmıştır. 8 bantlı analog ekolayzırı ses kaynaklarınıza ince ayar yapmanız mümkündür. Headphone Crossfeed Director (HXD®), kulaklıkla dinlemeye ekstra boyut katarken, Home Theater Pass Through çok kanallı ev sinema sisteminize kusursuz entegrasyon imkanı sunar.  

 

C52, siyah camdan ön panel, mavi göstergeler, ışıklı logo ve fırçalanmış alimünyum çerçeveli döner düğmelere sahip olması bakımından McIntosh tasarım özelliklerinin hepsine ve modası geçmeyecek bir görüntüye sahip. Her türlü ampli, hoparlör, oda düzeltici cihaz, CD çalar, pikap, radyo, kaynak bileşen ve ev sinema sistemiyle eşleştirilebilir. Daha fazlasını öğrenmek için bayinize başvurunuz.

 

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Balanced Input 3 Stereo
Unbalanced Input 4 Stereo + 2 Phono
Phono Input Moving Coil 1 (adjustable)
Phono Input Moving Magnet 1 (adjustable)
Digital Coaxial Input 2
Digital Optical Input 3
Digital MCT (DIN) Input 1
Digital USB Input 1 (accepts PCM signals up to 32-bit/384kHz; supports DSD64, DSD128 and DSD256 plus DXD 352.8kHz and DXD 384kHz)
Digital AES/EBU Input 0
Balanced Fixed Output 0
Balanced Variable Output 3 Stereo
Unbalanced Fixed Output 1 Stereo
Unbalanced Variable Output 3 Stereo
Headphone Output 1/4" High Drive with Headphone Crossfeed Director (HXD®)
Record Processor Loop No
Input Level Match Yes, +/- 6dB
Home Theater PassThru Yes
Unbalanced Analog Connector Type Premium gold-plated solid brass
CONTROL
Tone Controls 8 band
Tone Bypass and Input Assign Yes
RS232 Control Input Yes
Power Control Output 1 Main, 4 Trigger
Rear Panel Data Port 6
Rear Panel IR Sensor Input Yes
GENERAL SPECIFICATIONS
Multi-Chassis or Single Single, two layer
Output Meters Yes
Vacuum Tube or Solid State Solid State
Power Consumption (On) 30 Watts
WEIGHTS & DIMENSIONS
Dimensions (W x H x D) 17.5" (44.45cm) x 7.6" (19.37cm) x 18" (45.72cm)
Weight 27.5 lbs (12.5 kg)
Shipping Weight 43 lbs (19.5 kg)