• KENDİ KENDİNİ İSPATLAYAN BİR SES

    Gerçek odyofillerin de onaylayacağı gibi Mark Levinson saf sesle eş anlamlı bir isimdir. Biz bir cihaz tasarladığımızda, mükemmeliyet hedef değil başlangıç noktasıdır.  

    Mühendislerimiz dünyanın dört bir yanından en iyi materyalleri toplamak için hiçbir masraftan kaçınmaz ve bir ürün ancak ve ancak onların beklentilerinin tamamını karşıladıktan sonra dinleyicilere sunulur. İşte bu yüzden ses cihazları endüstrisi bizim çıtayı yükseltmemizi bekler ve ondan sonra bunu standart beller. Aslına bakarsanız size tüm bunları söylememize gerek yok, zira siz bunları tek tek her notada bizzat kendiniz deneyimleyebilirsiniz.  

    MİRASIMIZ HASSASİYET

    Mark Levinson 1972 yılında, yeniden ses üretiminde bilinen tüm kısıtların üstesinden gelen el yapımı stereo bileşenlerle yeniden saf, aslına en yakın ses üretiminin kodunu kırmayı başardı. O günden bugüne istikrarlı şekilde piyasaya en iyi ses veren, en uzun dayanan, en sezgisel ses/görüntü cihazlarını (muhteşem görünmelerinin yanında titizlikle üretilmiş ürünler) sunmak suretiyle kendi sınıfımızı kendimiz yarattık. Bugün tüm Mark Levinson bileşenlerinde gördüğünüz sesteki mükemmellik düzeyi işte bundan kaynaklanıyor.   

    .

INSTAGRAM

#CANHIFI