• LEA Way, bizim farkımızı ortaya koyuyor; iş yapma şeklimiz bu. Müşterimizin kim olduğu konusunda kafamız karışmıyor ve tek bir hedefle hareket ediyoruz - müşterilerimizi başarılı kılmak . Bu hedef, cesur ses teknolojilerinden sağlam bir işlem ve destek deneyimi sağlamaya kadar işimizin her yönünü yönlendirir . Ses endüstrisinde onlarca yıllık deneyimden sonra , müşterilerimizin heyecan duyduğu bir ürün ve hizmeti sunmanın cesur, şeffaf ve eğlenceli yeni bir yaklaşım gerektireceğini biliyoruz. Ve işte tam olarak bu şekilde iş yapmayı planlıyoruz - bu LEA Yolu.

  İş ortaklarımızın ve müşterilerimizin karşılaştığı sorunlu noktaları bilecek kadar uzun süredir profesyonel ses sektöründeyiz. Bu nedenle LEA ile her temas noktasının basit, sorunsuz olmasını ve olumlu bir deneyim yaratmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bunu, ortaklarımız ve bayilerimiz için basit, tek tıklamalı işlem süreçleri ve aşağıdakiler gibi çok çeşitli çevrimiçi kaynaklar da dahil olmak üzere birinci sınıf bir destek ağı oluşturarak yapıyoruz:

  Yankılanan Karakter

  Her şeyden önce, ses ve ses teknolojisi konusunda tutkuluyuz. Ve tutkumuzu dünyayla paylaşmanın en iyi yolunun işimizi dürüstlük ve doğrulukla yürütmek olduğuna inanıyoruz - yalan yok, sır yok ve gizli gündemler yok. Bu aynı zamanda çevre üzerindeki etkimizin bilincinde olmak anlamına da geliyor. Ve unutmayalım - ses eğlenceli olmalı!

  Hakkımızda

  Şirketimiz Ocak 2019'da, ses endüstrisinde henüz görülmemiş bir teknoloji sunma dürtüsüyle kuruldu. Kendimizi güç, performans, gelişmiş bağlanabilirlik, cesur ve ilgi çekici tasarıma adadık.

  Bu cesur, yeni girişimin arkasındaki ilham, Kurucumuz ve CEO'muz Blake Augsburger'den geldi. On yılı aşkın bir süredir profesyonel ses ve entegratör topluluğuna bu kadar derinlemesine dahil olduktan sonra, daha fazlası için bir ihtiyaç olduğu açıkça ortaya çıktı. Günümüz iş dünyasında işlerin nasıl yapıldığını anlayan yeni bir şirkete ihtiyaç vardı.

  Profesyonel sesi, yeni ve yenilikçi teknolojilerle birleştirmek için motive olan Blake, fikirlerini eski birkaç endüstri mühendisi ve yöneticisiyle paylaştı ve son derece olumlu geri bildirimler aldı. Kısa bir süre sonra, amplifikatör inovasyonunun ünlü merkezi olan South Bend, Indiana'da bir araya geldiler ve LEA kuruldu.

  O zamandan beri LEA Professional, başlangıç aşamasından büyük bir endüstri oyuncusuna doğru hızla ilerledi. İşin özü, bayiler ve müşteriler için Amazon benzeri işlemsel deneyimler sunarken IoT teknolojisini profesyonel ses amplifikatörleriyle birleştirmektir.

  Sektörümüzdeki diğerleri telefon görüşmeleri yaparken, evrak doldururken, çağrı sonrası aramaları beklerken ve eski süreçler nedeniyle tıkanmış hissederken LEA hızlı çevrimiçi işlemler, anında sipariş onayı ve takibi, sipariş ve hesap bilgilerini görüntülemek ve yönetmek için 24 saat erişim ve entegratörlerin müşterileriyle aylık yinelenen gelir modelleri oluşturmasına yardımcı olabilecek sektör değiştiren teknoloji sağlıyor.

  Sektörümüzde iş yapma şeklini değiştirmiyoruz, sadece dünyanın geri kalanının alıştığı şekilde iş yapıyoruz..