KRIX

KRIX PHONIX IN-WALL

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

• Sarıp sarmalayan surround ses ve baş üstü efektleri
• Duvar içine kolayca gömülür
• Gözle görünmeyen muhteşem performans

Phonix In-Wall son derece kolay kurulumuyla net ve güçlü surround efektler sunarak aksiyonun tam ortasında olmanızı sağlıyor.

SARMALAYAN SES DENEYİMİ
Phonix In-Wall yan surround, arka surround veya tavan efektleri için kullanılan bir hoparlör olarak sizi sarıp sarmalayan bir ev sineması deneyimi sunuyor, yani onu gözünüzle göremeseniz bile her şeyi kapsayan bir ev sineması deneyimi yaşayabilirsiniz.

5.1, 7.1 veya yeni surround ses formatlarında kullanılmak için ideal olan bu özel ev sineması hoparlörü yüksek güç idaresini, 45 Hz’e kadar inen düşük frekans uzantısını çok düzgün ve duvara gömülebilen bir paket halinde sunmaktadır.

165 mm’lik oldukça büyük bas sürücüsü, alüminyumdan yapılmış çok güçlü bir bobin kalıbının üzerine sarılmış 33 mm’lik bir ses bobinine sahiptir, ayrıca distorsiyonun düşük tutulmasına yönelik olarak havalandırmalı spider ve alüminyum akım dengeleme halkası da kullanılmıştır. Bas sürücünün kâğıt konisi ve surround’u mümkün olabilecek en pürüzsüz cevap, dinamik ve kulağı yormayan vokal orta bant aralığı için geliştirilmiştir.

Tiz frekans sürücü ünitesi özel olarak sönümlenmiş, gücü yüksek, 26 mm’lik katkılı kumaştan kubbeli tweeter’dır. Ödünsüz, profesyonel düzeyde bileşenler kullanılarak tasarlanıp üretilmiş olan crossover ağıyla birlikte ortaya çıkan sonuç olağanüstü pürüzsüzlükte ve çok kontrollü bir sestir.

Phonix In-Wall, 1,6 mm kalınlığındaki çerçevesi sayesinde ahşap dikme üzerine alçıpan duvarlara sabitlenebilir. Siyah kumaştan çok hoş görünen bir ızgarası da opsiyonel olarak mevcuttur.

Evinizde nihai sinema deneyimi için, Krix’i tercih edin…  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Frequency Range  40 Hz - 40 kHz (in room response)
Power Handling  50 - 250 Watts RMS recommended amplifier power
Sensitivity  95 dB (2.83V / 1m)
Impedance  8 OhmS
Configuration  2-Way
Crossover point  1.8 kHz
Low Frequency Driver   Single 255mm (10”) paper cone driver. 50mm (2”) voice coil wound on high powered kapton former, with ventilated magnet assembly and copper shorting ring for low distortion
High Frequency Driver  26mm (1”) doped fabric dome with large roll surround. Ferro fluid cooled. Coupled to a Krix designed 90 x 40 short throw waveguide
Enclosure Type  Bass reflex, front vented
Input Terminals  Gold plated binding posts
Dimensions  885mm high x 390mm wide x 150mm deep cabinet, 965mm high x 470mm wide x 2mm thick faceplate
Cut-out Dimensions  890mm high x 395mm wide recommended
Net Weight  23kg each