KRIX

KRIX MEGAPHONIX IN-WALL

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

• Gerçek bir ev sinema deneyimi için gerçek darbe ve dinamikler
• Yüksek hassasiyet, çok düşük distorsiyon
• Hassas örüntü kontrolü

Akustik olarak saydam ekrenların arkasına monte edebileceğiniz ya da çok kanallı bir sistemin surround hoparlörleri olara kullanabileceğiniz Megaphonix In-Wall hoparlörler, gerçek sinema deneyimi etkisini hiç zorlanmadan ve kontrollü bir yayılımla sağlıyor.


DİNAMİKLERİ YAŞAYIN
Megaphonix In-Wall, ev sinema deneyimine ayrılmış sistemler için özel olarak tasarlanmış, duvara gömülebilen bir hoparlör. Yüksek güç idaresinden ve hassasiyeti yüksek sürücülerinden faydalanarak, yüksek vatlı bir güç amplisine gerek olmaksızın gerçek bir ev sineması deneyimi için ihtiyacınız olan tüm darbe ve dinamikleri sunuyor.

225 mm’lik bas sürücü 50 mm’lik bir ses bobinine sahiptir ve özellikle kritik öneme sahip olan orta bantta düşük armonik distorsiyon verecek şekilde tasarlanmıştır. Bas sürücünün kâğıt konisi ve surround’u mümkün olabilecek en pürüzsüz cevabı sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Tiz frekans sürücü ünitesi özel olarak sönümlenmiş, gücü yüksek, 26 mm’lik katkılı kumaştan kubbeli bir tweeter’dır ve tüm bant genişliği boyunca 90 derece yatay, 40 derece dikey dağılımın sürekli korunabilmesi için Krix’e tescilli dalga kılavuzu ile birleştirilmiştir.

Bileşik tiz frekans cevabı olağanüstü şekilde pürüzsüz ve çok kontrollüdür ve bu bakımdan yeniden ses üretimine yeni bir standart getirmektedir.

Toz boya kaplamalı çelikten yapılmış olan ön hoparlör ekranı inşaat sonrası, yani mevcut olan bir mekâna da kolayca yerleştirilebilmesini sağlamaktadır. Megaphonix In-Wall hoparlörler bas uzantısının iyileştirilmesi açısından güçlendirilmiş ve sönümlenmiştir ve ızgara olmaksızın akustik olarak saydam bir ekranın arkasında veya ızgara takılarak görünür şekilde kullanılabilir.

Megaphonix In-Wall beş kişilik bir ailenin üyesi olduğundan, onu ana veya surround hoparlörlerle birleştirerek bütünsel, net ve pürüzsüz bir ses deneyimi elde edebilirsiniz.

Evinizde nihai sinema deneyi için Krix’i tercih edin…  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Frequency Range  40 Hz - 40 kHz (in room response)
Power Handling  50 - 250 Watts RMS recommended amplifier power
Sensitivity  95 dB (2.83V / 1m)
Impedance  8 OhmS
Configuration  2-Way
Crossover point  1.8 kHz
Low Frequency Driver   Single 255mm (10”) paper cone driver. 50mm (2”) voice coil wound on high powered kapton former, with ventilated magnet assembly and copper shorting ring for low distortion
High Frequency Driver  26mm (1”) doped fabric dome with large roll surround. Ferro fluid cooled. Coupled to a Krix designed 90 x 40 short throw waveguide
Enclosure Type  Bass reflex, front vented
Input Terminals  Gold plated binding posts
Dimensions  885mm high x 390mm wide x 150mm deep cabinet, 965mm high x 470mm wide x 2mm thick faceplate
Cut-out Dimensions  890mm high x 395mm wide recommended
Net Weight  23kg each