KRIX

KRIX IW-30

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ


  • Çerçevesiz manyetik ızgara
  • 70 mm’lik duvar boşluğuna sığar  
  • Tamamen kapalı arka kutu

Gerek ön gerekse surround hoparlör olarak kullanılmak için tasarlanmış olan IW-30 odanızın için gözden kaybolup, geriye sadece dinlemenin salt keyfini bırakır.


GİZLİ SES DENEYİMİ

Kompakt bir duvara gömme hoparlör olan IW-30 iki kanallı bir sistem ya da çok kanallı bir ev sineması deneyimi yaratmak için ideal. IW-30 boyutları hayli aşan bir performansla ufak ile orta boyutta ev sineması odalarında ana veya surround hoparlör, stereo sistemlerde sol ve sağ çift olarak kullanılabilir.

Tavana gömme IC-30 (Hemispherix AS) ve IC-32 (Hemispherix A20) hoparlörlerin dikdörtgen formunda, duvara gömme bir versiyonu olan IW-30 çok kesin bir ses eşleşmesi sunarken, Krix hoparlör serileriyle de kusursuz bir sinerji yakalayabilir. 70 mm’lik duvar boşluklarına sığacak şekilde tasarlanmış olup, tamamen kapalı olan arka kutusu akustik bütünlük sağlarken, arka ses yayılımının bitişikteki odalara geçmesini engeller.

100 mm’lik bas sürücüsü mükemmel bir bas ve midrange performansı sunarken, 20 mm’lik halka radyatörlü tweeter’ı yayılımın iyileştirilmesi açısından entegre bir dalga kılavuzunun içine yerleştirilmiştir. Tek parça, çerçevesiz ızgarası mıknatıslar sayesinde hoparlörün önüne iyice oturur ve odanızın dekoruna uyacak şekilde boyanabilir.

Evinizde en üst düzey ses deneyimi için, Krix’i tercih edin.
HOME
ENTERTAINMENT

Gömme ses iletiminde son nokta olan Krix In Wall hoparlör serisi, göze neredeyse hiç görünmeden olağanüstü ev sineması ve medya odası deneyimleri yaşatıyor.

Duvara gömerek gizleme sanatı, sesi tam olarak istediğiniz yere yönlendiren bileşenler sayesinde Krix’in kule hoparlörlerinin hakiki hi-fi performansı buluşuyor.

En sinema serisiyle ses bakımından eşleştirilmiş olan bu duvara gömme seri ile hoparlörlerinizi ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılayacak şekilde diğer hoparlörlerinizle karıştırıp eşleştirme özgürlüğüne sahip olacak, en sevdiğiniz müzikleri dinlerken büyük keyif alacak, filmlerin büyüsünü evinizde yaşayacaksınız.
  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Frequency Range  65 Hz - 40 kHz (in room response)
Power Handling  20 - 100 Watts RMS recommended amplifier power
Sensitivity  86 dB (2.83V / 1m)
Impedance  Nominal 6 Ohms (minimum 4.2 Ohms)
Configuration  2-Way
Crossover point  1.8 kHz
Low Frequency Driver   Nominal 100mm (4") doped paper cone . 25mm (1”) voice coil wound on high temperature Kapton former 
High Frequency Driver  20mm (3/4") dual concentric diaphragm with wave-guide centre plug for controlled directivity. Neodymium magnet 
Enclosure Type  Bass reflex, front vented
Input Terminals  Gold plated binding posts
Dimensions  Back Box -1700mm high x 390mm wide x 80mm deep. Front Baffle – 962mm high x 225mm wide x 18mm deep
Cut-out Dimensions  325mm x 170mm recommended 
Net Weight  2.5kg each

Uygulama Rehberi/ Krix English

Presentation/ Krix English

Data Sheet/ IW-30 English

Uygulama Rehberi/ IW-30 English