KRIX

KRIX EPIX

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

  • Güç ve darbeyi tamamlayan ustalık
  • 90 mm’lik duvar boşluğuna sığar
  • Tamamen kapalı arka kutu

Eşsiz tasarıma sahip bu duvara gömme hoparlörle high-end kule veya merkez hoparlörlerin olağanüstü gerçekçiliğini yaşayın.

NİHAİ PERFORMANS

Krix’in ödüllü Neuphonix Mk2 ve Epicentrix Mk2 hoparlörlerinin hi-fi sesini sunan Epix, ses deneyimini ciddiye alanlar için benzersiz şekilde tasarlanmış bir hoparlör.

Standart 90 mm’lik karkasa sığacak şekilde tasarlanmış olan Epix ile mekanınızda doluluk yaratmadan da high-end kule hoparlörlerin olağanüstü gerçekçiliğinin keyfini sürebilirsiniz.

Epix’in tamamen kapalı olan arka kutusu akustik bütünlük sağlarken sürücülerden gelen arka ses yayılımının bitişikteki odalara geçmesini engeller. Epix, ev sinema odalarında ve çok işlevli yaşam alanlarında bulunan hem stereo hem de surround sistemlerde kullanılabilir.

3 yollu tasarımı, özel tasarlanmış, çok büyük mıknatısları olan 130 mm’lik bas sürücüleri bünyesinde barındırır. Çok kapsamlı bir crossover ağı (yalnızca tolenransı düşük, birinci kalite bileşenlere sahiptir) 130 mm’lik midrange ve 40 Hz’e kadar uzatılmış frekans cevabı sunan , birinci sınıf, 26 mm’lik halka radyatörlü tweeter ile eşleştirilmiştir.

Dikey veya yatay konfigürasyonu mümkün olan Epix, ses meraklılarına hitap edebilecek eksiksiz bir duvara gömme hoparlördür. Montaj donanımı, alçıpan kenar profili ve son derece sağlam muhafazası sayesinde kurulumu iki aşamada gerçekleştirilebilir. Arka muhafazası replika bir hoparlör ekranıyla birlikte sunulduğundan, karkaslama aşamasında bile monte edilebilir. İnşaat tamamlanıp tozlar temizlenince, bu replika hoparlör ekranı çıkartılır ve sürücüleri ve crossover’ı içinde barındıran hoparlör ekranı arka muhafazanın içine monte edilir.

Evinizde en üst düzey ses deneyimi için, Krix’i tercih edin.

   HOME
ENTERTAINMENT

Gömme ses iletiminde son nokta olan Krix In Wall hoparlör serisi, göze neredeyse hiç görünmeden olağanüstü ev sineması ve medya odası deneyimleri yaşatıyor.

Duvara gömerek gizleme sanatı, sesi tam olarak istediğiniz yere yönlendiren bileşenler sayesinde Krix’in kule hoparlörlerinin hakiki hi-fi performansı buluşuyor.

En sinema serisiyle ses bakımından eşleştirilmiş olan bu duvara gömme seri ile hoparlörlerinizi ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılayacak şekilde diğer hoparlörlerinizle karıştırıp eşleştirme özgürlüğüne sahip olacak, en sevdiğiniz müzikleri dinlerken büyük keyif alacak, filmlerin büyüsünü evinizde yaşayacaksınız.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Frequency Range  40 Hz - 40 kHz (in room response)
Power Handling  50 - 300 Watts RMS recommended amplifier power
Sensitivity  90 dB (2.83V / 1m)
Impedance  8 OhmS
Configuration  3-Way
Crossover point  1.8 kHz
Low Frequency Driver  4 x nominal 130mm (5”) coated paper cones. 26mm (1”) voice coil wound on high powered aluminium former provides enhanced linearity. Oversized magnet for low distortion
Mid Frequency Driver  1 x nominal 130mm (5”) coated paper cone. 26mm (1”) voice coil wound on high powered aluminum former, using copper shorting ring and oversized magnet for low distortion
High Frequency Driver 26mm (1") dual concentric diaphragm with wave-guide centre plug for controlled directivity. Non-reflective dual chambered magnet structure with copper shorting ring to lower distortion
Enclosure Type  Bass reflex, front vented
Input Terminals  Gold plated binding posts
Dimensions  Back Box -1700mm high x 390mm wide x 80mm deep. Front Baffle – 962mm high x 225mm wide x 18mm deep
Net Weight  27 kg

Uygulama Rehberi/ Krix English

Presentation/ Krix English

Uygulama Rehberi/ EPIX English

Data Sheet/ EPIX English

Uygulama Rehberi/ EPIX English