• Jorma Design 2002 yılında basit bir prensip üzerine kurulmuştur: orijinal sinyale hiçbir şey eklemeden veya çıkarmadan kaydedileni geri almak.

    Jorma Design ürünlerinin "sırrı", her kablonun özenle seçilmiş bir tasarım ve yapı kombinasyonu olması ve dünyanın en iyi malzemelerini kullanmasıdır. Her Jorma Design kablosu fabrikamızdan çıkmadan önce katı kriterleri ve talepleri karşılamak zorundadır ve her bir kablo bu standartları karşıladığından emin olmak için ayrı ayrı test edilir.

    Her Jorma Design kablosunun kulağa müzikal gelmesi gerekir. Bu basit gibi görünse de, kablo tasarımında başarılması en zor şeylerden biridir. "Müzikal", kablolarımızdan herhangi birine sahip olan kişinin saatlerce müziği tam bir keyifle dinleyebilmesi ve tadını çıkarabilmesi anlamına gelir. Sisteminizdeki Jorma Design kabloları ile konsantrasyonunuz sadece müziktedir. Kabloların artıları ve eksileri hakkında endişelenmenize gerek yoktur çünkü tamamen doğal ses verirler. Ses sisteminizin sizi daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir ses alanının içine çekmesini mümkün kılarlar.

    Jorma Design, bir kablo yalıtım problemini çözerek işe başladı ve ilk ürününü ortaya çıkardı. Sorunları tespit edip yaratıcı çözümler geliştirebildikleri için kendileriyle gurur duyuyorlar; işlerini bunun üzerine inşa ettiler. Jorma Design basit bir ilke üzerine kurulmuştur - orijinal sinyale hiçbir şey eklemeden veya çıkarmadan müziği iletmek. Kablolarının en doğal ve şeffaf sesi sunduğuna ve müziğinizi olması gerektiği gibi koruduğuna inanıyorlar.

    Her kablo, her zaman olduğu gibi tek bir kişi tarafından yapılıyor. Bernt Jansson, İsveç'in Göteborg kentindeki fabrikasında her bir kabloyu üretmek için aynı teknikleri kullanıyor. Bu da tüm ürünlerinde örnek teşkil edecek bir zanaat ve kalite sağlıyor. Kalite her şeyden önemlidir ve bunun da bir bedeli vardır. Kullandıkları malzemeler her zaman bulabildikleri en yüksek kalitededir. %99,999999 saflıkta bakır kullanıyorlar, pahalı olduğu için değil - ki öyledir, ama bu iş için en iyi malzemenin %99,999999 saflıkta bakır olduğu içindir..