YENİ ÜRÜN

GOLD NOTE

GOLD NOTE MEDITERRANEO Italian Walnut

GÜZELLİK VE İNOVASYON TEK BİR POTADA

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

İTALYAN STİLİ PİKAP

Yolculuğumuz 25 yıl önce ilk pikabımızı tasarladığımızda başladı çünkü biz analog sevdalısıyız ve plaklara büyük tutku besliyoruz. Bu tutku yarattığımız tüm ürünleri ama özellikle de pikaplarımızı tanımlayan bir etmen; bizi her bir detayı büyük bir itina ve dikkatle tasarlamaya ve ortaya muhteşem bir müzik kaynağı koymaya sürükleyen bir güç.

Mediterraneo Gold Note’un tasarımda ulaştığı zirvedir: İnovatif bir biçim, teknik çözümler ve kaliteli malzemelerle geleneği ve teknolojiyi birleştirerek en iyi müzikal deneyimi yaşatmaya odaklı bir pikaptır.

Mediterraneo tamamen el yapımıdır; 60 mm’lik kıvrımlı alt kaidesi yıllandırılmış İtalyan ceviz ağacından yapılıştır; sıra dışı bir esnekliğe, güce ve yüksek özkütleye sahip olan bu malzeme, cilalanmış akriklikten 20 mm’lik bir levhayla birleştirilmiş ve son olarak da frekans cevabının düşürülmesine yönelik olarak 3 mm’lik bir paslanmaz çelik levha ile pekiştirilmiştir.

Mediterraneo’nun her bir detayı ultra-sert yapının iyileştirilmesine yöneliktir ve ortaya çıkan sonuç da elegan ve düzgün hatlara sahip rafine bir teknik inovasyondur.

GÜZELLİK VE İNOVASYON TEK BİR POTADA

Mediterraneo’nun 12 voltluk İsveç yapımı eşzamanlı motorunun güç kaynağı ses performansının en üst düzeyde olmasını sağlar. Elektronik 33/45rpm kontrolleri ve hız ayarları, pikap prizden çıkartıldığında bile kontrolör belleğinde otomatik olarak saklanır.

Mediterraneo, dört çekirdekli mikro-kontrolör üzerine kurulu, firmamıza tescilli güç kontrolü sayesinde alternatif akımı yeniden şekillendirebilir ve tork gücünü (dönme momentini) iyileştirirken aynı zamanda bütün titreşimleri en aza indirgeyebilir.

Cilalanmış alüminyumdan yapılmış, kum saati şeklindeki kasnağı, kayışın pürüzsüzce dönmesini sağlayarak, tüm gürültü, cızırtı ve hışırdamaları azaltır.

Mil/Rulman sistemine sahip 60 mm’lik tablası en üst kalite malzemelerden üretilmiştir: Sertleştirilmiş, kromajlı çelik, cilalanmış bronz yuva ve seramik bilyeli rulmanlar.

Akrilik levhaya yerleştirilmiş olan gömme tabla rulmanı tablanın ana yapıya mümkün olabildiğince yakın olmasını sağlayarak rotasyon sabitliğini ve hız hassasiyetini arttırır.

45 mm’lik yüksek özkütleye sahip, siyah sustarinden yapılmış (POM polimere dayalı özel bir malzemedir, sert ama aynı zamanda son derece sönümleyicidir) tablası sayesinde Mediterraneo titreşimleri azaltılmakta ve rotasyon sabitliğini korumakta üstün yeteneğe sahiptir.

KOLAY KURULUM

Kutusundan çıkartır çıkartmaz çalmaya hazır hale gelen Mediterraneo, Gold Note B5.1 pikap kolu ve kalıplanmış saydam toz kapağıyla birlikte sunulmaktadır.


* Talep üzerine siyah veya beyaz cilalı seçenekleri üretilmektedir.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Dimensions:  470mm W | 210mm H | 360mm D
Weight:  25kg
Wow & Flutter:  0,10%
Rumble:  -80dB
Speed:  33-1/3 and 45 rpm +/-0,1%
Speed changing:  electronic with fine pitch control
Transmission:  70 shores rectified polyvinyl belt
Motor:  12 Volt High Torque synchronous externally powered
Platter:  Ultra Dead Design Sustarin® 45mm
Platter spindle:  special Split-Spindle™
Platter bearing:  Tungsten 5mm ball bearing with adjustable brass seat in finely Polished bronze case
Acrylic Dust Cover included
Power
Mains supply:  100/115/230V, 50/60Hz, depending on market destination and not convertible
Power consumption:  20W max