YENİ ÜRÜN

GOLD NOTE

GOLD NOTE PA-1175 MkII Black

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

İşte Gold Note tarafından şimdiye kadar yapılmış en iyi güç amplifikatörü geliyor: PA-1175 MkII, Gold Note'un 2017'de ödüllü Demidoff Anniversary amplifikatörünün yerini alan ilk stereo amplifikatörünün revize edilmiş sürümüdür. Tescilli Gold Note ile kanal başına 4 eşleştirilmiş çift transistör içerir. optik BIAS sistemi ve ultra düşük distorsiyonla yüksek akımlar ve yüksek güç oranları sağlayan bir sabit akım jeneratörü barındırır. RCA ve XLR bağlantılarıyla birleştirilmiş üst düzey elektronik bileşenler ve orijinal Rhodium Gold Note hoparlör terminalleri, PA-1175 MkII'nin yüksek düzey kalitesini tamamlar. Piyasadaki her türlü hoparlörü sürmek için ayarlanabilir bir sönümleme (Damping) faktörü  (25 / 250DF) ile fark yaratır.

ÇAĞDAŞ GÜÇ AMPLİFİKATÖRÜ

PA-1175 MkII, Gold Note High-End stereo Sınıf-A / B Güç Amplifikatörünün ikinci neslidir. Yeni katı hal tasarımı, sabit akım jeneratörünün ultra düşük distorsiyonla yüksek akım ve yüksek güç elde etmesini sağlayan tescilli Gold Note Optical BIAS tescilli tasarımına sahiptir.

Tescilli ve yenilikçi Optik BIAS tasarımımız, ünitenin voltajını kontrol eder. Geleneksel elektroniğin sınıflandırma çözümlerinin üstesinden gelmek için optik ayırma özelliğine sahiptir. Sinyalin ses sinyal yolundan tamamen ayrılırken optik olarak analiz edilmesi, en yüksek korumayı ve rakipsiz performansı garanti eder.

RFI ve EMI parazitlerini önlemek için PA-1175 MkII, benzersiz Gold Note kavisli yuva tasarımıyla havalandırılan devasa bir çelik şasi ve kalın alüminyum panellerden yapılmıştır.

BTL teknolojisi [Bridge-Tied-Load], ünitenin bir mono amplifikatör olarak çalışması için kolayca köprülenmesine izin verir. Stereo modda kanal başına olağanüstü 200W @ 8Ω, monoda kanal başına önemli bir 520W'a kadar büyür. Saf ses performansını daha da ileri götürerek, PA-1175 MkII'nin piyasadaki en zorlu hoparlörleri kolayca sürmesini sağlar.

PA-1175 MkII güç transformatörü, benzersiz bir kesik spiral çekirdeğe sahip özel bir toroidal modeldir. Geliştirilmiş mekanik süreç, çekirdeği tamamen kararlı hale getirerek, müthiş bir performans ve mükemmel yalıtımı garanti etmek için herhangi bir mekanik titreşimi absorbe ederken, küçük ikincil transformatör, ses sinyal yolunun dışındaki özel devrelerle yardımcı işlevlere güç sağlar.

PA-1175 MkII, ön panelden kolayca seçilebilen tescilli ayarlanabilir Sönümleme Faktörü teknolojisine sahip olağanüstü bir güç amplifikatörüdür. Sönümleme Faktörünü 250 veya 25 olarak ayarlamak, her tür hoparlörle ideal eşleşmeyi bulmanızı sağlayacaktır. Büyük ve düşük hassasiyetli hoparlörleri çalıştırmak, gereken gücü ve kontrolü sağlamak için 250'de kullanın veya amplifikatörü, yüksek hassasiyetli ve mini monitör hoparlörlerini çalıştırmak için mükemmel bir düşük güçlü tüp amplifikatör gibi kullanmak için 25'e ayarlayın.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

POWER OUTPUT 200W@8Ω per channel [520W@8Ω in mono BTL]
FREQUENCY RESPONSE 1Hz – 100KHz @ ± 1dB
THD (TOTAL HARMONIC DISTORTION) <0.01% @ 20Hz-20kHz
SIGNAL TO NOISE RATIO -110dB
DAMPING FACTOR Selectable high/low
SLEW RATE 20V/µs
INPUT SENSITIVITY 1000mV RCA and 4000mV XLR
INPUT IMPEDANCE 47KΩ
POWER CONSUMPTION 1200W max – 1,2 W idle
POWER TRANSFORMERS 640VA custom GN toroidal
DIMENSIONS 430mm W 135mm H 370mm D
WEIGHT Kg. 20.5 net
Kg. 27 boxed
FINISHES Brushed Aluminium in Black, Silver or Gold

Katalog/ GN English

Presentation/ GN Türkçe

Presentation/ GN English