GOLD NOTE

GOLD NOTE TUSCANY RED Black

TASARIMDA 20 YILI AŞKIN DENEYİMİMİZLE BUGÜNE KADAR YAPILMIŞ EN İYİ KARTUŞU YAPTIK

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Tuscany kartuşlarda, dünyanın en ünlü profesyonel elmas üreticisi Adamant-Namiki ile birlikte geliştirdiğimiz elmas uçlu, ekstra ince bir Micro Ridge kullandık. Çok yüzeyli kesime sahip bu çok özel uç, plak yiviyle derin teması mümkün kılan bir özelliktir.

Bu elmas uç, titanyumdan bir borunun taşıdığı, bordan üretilmiş yeni bir teleskopik iğnenin içine mekanik olarak sokuluyor ve oraya sabitleniyor. Böylelikle kartuşun baştan sonra tüm yapısında fazladan bir sertlik sağlanıyor.

Tek bir metal bloğu makinede işleyerek ürettiğimiz 4 adet titanyum boru, teflondan yapılmış bir ara parçaya bağlıdır ve bu borular kartuşun gümüş mikro bobinlerini tutmanın yanında muhteşem bir sertlik ve kusursuz bir hizalama da elde edilmesi açısından çok önemlidir.

Hiçbir şekilde deforme olmayan çelik iğne, mikro bobinlerin arkasına yerleştirilmiş olan altın kaplama çapraz kolun alt kısmının üzerinde bulunan, yine altın kaplama bir somun ile sabitlenmiştir. Titreşimin engellenmesi ve daha sağlam bir yiv izleme becerisi için Teflon ara malzeme kullanılmıştır.

Tuscany’nin daha ince ve daha uzun olan altın kaplama pim bağlantıları kartuşun kola bağlantı noktasının daha geniş olmasını sağlayarak, bağlantıyı sağlamlaştırır ve enerji yayılımını engelleyerek topraklamayı iyileştirir. Bu sayede arka plan şaşırtıcı derecede sessiz bir hale geldiğinden, sadece tek bir detaya odaklanmak mümkün olur.

Gövdenin kübik tasarımı yapısal açıdan inanılmaz bir sertliği ve aynı zamanda şık görünümü beraberinde getirmektedir. Kusursuz biçimde düz olan alt kısım, VTA ayarlarını sezgisel hale getirmekte ve hassasiyeti doruğa çıkartmaktadır.

Tuscany’nin 7050 alaşımlı ultra hafif gövdesine sıvı polimer enjekte edilerek sönümleyici kontrol etkisi arttırılmıştır.

İtalyan stili, son derece kaliteli cilası ve egzotik yapısıyla Tuscany Serisi, ödünsüz bir müzik deneyimi arayan en talepkâr kulakları tatmin etmek için tasarlanmıştır.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Typology: MC High Output Phono Cartridge
Output level:  2.0mV
Frequency response:  10-40000Hz
Impedance:  130Ω
Suggested load:  47KΩ
Compliance:  10×10-6cm/dyne
Channel separation:  > 28dB
Suggested tracking weight:  1.8 to 2.1g
Cantilever:  Aluminum
Diamond:  Micro Elliptical
Diamond size:  7.5×15.5μm
Coil Wire:  Copper
Magnet:  Samarium-Cobalt
Mounting hole diamond distance:  9mm
Weight:  10g
BODY 7050 Duraluminium alloy
COLOR Black with Red Logo

Katalog/ GN English

Presentation/ GN Türkçe

Presentation/ GN English