Denon

Denon DP-450USB White

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Denon DP-450USB ile evde veya hareket halindeyken vinil tutkunuzu canlandırın. Entegre USB-A bağlantı noktası, vinil koleksiyonunuzu dijitalleştirmenizi ve MP3 veya WAV dosya formatlarında kaliteli kayıtlar oluşturmanızı sağlar. Güçlü, sofistike tasarım mevcut Denon Tasarım Serisi ile mükemmel uyum sağlar. S-Shape kavisli tonearm ve ağırlıklı, kayış tahrikli plato 33 1/3 rpm, 45 rpm veya 78 rpm kayıtlarınızı hassas ve ayrıntılı bir şekilde döndürür. DP-450USB'yi dahili fono ekolayzır ile analog girişli herhangi bir amplifikatöre veya sisteme bağlayın ve orijinal kayda sadık müziğin keyfini çıkarın.

VİNİL KAYITLARIN DİJİTAL DOSYALARINI OLUŞTURUN
DP-450USB ile vinil koleksiyonunuzun keyfini her yerde çıkarın. Entegre USB-A çıkışı, favori vinil kayıtlarınızın bir USB sürücüsüne MP3 veya WAV formatında dosyalar olarak tek dokunuşla kaydedilmesini sağlar. Ücretsiz Musicut yazılımı ile daha fazla düzenleme yapmak mümkündür. Albümlerinizi DP-450USB'de çalın veya kaydedin ve nereye giderseniz gidin güvenilir Denon sesinin keyfini çıkarın.

ÖZEL TASARIM S-SHAPE TONEARM
Kaydın herhangi bir noktasında optimize edilmiş izleme açısı, kayıt sonunda otomatik kaldırma ve oynatma durağı ile dikkatlice tasarlanmış S-Shape kavisli tonearm içerir. Vinil oynatmanın sonuna geldiğinde, tonearm otomatik olarak kalkar ve albümünüzün ve kartuşun mükemmel durumunu korur. S-Shape kavisli tonearm tasarımı aynı zamanda harmonik bozulmayı azaltır ve her dinlediğinizde kristal netliğinde bir ses sinyali sağlar.

GÜÇLÜ YAPIM
Güçlü yapısı, ayrıntılı, rezonanssız müzik üretmek için gereken gücü ve yüksek yoğunluğu sunar. Kalın kabin duvarları ve ağırlıklı plato, vinil koleksiyonunuz için optimum titreşimi sağlayarak harici titreşimi azaltır. Dayanıklı, yüksek çözünürlüklü bir sistem için DP-450USB'yi Denon Tasarım Serisinin geri kalanıyla eşleştirin.

Hız Seçici
33 1/3 rpm, 45 rpm ve 78 rpm'de oynatmayı destekler. Tüm vinil koleksiyonunuzu kolayca oynatın ve genişliğinin tadını çıkarın.

Kolay Kurulum ve Çalıştırma
Acemi ve tecrübeli vinil fanlar için kutunun açılması ve hızla çalıştırılması dakikalar alır. Denon Tasarım Serisi dahil DP-450USB'yi favori amplifikatörünüze veya sisteminize takın ve hemen vinil koleksiyonunuza yeniden bağlanmaya başlayın. İşte bu kadar kolay.

Özel, Çıkarılabilir Çift Amaçlı Toz Kapağı
Çıkarılabilir toz kapağı, ekli kapaklarla ilişkili müzik kalitesini etkileyen titreşim sorunlarını ortadan kaldırırken, DP-450USB'nin genel estetiğini yükselten modern bir tasarıma sahiptir. Albüm kapağınız için bir ekran standı olarak kullanın, toz kapağını birlikte verilen tabana dik olarak yerleştirin ve gururla arkadaşlarınıza ve ailenize gösterin.

Fono Ekolayzer
Dahili fono ekolayzır, sevdiğiniz vinil koleksiyonunuzu canlandıran ve sanatçının icra ettiği gibi orijinal kayda sadık kalan açık, kapsayan bir ses sahnesi yaratır. Kesintisiz kullanım için bir fono terminali olmayan bir AV Alıcısı, Sistem bileşeni veya entegre amfiye doğrudan bağlayın.

Kartuş Seçenekleri
Daha hassas dinleme ve müzikal ayrıntılar için bir MM kartuşu içerir. Piyasadaki en çok satan kartuşun üreticisi olarak Denon DP-450USB pikapının keyfini güvenle çıkarın. Bir MC kartuşu ile dinlemeyi tercih ediyorsanız, mevcut MM kartuşunu ses tercihlerinize uyacak şekilde kolayca değiştirin. Dinlemeyi seçtiğiniz halde ikonik Denon ses kalitesinin keyfini çıkarın.

Otomatik Sensörlü Ağırlıklı, Kayış Tahrikli Plato
Entegre otomatik sensör platoyu doğru bir şekilde kontrol ederek çalma sırasında istenmeyen hız dalgalanmalarını önler. Tam olarak sanatçının icra ettiği gibi ses üretiminin keyfini çıkarın.

Windows 10 için Musicut Yazılımı
Yırtık vinil albümlerinizi bu kullanımı kolay PC yazılımı ile kesin ve düzenleyin. Her parça için kapak resmi (yalnızca MP3 formatı için) içeren meta verileri indirin ve her kaydın orijinal sıcaklığı ve sesiyle vinil koleksiyonunuzun dijital kütüphanesini kolayca oluşturun.

Kompakt Boyut
41 cm genişliğinde DP-450USB, mevcut Hi-Fi sisteminize sorunsuz bir şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır. Kompakt olmasına rağmen, Denon'dan beklediğiniz güçlü, ayrıntılı sesi sağlar.

Sofistike Tasarım Estetiği
Yüksek Performans ve kurulum kolaylığı için tasarlanan DP-450USB, sofistike bir form faktörü ve Katı Konstrüksiyona sahipken, dayanıklı Alüminyum malzeme modern bir estetik sunar. DP-450USB, Denon Tasarım Serisi, Ünlü CEOL Serisi ve Denon’un Klasik 43cm HiFi Bileşenlerinin zarif hatlarıyla eşleşir.

Ses Teknolojisinde İlklerin 100+ Yılı
1910'da kurulan Denon, Japonya'nın ilk ses elektroniği üreticisinden dünyanın ilk ticari CD'lerini üretmeye kadar, ses teknolojisinde derin bir "ilk" mirasa sahiptir. Ses Ar-Ge'ye odaklanan bu yatırım, her dinleme deneyimiyle en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlar.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Rotation Speed 33 1/3, 45, 78 rpm
Drive Method Belt-drive
Motor DC servo
Wow and Flutter 0.1% WRMS
Signal to Noise Ratio 62 dB
Platter Diameter Not specified by manufacturer
Tonearm
Design Static balanced, curved
Effective Arm Length 8.66" / 220 mm
Overhang 0.63" / 16 mm
Cartridge Weight Compatible: 5 to 13 g / 59.2 to 127.5 mN
Cartridge Specifications
Cartridge Type MM-type
Output Voltage Equalizer Off: 2.5 mV
Equalizer On: 150 mV
Stylus
Needle Pressure Range 0 to 4 g / 0 to 39.2 mN
1 gradation is 0.1 g / 0.98 mN
Optimal: 2 g / 19.6 mN
Replacement DSN-85
Connectivity
Output 1 x stereo RCA with ground screw
1 x USB 2.0 Type-A (front)
Output File Formats MP3, WAV
General
Power Requirements 100 to 230 VAC, 50/60 Hz
Operating Power Consumption 10 W
Standby Power Consumption ≤0.5 W
Dimensions (W x H x D) 16.2 x 5.2 x 13.7" / 41.1 x 13.2 x 34.8 cm including dust cover
Weight 12.4 lb / 5.6 kg including dust cover