YENİ ÜRÜN

Denon

Denon PMA-A110 Silver Graphite

Sınırlı Üretim Denon 110. Yıldönümü Serisi PMA-A110

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

Denon, mükemmel sesi tanımlamanın 110. yılını kutlamak için Denon’un HiFi teknolojisinin zirve noktasını temsil eden sınırlı üretim Anniversary Serisi PMA-A110 Entegre Amplifikatörü sunmaktan gurur duyar.

Genel Bakış
En seçici odyofilleri memnun etmek için 110 yıllık ses deneyimi ile tasarlanan Denon PMA-A110, hayallerinin 2 kanallı Hi-Fi sistemini kurmak isteyen müzik severler için ideal bir seçimdir. Denon'un patentli Advanced Ultra High Current (UHC) tek push-pull devre güç amplifikatöründen güç alan PMA-A110 entegre amplifikatör, kanal başına 160 Watt güç sağlar. Dahili Phono pre-amplifikatöre hem analog hem de dijital kaynakları veya pikapları kolayca bağlayabilirsiniz. Ses kalitesinde en yüksek çözünürlüğe sahip Quad 384-kHz/32-bit DAC bölümünden en sevdiğiniz Hi-Res ses içeriğini dinleyin. DCD-A110 ile mükemmel bir şekilde eşleştirilen PMA-A110 Entegre Amplifikatör, müzikleriniz dikkate alınarak beklentilerinizi yükseltmek üzere tasarlandı.

Başlıca Özellikler

 • 1910’dan beri mükemmel sesi tanımlıyoruz: Denon olarak, sınırlı üretim Anniversary Serisi gümüş grafit amiral gemisi PMA-A110 Entegre Amplifikatörü satışa sunmaktan gurur duyuyoruz.
 • Anniversary Serisine özel ayarlar: Tüm Denon amplifikatörler olağanüstü ses imzasına sahiptir ve bu model Denon Ses Ustası tarafından kilometre taşı yıldönümümüzü kutlamak için özel olarak geliştirildi.
 • Kanal başına 160 Watt güç çıkışı: En sevdiğiniz hoparlörleri kullanmak için maksimum performans.
 • Güvenilir itibar: Denon'un Baş Mühendisi tarafından imzalanmış Orijinallik Sertifikası ve 5 yıl geçerli garanti içerir.
 • 7. Nesil Advanced Ultra High Current (UHC)-MOS Schottky bariyer diyotlu tek push-pull devresi güç amplifikatörü:Derin bastan ayrıntılı tizlere kadar geniş bant genişliğine sahip sesin keyfini çıkarın ve en sevdiğiniz şarkıların her ayrıntısını dinleyin.
 • Daha fazla ses formatı seçeneği için arka USB-B girişi: 384-kHz/32-bit’e kadar Hi-Res ve 11.2-MHz DSD ses çalma.
 • Daha fazla duyulabilir güç için dahili Quad DAC konfigürasyonu: Kanal başına dört DAC paralel konfigürasyondan dört kat çıkış akımıyla daha yüksek S/N oranının ve duyulabilir gücün keyfini çıkarın. Hi-Res ses çalma deneyimini yaşayın ve en sevdiğiniz şarkıların keyfini en yüksek kalitede çıkarın.
 • Daha sorunsuz bir müzik deneyimi için Ultra AL32 Processing: Ultra AL32 Processing; yüksek bit, yüksek örnekleme çıkış performansı elde etmek için veri enterpolasyon algoritması ile benzersiz bir özelliktir. Ayrıca 1.536MHZ ses verisine kadar uygulanabilir.
 • Saf analog ses üretimi: PMA-A110'unuzda Analog Modu'nu ayarlayın ve müziğinizi dijital enterferanstan olmadan dinleyin.
 • Birinci sınıf performansa sahip MM & MC Phono ekolayzer amplifikatörü: Pikabınızı bağlayın ve plaklarınızın keyfini doyasıya yaşayın.
 • Doğrudan Mekanik Şasi Yapısı ile titreşime dayanıklı tasarım: Dinleme ortamınızdan etkilenmeyen el değmemiş ayrıntılar ve kaliteyle müzik dinleyin.
 • Kısa sinyal yollarına sahip akıllı amplifikatör tasarımı: En kısa sinyal yoluna sahip Source Direct işlevinin yoğunlaştırılmış rölesi ile saf, üstün ses duyun.
 • Ses ve kontrol devreleri için ayrı sarmal tellere sahip ikiz trafo: Enterferansı ortadan kaldırır ve daha fazla güçle ses kalitesini optimize eder.
 • TV-Auto Standby Modu: Amplifikatörünüzün müzikten filmlere otomatik olarak geçmesi için TV’nizi PMA-A110’unuzun Koaksiyel veya Optik girişlerine bağlamanız ve “TV-Auto-Play” ayarını yapmanız yeterli.
DENON MÜKEMMEL SESİ TANIMLAMANIN 110. YILINI KUTLUYOR
Denon ses ve görüntü sektöründeki beklentilerinizi 1910 yılından beri daha yükseğe taşıyor ve bu büyük başarıyı gümüş grafit, sınırlı üretim Denon Anniversary Serisi PMA-A110 ile gururla kutluyoruz.

BEKLENTİLERİNİZ DİKKATE ALINARAK TASARLANDI
Denon’un yeni PMA-A110 modeli beklentilerinizi aşmak için tasarlandı. Sınırlı üretim Anniversary Serisi gümüş grafit rengi, alüminyum ayakları, çift katmanlı çelik trafo plakası ve yeni birinci sınıf arka panel ve hoparlör panelleri ile PMA-A110, en titiz odyofiller için özel olarak üretildi. Hassaslık ve zarafet göz önünde bulundurularak tasarlanan ve üretilen PMA-A110, rafine bir ses deneyimi sunar.

Yüksek Güçlü 160W Entegre Amplifikatör
Denon PMA-A110 Entegre Amplifikatör ile hoparlörlerinize hak ettikleri gücü verin. Beklentilerinizi aşacak şekilde tasarlanan PMA-A110, her zaman hassas ve güçlü ses için kanal başına 160 Watt güç sunar. Bu entegre amplifikatör, olağanüstü çalışma istikrarı için geniş yelpazede hoparlör tipi ve empedansı ile uyumludur.

Orijinallik Sertifikası ve 5 Yıl Garanti
Sınırlı üretim PMA-A110'u satın aldığınızda, Denon'un Baş Mühendisi tarafından imzalanmış bir Orijinallik Sertifikası ve özel, 5 yıllık bir garanti alacaksınız.

7. Nesil Advanced Ultra High Current MOS Tek Push-Pull Devre
PMA-A110 hemen hemen her hoparlör konfigürasyonunu gelişmiş ses kalitesi ile sürmek için diferansiyel 2 kademeli amplifikatör devresi ile birlikte yeni nesil Advanced UHC (Ultra High Current)-MOS Tek Push-Pull devre tasarımına sahiptir. Müzik üretimi ve düşük frekanslı sesin canlılığı arasında kusursuz bir denge sağlamak için PMA-A110, en zorlu hoparlörü bile sürmek ve çıkış katında üstün doğrusallık sağlamak için tek Push-pull konfigürasyonu ile muazzam bir akım çıkışı sunabilir.

Yüksek Hassasiyette Elektrik Kontrolleri
PMA-A110, elektrikli ses seviyesi, denge ve ton kontrollerini bir arada sunarken analog kullanım hissini korur. Akıllı mühendislik sayesinde, bir MCU ses seviyesi düğmesinin konumunu ölçer ve bu konumu ana ses seviyesini dijital olarak kontrol etmek için dönüştürürken analog düğme hissi yaşarsınız. Bu benzersiz mekanizma, dijital dünyadaki analog ses kontrolünün eğrisini ayarlayarak ana ses seviyesini daha yumuşak ve doğrusal bir şekilde kontrol eder. Aynı konfigürasyon Denge ve Ton denetimleri için de kullanılır.
YÜKSEK KALİTELİ SES BİLEŞENLERİ
Denon mühendisleri, uygulamalı kullanım sırasında 100 kHz'e kadar frekans cevabını güvence altına almak için PMA-A110 içindeki amplifikatör devresini dikkatlice tasarladılar. Ses seviyesi devresi amplifikatördeki gürültüyü bastırarak yüksek ses çözünürlüğüne ulaşır. PMA-A110, Hi-Res ses kaynaklarının geniş ve dinamik bir yelpazesini ses kontrolü ve gücüyle yönetir. Buna ek olarak, Burr Brown PCM1795 çip kullanan Quad D/A dönüştürücü, optimum yüksek kalitede ses için dörtlü konfigürasyonda çalışır. Her kanal, en yüksek doğruluk ve en iyi sinyal gürültü oranına ulaşmak için farklı modda çalışan iki PCM1795 yongasına sahiptir.

USB-DAC DAC ANA SAAT DİJİTAL İZOLATÖR VE PURE MODU GÜÇ KAYNAĞI

11.2-MHZ DSD VE 384-KHZ/32-BİT PCM DESTEKLEYEN USB-DAC
PMA-A110, dijital devrelerini doğru bir şekilde senkronize etmek için, 11,2 MHz DSD'ye kadar Hi-Res ve 384-kHz/32 bit PCM giriş sinyallerini destekleyen Hi-Res ses fonksiyonları için USB-DAC girişine sahiptir. Olağanüstü kalitede üretilen DAC, sapmayı bastırır ve D/A dönüşümünde optimum hassasiyet sağlar. Buna ek olarak DSD iletim yöntemleri; Wasapi, ASIO yerel çalma ve “DSD Audio over PCM Frames” (DoP) desteği sunar. PMA-A110'da kullanılan D/A dönüştürücü, temiz ve yüksek kaliteli ses sunmak için DCD-A110'da bulunan 384-kHz/32-bit ve DSD özellikli birinci sınıf DAC ile aynı DAC’yi kullanır.

USB-B, Optik ve Koaksiyel Dijital Girişler
PMA-A110, doğrudan bilgisayar bağlantısı için USB-B girişine sahiptir ve 384-kHz/32-bit PCM sinyalini ve 11.2-MHz DSD'yi destekler. Bilgisayarınızdaki bir ses kaynağından gelen Hi-Res ses kayıtlarını doğal halleriyle dinlemek için USB-B girişini kullanın. Ayrıca PCM 192-kHz/24-bit'i destekleyen üç Optik giriş ve bir Koaksiyel giriş avantajından da yararlanabilirsiniz. Bu dijital girişler TV sesi, Blu-ray, medya çalar gibi birçok cihazın ses kalitesini artırır.TV Auto Standby (dijital giriş)
Optik ve Koaksiyel dijital girişler, televizyonunuz gibi harici bir kaynaktan ses sinyali algılandığında üniteyi otomatik olarak açan bir otomatik algılama mekanizmasına sahiptir.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ SES
384-KHZ/32-BİT DESTEKLİ ULTRA AL32 PROCESSİNG
PMA-A110’da Denon’un yeni geliştirdiği analog dalga şekli üretim teknolojisi Ultra AL32 Processing bulunur. Ultra AL32 Processing veri interpolasyonu algoritmaları kullanır ve Hi-Res 192-kHz/24-bit PCM sinyal girişini destekler. Bu algoritmalar, orijinal sinyale yakın olan düzgün bir dalga formu elde etmek için büyük miktarda veride önce ve sonra var olması gereken noktalara interpolasyon uygular. Bu algoritmalar, dalga formunu düzelterek ve ses üretimini geliştirerek orijinal içerikten bant genişliğini yukarı doğru örnekler.

Ultra AL32 Processing, 384-kHz/32-bit içeriği 1,512-MHZ'e yukarı örnekleyerek işleme bant genişliğini önceki neslin iki katına çıkarır. Dijital kayıtta kaybolan verinin özenle iyileştirilmesi sayesinde; son derece detaylı ses, bozulma olmadan çalma, kesin ses konumlaması, alt frekanslarda zengin vurgular ve aslına uygun ses üretimine ulaşılır.

MM VE MC PHONO EKOLAYZER
PMA-A110, tüm plak koleksiyonunuzdan tam olarak zevk almanız için hem MM hem de MC kartuşlarını destekleyen bir Phono girişine sahiptir. PMA-A110 Phono ekolayzer, NF tipi Phono ekolayzerden daha üstün olan CR türüdür. Üst frekans aralığında son derece kararlıdır ve özellikle DL-A110 gibi yüksek kaliteli bir kartuş kullanıldığında üstün ses üretebilir.

HARİCİ PRE-AMPLİFİKATÖR GİRİŞ TERMİNALLERİ
PMA-A110’da, harici bir pre-amplifikatör bağlamak ve PMA-A110'u güç amplifikatörü olarak kullanmak için "EXT.PRE" giriş terminalleri – sabit kazanç girişleri – bulunur. Bu terminaller, aynı ön hoparlörlere sahip dinleme alanını ev sineması olarak kullanılabilmeniz için bir A/V amplifikatörün Pre-Out çıkışlarını bağlamanızı sağlar.

ALTIN KAPLAMA HOPARLÖR TERMİNALLERİ
PMA-A110'un hoparlör terminalleri, zaman içinde korozyonu önlemek ve bağlantıları güvenilir, uzun süreli tutmak için altın kaplamadır. Kalın fişler ve muz fişleri de desteklenir.

6 BLOK ŞASİ KONFİGÜRASYONU VE DOĞRUDAN MEKANİK ŞASİ YAPISI
Alüminyum üst panele sahip PMA-A110 şasisi, sinyal devrelerini dış titreşimden korur ve devreler arasındaki karşılıklı enterferansın olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Cihaz; Phono ekolayzer ve giriş devresi, ses kontrol devresi, USB-DAC devresi, amplifikasyon devresi, güç bölümü ve kontrol bölümünü barındıran altı bağımsız blokla yapılandırıldı. Merkezdeki güç bölümü, iç bileşenlerin ağırlığını destekleyen katı alüminyum ayaklar ve her iki taraftaki soğutucular ile yapı iyi dengelenmiştir ve istenmeyen titreşimi önler.


 • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
 • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Amplifier

Configuration

Stereo

Power Output

2 x 80 W @ 8 Ohms, 20 Hz to 20 kHz, 0.07% THD

2 x 16 W @ 4 Ohms, 1 kHz, 0.7% THD

Speaker Impedance

4 to 16 Ohms

Total Harmonic Distortion

0.01% (Rated Output -3 dB, 8 Ohms, 1 kHz)

Frequency Response

Not Specified by Manufacturer

DAC

4x Burr-Brown PCM1795 Mono-Mode DACs

384 kHz / 32-Bit

Tone Control

Bass: ±8 dB @ 100 Hz

Treble: ±8 dB @ 100 kHz

Connectivity

Analog Inputs

3 x Gold-Plated Stereo RCA Pairs

1 x Gold-Plated Stereo RCA Pre-Amp Pair

1 x Gold-Plated Stereo RCA Phono (MM/MC) Pair with Ground Screw

Digital Inputs

3 x Optical TOSLINK

1 x Digital Coaxial

1 x USB Type-B (DAC)

Outputs

1 x Gold-Plated Stereo RCA Pair

1 x 1/4" / 6.35 mm Headphone (Front)

Speaker Connectors

2 x Gold-Plated Binding Post Pairs

Other Connections

1 x 1/8" / 3.5 mm IR In

1 x 1/8" / 3.5 mm IR Out

Input Sensitivity

Phono MM: 2.5 mV / 47 Kilohms

Phono MC: 200 μV / 100 Ohms

RCA, Digital: 135 mV / 17 Kilohms

S/N Ratio

107 dB

Deviation

RIAA: 20 Hz to 20 kHz, ±0.5 dB

Physical Specifications

Power Requirements

120 VAC, 60 Hz

Power Consumption (Active)

400 W

Power Consumption (Standby)

0.2 W

Dimensions (W x H x D)

17.1 x 7.1 x 17.7" / 434 x 182 x 450 mm

Weight

55.1 lb / 25 kg

Data Sheet/ PMA-A110 English

Broşür/ PMA-A110 English