Denon

Denon PMA-60 Black

Güçlü ve detaylı ses için tam dijital güç amplifikatörü

(KDV Dahil)

PAYLAŞ

100 yılı aşkın kusursuz ses reprodüksiyonundan gelen
Yüzyılı aşkın bir süredir, mükemmel ses mühendisliği konusunda çok ciddiyiz. İlk yıllarda Hi-Fi ürünlerimizi hassas ses bileşenleri olarak adlandırmamızın sebebi de buydu. Ve yaklaşımımız hala değişmedi: her şey performansla ilgili. Bunu aklımızda tutarak, en yeni ürünlerimiz kompakt olmalı ve inanılmaz derecede şık bir tasarıma sahip olmakla birlikte, gerçek yüksek doğruluklu olmalı diye karar verdik. Başka bir deyişle, onlar tamamen Denon olmalıdır. Denon Design Series'i Tanıyalım: Bugünün Yaşam Tarzıları İçin Gerçek Hi-Fi.

 • Class D power with new generation DDFA amplifier technology
 • Fully digital processing
 • "Advanced AL32 Processing Plus" brings the high-resolution sound closer to the original recording
 • DSD 11.2 MHz & PCM 384 kHz / 32 bit compatible USB-DAC
 • Digital isolator shuts out PC noise
 • Advanced master clock design
 • High quality headphone amplifier
 • Bluetooth compatible (aptX™ Low Latency / AAC / SBC, NFC compatible)
 • Superbly finished aluminium panels
Dijital Entegre Stereo Amplifikatör
PMA-60 amplifikatör, kompakt boyutlarına rağmen olağanüstü bir performans sergileyerek gerçek Denon sesini sunar. Ayrıca, dijital verileri güzel müzik haline getirmek için kullandığı Advanced AL32 ses işleme gibi uzun yıllar boyunca geliştirilen Denon teknolojisini kullanıyor. Analog ve dijital bağlantı ile Bluetooth®'un yanı sıra, bilgisayarınızdan veya taşınabilir bir cihazdan gelen ses aktarımı da birer pastadır. Yüksek çözünürlüklü sese meraklısıysanız, USB-B girişi sayesinde bu amplifikatör mükemmel bir seçim olacaktır. Kanal çıkışı başına 50W, geniş bir aralıktaki hoparlör türleri için uygundur. Kompakt tasarımı ile sınırlı alanlara sığar ve hatta PMA-60'ı dikey olarak bile yerleştirebilirsiniz - OLED ekranın yönü buna göre ayarlanır.
Güçlü ve ayrıntılı ses
Gelişmiş amplifikatör bölümü, kompakt bir form faktöründen inanılmaz bir ses için Qualcomm DDFA® teknolojisini içerir. Çıkış bölümü devresi, konvansiyonel D sınıfı amplifikatörlere kıyasla daha yüksek Sinyal-Gürültü oranı ve daha düşük bozulma gerçekleştiren ayrık bir yapıya sahiptir. Bu gelişmiş amplifikatör sistemi, 50W'da 4 ohm'a kadar yüksek amplifikatör verimliliği ile üstün ses duyarlılığı sunar. Üstün kaliteli çok yönlü hoparlör konnektörleri, hoparlör kablolarını çıplak tel, pin bağlantıları ve tekli fiş konnektörleri vasıtasıyla bağlamanıza izin verir.
Benzersiz Denon Ses İşleme
En sevdiğiniz dijital ses parçalarıyla en üst düzey duyarlılık için PMA-60, Denon'un Advanced AL32 dijital ses işleme sistemini içerir. Denon'un üstün kaliteli ses uzmanı disk çalarları ve dijital ses bileşenlerinin eşlik ettiği Advanced AL32, düşük bit verilerini tam 32-bit'e dönüştürür, dijital olarak filtreler ve gürültüyü azaltmak için şekillendirir, dikkat çekici derecede dinamik aralık ve gözle görülür şekilde daha düşük seviyeli çözünürlük sunar. Dijital ses dosyalarınız daha önce böyle ses vermedi.
Bilgisayarınızdan Yüksek Çözünürlükte Ses
Arka paneldeki USB-B girişiyle Mac'inizi veya PC'nizi PMA-60'a bağlayabilir ve yüksek çözünürlüklü ses parçalarının keyfini çıkarabilirsiniz. PMA-60, yüksek çözünürlüklü DSD 2.8 MHz, 5.6 MHz ve hatta 11.2 MHz dosyaları (DSD, SACD'nin gelişmiş dijital ses kodlama sistemi) ile birlikte 32-bit / 384-kHz'e kadar yüksek çözünürlüklü PCM dosyalarını çalabilir. USB-A'dan USB-B'ye bir kablo dahildir. USB girişi üzerinden oluşan dijital gürültüyü gidermek için PMA-60, dijital gürültünün ses kalitesini düşürmesini engelleyen dijital amplifikatör ve D / A dönüştürme bloğundan önce özel bir ses izolasyon bloğu içerir.
NFC ve aptX Düşük Gecikmeli Bluetooth
Ön paneldeki Bluetooth butonu aracılığıyla hızlı ve kolay eşleştirme özelliğine sahip PMA-60'ın Bluetooth bağlantısı yoluyla taşınabilir aygıtlarınızdan en sevdiğiniz ses parçalarını aktarın. Daha hızlı eşleştirme için PMA-60'da NFC (Near Field Communication) özelliği bulunur. NFC özellikli Bluetooth cihazınızı etkinleştirmeniz ve PMA-60'daki (yan panelde bulunur) N işaretinin yanına koymanız yeterlidir ve anında parola girilmesine gerek kalmadan eşleştirilmiştir. CD kalitesinde ses çalma için PMA-60, dudak senkronizasyon sorunları olmaksızın video kaynaklarından ses çalınırken optimum zaman senkronizasyonu sağlayan en son nesil Qualcomm aptX Düşük Gecikmeli kod çözücüye sahiptir.
Yüksek kaliteli kulaklık çıkışı
En iyi ses kalitesi için PMA-60, tamamen ayrı bir final çıkış bölümü ile eşleştirilmiş bir yüksek hızlı ultra düşük bozulma geniş bant op amplifikatör özelliğine sahip olan özel bir kulaklık amplifikatör devresi ile donatılmıştır. PMA-60, en geniş kulaklık çeşitlerini içerecek şekilde, kulaklık empedansının ve amplifikatör kazancının uygun şekilde eşleştirilmesini sağlayan, düşük, orta ve yüksek empedanslı kulaklıklar için 3 ayarla ayarlanabilen bir kulaklık empedansı kontrolüne sahiptir. Kulaklık girişi, birinci sınıf ev ve profesyonel stüdyo kulaklık modelleriyle uyumlu bir 6.3mm konektör içerir.
Zarif bir şekilde tasarlanmış saf sınıf
Denon Design Series, yumuşak görünümlü alüminyum, parlak gümüş ton vurguları ve parlak ve mat siyah yüzey karışımıyla ön plana çıkmaktadır. Canlı OLED ekranlar, ikonları ve metni kullanarak bir bakışta bilmeniz gereken her şeyi anlatır. Ve PMA-60 ve DCD-50, yatay veya dikey olarak kullanıldığında da doğru durumda bulunur.
Temel tarzda gerçek bir Hi-Fi
Design Series, tamamen mükemmel ses ve maksimum stille ilgilidir. Sadece Denon'un sofistike dijital teknolojisi ve bir asırlık ses mühendisliği uzmanlığını tüm bu performansı kompakt ve eşsiz bir tasarımla birleştirmek mümkün olmuştur. Design Series'e bakın; bunun hiçbir şeyden yoksun olmadığını, güzellik ile performansı birleştireceğini kabul edersiniz. Design Series’i dinleyin ve şaşırmaya hazırlanın.

 • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
 • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Configuration 2-channel
Type Class-D, with Qualcomm DDFA technology
Power Output 8 Ohms: 25 W + 25 W (1 kHz, T.H.D. 0.1%) 
4 Ohms: 50 W + 50 W (1 kHz, T.H.D. 1.0%)
Speaker Impedance 4 to 16 Ohms
Total Harmonic Distortion 0.004% (digital in, rated output -3 dB, 8 Ohms, 1 kHz)
S/N Ratio 110 dB (digital in, 25 W, 8 Ohms, 1 kHz, IHF-A)
Digital Input Signal Audio Formats: Digital audio interface (Linear PCM)
Coaxial Input: 0.5 Vp-p/50 Ohms
Optical Input: More than -27 dBm
Wavelength: 660 nm
Input Sensitivity Aux: 0.13 V, 22 kOhms
Connectivity
Audio Inputs Analog Aux Input: 1 x stereo RCA pair (L/R)
USB-DAC port: 1 x USB Type-B
Digital Audio: 2 x optical ports and 1 x coaxial port
Audio Outputs Speaker Terminals: 2 x speaker binding post pairs for bare wires, pin connectors, banana plug connectors 
Subwoofer Terminal (Pre Out): 1 x RCA, for powered subwoofer
Headphones: 1 x 1/4" / 6.3 mm jack
Bluetooth Communication System: Bluetooth version 3.0
Transmission Power: Maximum 2.5 mW (Class 2)
Maximum Communication Range: Approximately 32.8' / 10.0 m in line of sight
Frequency Band: 2.4 GHz band
Modulation Method: FHSS (frequency-hopping spread spectrum)
Supported Profiles: A2DP 1.3, AVRCP 1.5
Supported Codecs: aptX Low Latency, AAC, SBC
Supports NFC function
Other Ports 1 x AC power input
D/A Converter
USB DSD (2-Channel)
Sampling Frequency: 2.8, 5.6, 11.2 MHz
Bit Length: 1-bit
Linear PCM (2-Channel)
Sampling Frequency: 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192, 352.8, 384 kHz
Bit Length: 16-, 24-, 32-bit
Coaxial / Optical Linear PCM (2-channel)
Sampling Frequency: 32, 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192 kHz 
Bit Length: 16-, 24-bit
System Requirements
Mac Mac OS X 10.10, 10.11 
macOS 10.12
Windows Windows 7, 8, 8.1, 10
USB USB 2.0: USB high speed, USB Audio Class version 2.0
General
Power Supply 120 VAC, 60 Hz
Power Consumption Typical: 35 W
Standby: 0.2 W
Dimensions 10.2 x 7.9 x 3.4" / 258.0 x 200.0 x 86.0 mm
Weight 6.0 lb / 2.7 kg